פתיחת סתימות בפתח תקווה

✅פתיחת סתימות בפתח תקווה

✔️מתמחים בפתיחת בסתימות קשות.

✅ אחריות על שחרור הסתימה.

✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✅ביצוע העבודה עד לשחרור הסתימה בביוב.

✔️שירות מקצועי ומחירים הוגנים

✅להצעת מחיר לפתיחת סתימות בפתח תקווה חייגו:

052-5137790 – 24 שעות ביממה

תוכן עניינים

פתיחת סתימות בפתח תקווה - רק אצל המקצוענים!

אנחנו בתרמו-פרו מטפלים בכל סוגי פתיחת סתימות בפתח תקווה והמרכז ומציעים עבורכם שירות אמין ומקצועי על ידי מומחים לפתיחת סתימות ביוב.

אנו נעזרים בטכנולוגיה ומיכשור מתקדם מהטובים ביותר, בעזרת הטכנולוגיה שלנו נוכל לאתר ולשחרר סתימות ביוב ללא הרס.

תרמו-פרו הינה חברה מובילה בתחום שירותי האינסטלציה ומספק שירות איכותי לרשותינו ידע נרחב וכלים מתקדמים בתחום וניסיון של  מעל עשר שנים בעבודות אינסטלציה. לאורך השנים צברנו המון ידע, נסיון ובעיקר מקצועיות.

במקרה וגיליתם סתימה במקלחת או בשירותים ואתם גרים בפתח תקווה ואינכם יודעים מה לעשותף אין צורך להילחץ מהמצב פשוט חייגו למומחים לשחרור סתימות בפתח תקווה 052-5137790. מתחייבים למחירים אטרקטיביים ביותר בהתאם לסוג הסתימה והמצב.

מה המחיר לפתיחת סתימה בפתח תקווה?

שקלול המחיר מתבצע על פי כמה מדדים אותם נציג בפניכם, לאחר שהערכנו את הבעיה, זמן העבודה, החומרים והמיכשור בהם נשתמש וחומרת הסתימה. רק אז נדע מהי תהיה עלות הסתימה, בנוסף פירסמנו לכם באתר מחירון שירותי אינסטלציה על מנת שתוכלו לקבל הערכה ואינדיקציה על עלויות, לפרטים ובירורים נוספים חייגו עכשיו.

חומרת הסתימה ואופן פתיחתה

ככל שהסתימה חמורה יותר המחיר עלול לעלות בהתאם. לדוגמה, במידה ויש לנו שתי סוגי סתימות אחת עם בטון והשניה עם מגבונים לחים, בוודאי שסתימה על ידי בטון חמורה יותר מאשר סתימה על ידי מגבונים לחים ומצריכה כלים שונים לשחרור הסתימה בצנרת הביוב.

חומרים ומיכשור מתקדם לשחרור הסתימה

חומרת הסתימה מובילה אותנו לדבר הבא שהוא החומרים בהם נטפל בבעיה. הכוונה היא בעצם שככל והסתימה חמורה יותר כך המיכשור והחומרים בהם נשתמש לא יהיו כמו מוט קפיץ אלא יידרש כאן מיכשור מתקדם יותר ויקר יותר.

הזמן הדרוש לפתיחת סתימה

לאחר שנגענו בחומרת הסתימה, החומרים והמיכשור בהם נשתמש, ניגע כרגע בזמן הקצוב. כאשר נשחרר סתימה פשוטה כגון סתימה בניקוז האמבטיה היא לא תיהיה ארוכה בזמן אלא תהיה קצרה לעומת סתימות קשות כדוגמת סתימת שורשים שיקחו יותר זמן.

הגורמים לסתימות ביוב בפתח תקווה

סתימות הביוב יכול להיגרם מכמות עצומה של סוגי פסולת שונים ובמידה ולא נטפל בהם הסתימות יחמירו את המצב ויוכלו לגרום להצפות, ריחות לא נעימים, ובעיה בצנרת שרק תחמיר.

הגורמים העיקריים לסתימות הם שורשים בביוב, בטון, חצץ, מתכות, מגבונים לחים, נייר, מקלוני אוזניים, שקיות, כפפות גומי, שומנים, שאריות אוכל, שיער, חלודה, סדקים בצנרת ועוד.

יש לכם סתימה בביוב? יש גם פיתרון!

