שחרור ופתיחת סתימות ביוב
תוכן עניינים

שחרור ופתיחת סתימות ביוב - כל מה שחשוב לדעת

מה גורם לביוב להיסתם? תפקידה של צנרת הביוב של הבניין הוא לנקז את מי השופכים לבריכת הביוב הראשית. לעיתים, צנרת הביוב הזו נסתמת כתוצאה מגורמים אותם נפרט בהמשך, מה שיצריך מכם להזמין בעל מקצוע שיודע לבצע שחרור ופתיחת סתימות ביוב.

אז תתפלאו אבל ברוב המקרים מי שגורם לסתימה בביוב הוא, כמה שזה מפתיע, אתם. ברוב המקרים מדובר על סתימות שנגרמות כתוצאה מהשלכת תחבושות היגייניות, מגבונים או כל פסולת אחרת שלא מתפרקת לאסלה או לכיור. זה גם אחד הגורמים הנפוצים שבגינם לקוחות מזמינים אינסטלטורים עבור פתיחת סתימה באמבטיה או במקלחת לדוגמא.

במקרים בהם מדובר בבית קרקע, סתימה בביוב יכולה להיווצר כתוצאה מחדירת שורשים לתוואי הצמרת, מה שעשוי לגרום לסתימה קשה, מורכבת ועמוקה, שגם מחיר השחרור שלה הוא גבוה בדרך כלל.

כך תדעו שיש לכם סתימה בביוב

אז בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא תמיד סתימה בביוב מופיעה בפתאומיות בדמות של הצפת מי שופכין בדירה. האמת היא, שבדרך כלל הסימנים המקדימים שלכם יהיו סתימה באסלה שחוזרת על עצמה אחת למספר ימים.

במצב כזה סביר להניח שתזמינו אינסטלטור שיבצע שחרור סתימה מקומי ואתם תתקשרו אליו שוב כשהסתימה תחזור אחרי מספר ימים.

כך מאתרים את המיקום של הסתימה

אז לפני שממהרים לרוץ ולפתוח את הסתימה, צריך קודם כל לאתר את המקור שלה על מנת לספק פתרון מדויק ונקי ביותר. אז כיום כבר לא צריך לנחש, שכן ישנם פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בעולם האינסטלציה, שמאפשרים לבעל המקצוע לראות מה קורה בתוך הצנרת.

אופציה ראשונה עבורו היא להכניס לתוואי הצנרת מצלמה עם סיב אופטי. הסיב הסה פשוט מטייל בצנרת ומשדר על גבי מסך ייעודי וידאו באיכות גבוהה, כך שבעל המקצוע יוכל להצביע במדויק על מקור הסתימה.

אופציה נוספת היא להחדיר לצנרת רובוט לפתיחת סתימות ביוב. מדובר ברובוט שגם יודע לשדר את תוואי הצנרת על גבי מסך ייעודי, אך גם יודע לבצע פתיחת סתימות שורשים בביוב.

פתיחת סתימה עם ביובית

בניגוד לסתימה מקומית בבית, כמו סתימה באסלה למשל, במקרה הנוכחי מדובר בסתימה מורכבת יותר שמצריכה פתרון שונה. בדיוק בשביל מקרים כאלה יש לנו את הביובית, שתפקידה לשחרר סתימות מורכבות ועמוקות בצנרת.

הביובית היא למעשה משאית בעלת שני סוגים של צינורות, צינור אחד שמוציא מים בלחץ גבוה וצינור נוסף שיונק מים. אז במקרים בהם יש גורם זה כל שהוא שגורם לסתימה בתוואי הצנרת עוד לפני הגעתה לבריכת הביוב, בעל המקצוע יצטרך לבצע פתיחת סתימה בלחץ מים. הוא פשוט יחדיר לפתח הניקוז את הצינור שמוציא מים וישטוף את הקו, מה שיגרום לסתימה להתפורר.

איך נמנעים מסתימות חוזרות בביוב?

