איתור נזילות במצלמה טרמית

✅ שירותי איתור נזילות במצלמה טרמית

✔️ מתמחים בכל איתור נזילות המים

✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה

✔️ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✅ ביצוע העבודה עד לפיתרון הבעיה!

✔️ מחירים הוגנים ושירות מקצועי

✅ התקשרו עכשיו לאיתור נזילות במצלמה טרמית:

052-5137790 – 24 שעות ביממה

תוכן עניינים

איתור נזילות במצלמה טרמית - מתקדמים וחוסכים

איתור נזילות במצלמה טרמית – סביר להניח שכלל לא ידעתם מזה, אך צנרת האינסטלציה של הבית, זו שאחראית על אספקת המים לברזים שלכם, נמצאת מאחורי הקירות ומתחת למרצפות.

לעיתים כתוצאה מבלאי טבעי שנובע משנים של שימוש בצנרת, היא נוטה שלא לעמוד בעומס המופעל עליה, להיסדק ולגרום לנזילות בתוך הקיר.

ברוב המקרים זה קורה בבניינים ישנים שבהם יש צנרות מים מאד ישנות מברזל ושם האחוז של גילוי נזילות בצנרת הוא גבוה יותר. אז איך תדעו שיש לכם נזילה בבית? סביר להניח שתראו על הקיר כתמי רטיבות, עובש, ירקת, שינויים של גוון הצבע וריח לא נעים של טחב.

איך מאתרים את מקור הנזילה? כל מה שחשוב לדעת על איתור נזילה עם מצלמה טרמית.

הכירו את המצלמה הטרמית לאיתור נזילות

אז מה זה בעצם מצלמה טרמוגרפית? מדובר במצלמה שממחישה באופן ויזואלי וצבעוני מקרים של נזילות מים באמצעות טכנולוגיית גלי אינפרא אדום אשר באמצעותה ניתן לבצע בדיקות לאיתור נזילות מים.

אם עד לפני מספר שנים איתור נזילה בקיר היה נחשב לעבודה מורכבת, כיום ניתן לומר שבזכות המצלמה הטרמית הזמנים השתנו.

תפקידה של המצלמה הטרמית היא לאתר נזילות בצנרת המים הסמויה בבית. היא יודעת לזהות את הפרשי הטמפרטורה שבתוך הקיר ולמעשה להצביע לבעל המקצוע על המקום המדויק שבו יש את הכשל בצנרת.

המצלמה משדרת על גבי מסך ייעודי את תוואי הצנרת ומציגה צבעים הנעים במנעד הגוונים של בין כחול ואדום. ככל שהאזור יהיה קר ולח יותר, כך הצבע על גבי המסך יהיה כחול יותר, וכנ"ל ההפך.

לכן, במידה ויש לכם נזילה מצנרת המים הקרים או החמים של הבית, חפשו בעל מקצוע אשר מסוגל לבצע איתור נזילות במלמה טרמית ויאתר את תוואי הצנרת על גבי המסך ויזהה היכן יש נזילה.

איתור נזילות במצלמה טרמית על מה ולמה?

על החשיבות שבמהירות התיקון נתמקד בסעיף הבא, אך אין ספק שאחד מהיתרונות הבולטים של המצלמה בא לידי ביטוי בכך שהיא מאפשרת בדיקה לאיתור נזילות מים בקלות ובמהירות. בזכות המצלמה, בעל המקצוע לא יצטרך לשבור קירות ומרצפות על מנת לנחש היכן נמצא מקור הנזילה. 

בנוסף, במידה ואתם רוצים להוכיח לגורם צד ג' שאתם לא אשמים בנזילה שנוצרה, נוכל להפיק עבורכם דו"ח איתור נזילות המתאר את הכשל בצנרת, מה גרם לו וכן מה מבחינתו נחשב לתיקון שיהווה פתרון הולם. דו"ח זה יוכל לשמש אתכם בעת הצורך במידה ותצטרכו להציגו לחברת הביטוח או לבית המשפט.