ישנם סוגים שונים של פתרונות בהם ניתן לשחרר סתימות ביוב, בעזרת מיכשור מתקדם וטריקים נפוצים.

פתיחת סתימה – עשה זאת בעצמך

כמו שאתם כבר יודעים, במקרה של סתימה תמיד אפשר לנסות לשחרר אותה בעזרת פומפה. נצמיד את הפומפה אל הסתימה אם היא בכיור או באסלה. לאחר שהנחנו את הפומפה אנו צריכים להרגיש וואקום ואז להתחיל לפמפם.

אם ישנם הפרשות וליכלוכים היוצאים החוצה ככל הנראה שהצלחתם לשחרר את הסתימה אך במידה ולא הזמינו אינסטלטור מומלץ לשחרור סתימות קשות.

רובוט לחיתוך ושחרור סתימות קשות

לרשותינו רובוט מתקדם בעל כמה ראשים הפותח סתימות קשות במיוחד המופעל על ידי אינסטלטור מוסך. את הרובוט נחדיר אל תוך הצנרת עד מקור הסתימה והרובוט יתחיל לפרק אותה. הרובוט מפרק סתימות קשות במיוחד כמו שורשים, בטון ועוד.

ישנם עוד המון סוגים לשחרור סתימות והצגנו עבורכם שתי פתרונות אחד שתוכלו לנסות בעצמכם ואחד שיתבצע בעזרת אינסטלטור מוסמך ומקצועי. חשוב לציין ששחרור הסתימות הוא ללא הרס מה שיחסוך עלויות שיפוץ מיותרות.

שירותי ביובית 24 שעות ביממה בפתח תקווה – כאן לשירותכם!

שירות נוסף וידוע הינו למעשה ביובית 24 שעות בפתח תקווה. מדובר למעשה במשאית ביוב לשחרור סתימות קשות, הביובית תבצע שטיפה יסודית של צנרת הביוב בעזרת החדרת צינור עם לחץ מים גבוה לתוך הביוב כך שלבסוף יוסרו מהביוב כל המפגעים כגון שורשים בדפנות, שומנים וכו' ותמנה סתימה והצפה חוזרת של הביוב, כך שאם מדובר על סתימה קשה זו אחת הדרכים הזולות והיעילות לפיתרון הבעיה.

יש עוד מגוון רחב של פתיחת סתימות הכול תלוי בחומרת הסתימה, ממה היא נוצרה, ואיפה נוצרה. אם אתם חוששים שמדובר במשהו רציני אל תהססו חייגו 052-5137790 למוקד השירות שלנו ונשמח לסייע במיידי!

סמארט כבל לשחרור סתימות

במקרה של סתימת שורשים בביוב, ניקוי שומנים, חיתוך בטון, חיתוך ברזל והסרת חלודה נשתמש בסמארט כבל. מדובר בכבל פלדה שמחובר למקדחה חזקה המתאימה לעבודה בעומס גבוהה.

בקצה הקדמי של הכבל ניתן לחבר כלי חיתוך שונים, כלי ניקוי, ליטוש ושיוף שבעזרתם נפתח את הסתימה העקשנית במיוחד ונחזיר את מצב זרימת המים לתקינותה.

מה המחיר לשחרור פתיחת סתימות בפתח תקווה?

כידוע כל אינסטלטור מעריך את עבודתו כפי מידת מקצועיותו כליו ושנות הוותק בתחום. חשוב לבדוק ולעשות סקר שוק ולוודא שמדובר במחיר הוגן ולא יקר מידיי, אך גם לא זול מידי ממחיר השוק שכן כמו שאומרים "הזול עולה ביוקר".

לכן מן הראוי לבצע סקר שוק לפני שמזמינים שירות פתיחת סתימת ביוב בפתח תקווה, המרכיבים שמשפיעים על עלויות המחיר הם: סוג ומורכבות הסתימה, מועד הזמנת השירות, הפיתרון הנדרש לתיקון הבעיה

חברת תרמו-פרו מציעה שירות מקצועי ומחירים נוחים כמו שציינו לעיל העלויות נמדדות על פי מורכבות הבעיה, מועד ההזמנה וסוג הבעיה. צרו קשר איתנו ושאלו את נציג השירות מהם עלויות התיקון וקבלו הצעת מחיר חינם ללא התחייבות.