אם אתם רוצים להימנע ממצבים של סתימה בצנרת הביוב, פשוט הימנעו מלזרוק פסולת לא מתפרקת לאסלה, לכיור או למקלחון. שוב, הימנעו מהשלכת מגבונים ותחבושות היגייניות ואפילו משפיכה של שמן בישול, שכן הוא נוהג להיצמד לדפנות הצנרת ולסתום אותן.

בנוסף, אם יוצא לכם אחת לכמה חודשים להזמין אינסטלטור לטובת פתיחת סתימה בכיור למשל, סביר להניח שיש לכם סתימה שהולכת ונוצרת בעומק צנרת הביוב ושאתם צריכים לטפל בה ולא בסימפטום.

אז למה כדאי לבחור בנו, אתם שואלים? מכיוון שתרמו פרו תדאג לשלוח אליכם את בעלי המקצוע האמינים והמקצועיים ביותר, עד שהבעיה תיפתר ותוכלו להיות בראש שקט.

אז למה אתם מחכים? אם יש סתימת ביוב מתקשרים רק למומחים מתרמו פרו, לחצו כאן

כמה עולה פתיחת סתימת ביוב?

העלות ההתחלתית לשירותי פתיחת סתימות ביוב הינה כ-500 ש"ח לפני מע"מ

המחיר המדויק משתנה בהתאם למורכבות העבודה הנצרכת לפתיחת הסתימה ולפרמטרים נוספים כדוגמת שעת התקלה, מידת הנגישות לצוות הביובית, הגורמים לסתימה וכדומה

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עבור פתיחת סתימות ביוב או כל נושא אחר, אנו מתחייבים למחיר האטרקטיבי בשוק ולעבודה המקצועית ביותר!

ראשית נסו לפתוח את הסתימה בעצמכם, ישנם שיטות שונות ומגוונות, היכנסו למאמר לקבלת עצות ופרטים נוספים לשחרר הסתימה.

אנו עובדים בשעות העבודה המקובלות בתחום, במידה ומדובר במקרה חירום אנו זמינים 24 שעות ביממה לשירותכם ונשמח לסייע ולעזור.

העלות נקבעת על סמך שיקוליים מקצועיים ומורכבות העבודה. גם לשעות הזמנת השירות ישנה חשיבות לקביעת המחיר, היכנסו לאתר כדי לקבל הצעה מדוייקת צרו קשר איתנו.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

אהבתם? שתפו עכשיו!

שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

שירותי ביובית 24 שעות

שירותי ביובית 24 שעות תוכן עניינים הביוב עלה באמצע הלילה? הכל על שירותי ביובית 24 שעות האמת שסתימה בביוב יכולה להיות צרה של ממש עבורכם, בטח ובטח כשמדובר

קרא עוד »

איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור נזילות במצלמה טרמית ✅איתור נזילות במצלמה טרמית ✔️מתמחים בכל איתור נזילות המים ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע העבודה עד לפיתרון הבעיה! ✔️מחירים

קרא עוד »

תיקון פנים צנרת

תיקון פנים צנרת תוכן עניינים ✅תיקון פנים צנרת  ✔️מתמחים בכל סוגי תיקוני צנרת ביוב ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע העבודה עד לפיתרון הבעיה!

קרא עוד »

צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב ✅ מומחים לצילום קווי ביוב באופן מדוייק! ✔️שימוש במצלמה אופטית לביוב. ✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי  ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ ביצוע העבודה

קרא עוד »

ניקוי שורשים בביוב

ניקוי שורשים בביוב ניקוי שורשים בביוב  ✔️מתמחים בשירותי השמדת שורשים. ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע העבודה עד לפיתרון הסתימה ✔️מחירים הוגנים ושירות מקצועי

קרא עוד »

איתור נזילות מים

איתור נזילות מים ✅מבצעים איתור נזילות מים  ✔️מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה. ✅ לכל סוגי המגזרים – פרטי / עיסקי  ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅איתור הנזילה עד לפיתרון

קרא עוד »