אז אמנם מדובר בעבודה שהמחיר שלה הוא לא זול במיוחד, אך זה בטוח ישתלם לכם מאפשר לשבור קירות ולהיכנס לשיפוץ מיותר.

מתי כדאי לבצע איתור נזילה באמצעות מצלמה טרמוגרפית?

ראשית נציין ונאמר שכמעט בכל סוגי הנזילות כדאי להשתמש במצלמה טרמית מסיבה עיקרית וחשובה, שהיא בעצם חיסכון בשבירת קירות ורצפה כך שניתן לגלות את הנזילה עם כמה שפחות נזק והרס לצנרת ולכל מה שמסביב.

במקרים של נזילה סמויה שאינה גלויה בין אם זה בצנרת הביוב או בקירות ניתן להשתמש במצלמה ולבצע צילום תרמי לאיתור נזילות שיאפשר לנו למצוא את מקום הנזילה בדיוק מקסימלי ע"י טכנאי מוסמך לאחר פיענוח התמונות שצילמנו.

התמונות שנקבל לאחר הצילום התרמי יפוענחו בצורה מקצועית בעזרת הטכנאי שהמפעיל את המצלמה, שכן עין רגילה ולא מקצועית לא תוכל לזהות את התוצאה התרמוגרפית.

בעזרת טכנולוגיית המצלמה הטרמית אשר פועלת באמצעות האינפרא האדום ניתן להבחין בהבדלי טמפרטורות בתמונות שנקבל והאינסטלטו.

המצלמה משתמשת בצבעים ירוק אדום צהוב וכחול, אשר הצבע הכחול מצביע על איזור קר ורטוב שכלל הנראה שם תהא מקור נזילת המים בצנרת, דבר זה יאפשר לנו לבצע תיקון נקודתי במקום במינימום הרס ומקסימום מקצועיות.

איך בודקים נזילת מים בבית? כך תגלו

נזילת מים בבית הינה תופעה לא נעימה אשר ברוב המקרים גם לא נשים אליה לב באופן מיידי, אך גם כאשר נשים לב, אנו לא בהכרח נדע מאיפה ולמה היא נובעת.

איתור ותיקון נזילות מים הינו דבר חשוב מכיוון שאם הנזילה מתרחשת באזור ביתכם משמע שישנה בריחה לא רצונית של מים אשר תצטרכו לשלם עליהם, אשר גורר בזבוז כסף מיותר, או במקרה יותר גרוע, הנזילה גורמת להרס של רכוש אשר עלול לגרום לתיקונים עתידיים ולבעיות אשר לא פשוט לפתור באופן מיידי (כגון נזילה אל קירות אשר עלולה להביא עמה עובש ופגמים אחרים).

בתחום איתור ותיקון נזילות מים ישנן כמה שיטות, החל משיטות אשר ניתן לממש בצורה עצמאית גם ללא ניסיון וידע נרחב בנושא האינסטלציה, ועד לשיטות מתקדמות אשר משתמשות בכלים מתקדמים כגון מצלמה טרמית לאיתור נזילות בכדי לאתר ולבודד את הנזילה באופן יעיל ומדויק.

להלן נציג כמה מן השיטות וכמה טיפים לוודא האם ישנה תופעה של נזילת מים באזורכם.

כתמי מים

זוהי השיטה אשר ברורה מאוד, אך מומלץ להיות מודע לה – תהיו ערניים לגבי כתמי מים על קירות או שלוליות מים קטנות אשר מופיעות באורח פלא בביתכם, הביטו וחפשו האם ישנם כתמים אשר נוצרו בתקופה האחרונה, כתמי מים אלה עלולים להיות סממנים לנזילת צינור חיצוני או צינור אשר מובנה בתוך הקיר. כתמי מים על התקרה יכולים לנבוע כתוצאה מדוד שמש אשר נוזל (במידה ותקרתכם הינה גג הבית או הבניין) או גם משקעי גשם בחורף, דבר הדורש רענון של בידוד מים על הגג או טיפול בדוד השמש

חשבון מים מנופח

בכל בניין ובית מותקן מונה מים, סגרו את כל ברזי המים וברזי הכלים הסנטיריים בביתכם ובדקו האם המונה מראה כי ישנו שימוש במים למרות זאת. אם המונה אכן מסתובב, סביר מאוד להניח כי יש נזילה באחד הצינורות בביתכם, אולי אפילו צינור אשר נמצא מתחת לרצפה ושכניכם הם אלו אשר מקבלים את הנזק.