בחרתם תרמו-פרו? בחרתם נכון

ללא ספק שאם בחרתם בתרמו-פרו המספקת שירותי פתיחת סתימות ביוב בפתח תקווה בחרתם נכון! תרמו פרו כאן כדי לשחרר עבורכם כל סתימה, גם את העקשנית ביותר.

אנו כאן בכדי לסייע ולספק עבורכם שקט נפשי ולשחרר את הסתימה אחת ולתמיד ללא הרס מיותר של צנרת הביוב על ידי טיפול קפדני ויסודי בשיחרור סתימות. חייגו אלינו ואל תהססו, אנו מתחייבים לשירותי אדיב ומקצועי 052-5137790

בוודאי! חלק מכלל לקוחותינו גרים בעיר ואנו מספקים שירותי פתיחת סתימות ביוב ושירותי אינסטלציה נוספים.

כמובן! חשוב להזמין אינסטלטור מומחה בתחום שיגיע עם הכלים הנכונים לפתיחת הסתימה באופן מקצועי עם הדרכה איך לשמר ולדאוג לצנרת האינסטלציה, היכנסו למאמר וקראו עוד

המחיר מורכב מכמה פרמטרים, פירטנו זאת במאמר. כמו כן באתר שלנו ניתן לקבל מחירון לכל סוגי הסתימות. היכנסו ותראו בעצמכם.

ישנם כמה סיבות עיקריות לתופעה הזאת. כגון שורשים בביוב, שאריות אוכל ושיער, מתכות ועוד. היכנסו למאמר וקראו מה הם הסיבות והגורמים הנוספים לסתימות ביוב

בהחלט! אחד מהכלים שאנו משתמשים לפתיחת סתימות ביוב הוא ביובית שבאמצעותה ניתן להתגבר על סתימות קשות במיוחד.

בוודאי! אנו מעמידים לרשותכם שירותי אינסטלציה במקרי חירום ו-24 שעות ביממה בפתח תקווה על מנת לסייע בכל תקלה ובעיה. היכנסו והזמינו עכשיו!

אינסטלטור 24 שעות ביממה

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

אינסטלטור מומלץ שרברב מומלץ תרמו פרו
אינסטלטור מומלץ

אינסטלטור מומלץ ✅אינסטלטור מומלץ  ✔️מתמחים בשירותי שרברבות. ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע העבודה עד לפיתרון

אינסטלטור בפתח תקווה 24 שעות
אינסטלטור בפתח תקווה 24 שעות

אינסטלטור בפתח תקווה 24 שעות ✅אינסטלטור בפתח תקווה 24 שעות  ✔️מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה. ✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי

אינסטלטור חירום 24 שעות, שרברב חירום תרמו פרו
אינסטלטור חירום

אינסטלטור חירום תוכן עניינים ✅אינסטלטור חירום בכל שעה ✔️מתמחים בשירותי אינסטלציה. ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות.

אינסטלטור 24 שעות, אינסטלטור חירום תרמו פרו
אינסטלטור 24 שעות ביממה

אינסטלטור 24 שעות ביממה תוכן עניינים ✅אינסטלטור 24 שעות ביממה ✔️מתמחים בשירותי אינסטלציה. ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני

מחירון אינסטלטורים
מחירון אינסטלטורים

מחירון אינסטלטורים 2022 תוכן עניינים מחירון אינסטלטורים לשירותי אינסטלציה – מעודכן לשנת 2022 אנו בתרמו פרו דוגלים ביושרה ובכל "האמת

איתור נזילות מים בפתח תקווה
איתור נזילות בפתח תקווה

איתור נזילות בפתח תקווה תוכן עניינים ✅איתור נזילות בפתח תקווה ✔️מתמחים בשירותי גילוי נזילות. ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ

פתיחת סתימות במרזב - תרמו פרו
שטיפה ופתיחת סתימה במרזב

פתיחת סתימות במרזב ✅מבצעים פתיחת סתימות במרזב  ✔️מתמחים בחידוש וניקוי מרזבים. ✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי  ✔️ייעוץ טלפוני

תיקון פנים צנרת - תרמו פרו
תיקון פנים צנרת

תיקון פנים צנרת תוכן עניינים ✅תיקון פנים צנרת  ✔️מתמחים בכל סוגי תיקוני צנרת ביוב ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!

איזורי שירות נוספים