עוד טיפ מצוין לאיתור נזילות הינו לבצע את תהליך סגירת הברזים בבית ללילה ולהתבונן שוב בשעות הבוקר האם המונה זז. נזילות קטנות עלולות לא להראות את עקבותיהן בתקופת זמן של התבוננות קצרה ויעלו מעל פני השטח רק כעבור כמה שעות.

לחץ מים נמוך

במידה וישנה נזילת מים, סביר להניח שהדבר ישפיע על לחץ המים בברזים, שימו לב אם לחץ המים השתנה בתקופה האחרונה ובדקו שוב בשעון לחץ המים שלכם.

אלו הן שיטות בסיסיות ביותר לזיהוי נזילה באזורכם, במקרה ואכן זיהיתם נזילה מסוימת, מומלץ לזמן מאתר נזילות מומחה באמצעות מצלמה תרמית לאיתור נזילות אשר יוכל בקלות רבה לבודד את מיקומה המדויק של הנזילה ולטפל בה ביעילות ולפטור אתכם מן המועקה אשר נזילות אלו ואחרות היו עלולות לגרום לכם בעתיד.

איתור נזילות מים ללא הרס - חפשו את המומחים בתחום

בשנים האחרונות נוצר מושג חדש "איתור נזילות ללא הרס" שבעצם כשמו כן הוא. בעזרת הטכנולוגייה והאמצעיים החדשנים לאיתור נזילות מים בצנרת כגון צילום תרמי לאיתור נזילות ניתן לחסוך הרס ושבירת קירות או רצפות במבנה. כיום, ישנם כמה וכמה אמצעיים לאיתור נזילות מים ללא הרס במחירים סבירים. 

הצעה שלנו, במידה ויש לכם נזילה בצנרת ואתם מעוניינים לבצע איתור ללא הרס, חפשו בעל מקצוע מומחה בתחום הנזילות ושאלו אותו אם הוא משתמש באמצעים המאפשרים איתור נזילות ללא הרס ובכך תחסכו בהמון הוצאות תיקון מיותרות.

מטפלים בנזילה מוקדם - חוסכים בהוצאות!

בכל הקשור לנזילות בצנרת המים הסמויה שבתוך הקיר ובטח כשמדובר על איתור נזילה בגג, יש חשיבות מכרעת לטיפול המהיר על מנת להימנע מנזק וסכנות. נתחיל בזה שמים שעוברים בתוך הקיר עלולים לעבור במגע עם שקעי החשמל או הכבלים שבתוך הקיר, כך שאתם נתונים לסכנת התחשמלות ממשית.

בנוסף, ככל שתזניחו את האיתור והתיקון של הנזילה, כך הנזק לקירות, למרצפות ולתשתית של הבית עשוי להיות גדול יותר והתיקון שלו יהיה יקר יותר. זכרו, איתור נזילה בצנרת זה מקצוע וככל שתאתרו את הביע מוקדם יותר, כך תבטיחו את צליחת המשימה בשלום.

מצלמה תרמית לאיתור נזילות - תרמו פרו

בוחרים בעל מקצועי אמין ומקצועי

לפני שאתם מזמינים חברה לאיתור נזילות, עליכם לוודא שיש לה מספיק שנות ניסיון בתחום האינסטלציה בכלל, ובתחום איתור הנזילות בפרט. זכרו, לא כל אינסטלטור יודע לאתר נזילות ובמידה וכבר שילמתם כמה פעמים לשווא לאינסטלטור שלא הצליח לאתר אותה, זה הזמן להתקדם לאיתור בטכנולוגיה מתקדמת כמו מצלמה טרמית.

לפני שאתם מזמינים את החברה בצעו סקר שוק וחפשו מחירון איתור נזילות על מנת לקבל איזשהו מושג מה המחיר של העבודה. ככל שתצברו יותר ידע ותגיעו מוכנים יותר, כך יהיה לכם קל יותר להתנהל מול בעל המקצוע ולהבין מה הוא עושה.

אז במקום לשבור קירות ומרצפות, מתקדמים לפתרון המושלם שלכם ומחפשים מומחה לאיתור נזילה שיאתר את הנזילה בקלות ובמהירות בלי כאב ראש ובלגן, ויתקן את הצנרת ללא הרס

איתור נזילות במצלמה טרמית מאפשרת פעולות שונות

  • גילוי רטיבות בבית בחדרי במקלחות ושרותים.
  • איתור נזילות בצנרת במבנים תת קרקעים ומרתפים.
  • חשיפת דליפות ובעיות איטום במרפסות וגינות.
  • גילוי נזילות סמויות בתשתית צנרת האינסטלציה ועוד.
איתור נזילה במצלמה טרמית

תרמו פרו - מומחים באיתור נזילות במצלמה טרמית

אם הגעתם עד לכאן ככל הנראה כבר הבנתם שנזילה זה לא עניין של מה בכך וכדאי לטפל בה בהקדם האפשרי, בין אם מדובר בנזילה במקלחת ובשירותים או בכיור ובין אם מדובר בנזילה סמוייה שרק בעל מקצוע יוכל להבחין בה. 

בדקו ובצעו השוואת מחירים לאיתור נזילות מים במצלמה טרמית בין בעלי המקצוע השונים על מנת למזער בהוצאות התיקון, אך זכרו שמחיר איתור נזילה זה לא מה שיכריע את הכף. חשוב לוודא שלפניכם עומד מאתר נזילות מקצועי ומוסמך עם הכלים המתאימים לאיתור הנזילה בביתכם או בעסק.

אנו בתרמו פרו משתמשים בציוד החדיש והמקצועי ביותר בתחום האינסטלציה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות הטוב והמוצלח ביותר בעזרת צוות אינסטלטורים מיומנים ובעלי וותק של שנים. אנו מתחייבים למחירים אטרקטיביים והזולים ביותר.

אז במידה וגיליתם נזילה אל תחכו עם זה! חייגו עכשיו 24 שעות ביממה לתרמו פרו 052-5137790 ונבצע עבורכם בדיקה לאיתור הנזילה באמצעות מצלמה טרמית לגילוי מקור הבעיה ותיקונה בהקדם האפשרי.

המצלמה הטרמית מבוססת על קרינת אינפרא, המזהה את הטמפרטורה של האזורים שאותם היא מצלמת. באופן זה ניתן לראות אזורים חמים וקרים בצבעים שונים ובעזרתם לאתר את מקור הנזילה.

אכן כן! מדובר בטכנולוגיה חדשנית שבעזרתה ניתן לאתר את מקור הנזילה ולבצע תיקון נקודתי ללא הרס מיותר. לפרטים נוספים היכנסו למאמר

במקרים בהם אתם חוששים שישנה נזילת מים ואין לכם מושג כל כך איך ניתן לאתר אותה, ישנם מקרים נוספים שכדאי לאתר את הנזילה באמצעות המצלמה. היכנסו וקראו עכשיו

המחיר מורכב מכמה פרמטרים, פירטנו זאת במאמר. כמו כן באתר שלנו ניתן לקבל מחירון אינסטלטורים לכל סוגי איתור נזילות המים, היכנסו ותראו בעצמכם.

בוודאי! לרשותינו צוותים הפועלים 24 שעות ביממה ויבצעו עבורכם איתור נזילות במצלמה טרמית ובכלים נוספים, להזמנות היכנסו לאתר.

אינסטלטור 24 שעות ביממה

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!

איזורי שירות נוספים

5/5 - (21 דירוגים)