איתור נזילות במצלמה טרמית באשדוד

✅איתור נזילות במצלמה טרמית באשדוד

✔️מתמחים בכל איתור נזילות המים

✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה

✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✅ביצוע העבודה עד לפיתרון הבעיה!

✔️מחירים הוגנים ושירות מקצועי

✅התקשרו עכשיו לאיתור נזילות במצלמה טרמית באשדוד:

052-5137790 – 24 שעות ביממה

איתור נזילות במצלמה טרמית באשדוד - במה מדובר?

תוכן עניינים

רטיבות ונזילות הם תופעה מוכרת כמעט בכל בית. על מנת לאתר נזילות מים ללא הרס וללא נזק לצנרת או קירות הבית משתמשים כיום במצלמה טרמית. אם חיפשתם אינסטלטור שמבצע איתור נזילות במצלמה טרמית באשדוד הגעתם למקום הנכון! אנו בתרמו פרו משתמשים במיטב הטכנולוגיה לאיתור נזילות מים ונזקי צנרת. אנו עומדים לרשותכם עם צוות אינסטלטורים באשדוד בעלי הכשרה והסמכה בתחום וזמינים עבורכם 24 שעות ביממה.

אינסטלטור לאיתור נזילות באשדוד

לא כל אינסטלטור יודע לאתר נזילה באמצעות מצלמה טרמית. על כן, כתבנו את המאמר שלפניכם בכדי שתוכלו לדעת איך לבחור מאתר נזילות מים או חברה לאיתור נזילות מים במצלמה טרמית באשדוד. במקרה ומדובר במקרה חירום צרו קשר במוקד שלנו באשדוד בטלפון 052-5137790 או צרו קשר דרך טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותכם ולתקן את נזילת המים.

איתור נזילה במצלמה טרמית באשדוד – מתי נצטרך?

נזילות מים הם לא דבר של מה בכך. ישנם כמה סוגי נזילות איך נציין שתיים מהם שככל הנראה יצריכו מכם להזמין שירותי איתור נזילות מים במצלמה טרמית באשדוד.

סוג הנזילה הראשון מתייחס לנזילה גלויה – למרות שלכאורה אין צורך בשירות כזה, כי הנה סוף כל סוף רואים על הקיר או התקרה כתמי רטיבות ועובש כך שבעצם גילינו את מקור הנזילה. לצערנו לא כך הם פני הדברים, גם אם נתקלתם בכתמי עובש ורטיבות על הקיר אין הדבר מצביע ששם נמצאת מקור הנזילה.

לרוב כתמי רטיבות אינם מופיעים ישר עם נזילת המים אלא נוצרים רק לאחר זמן ממושך שישנה נזילת מים במקום. אף יותר מכך, אנו מציעים לא לחכות למצב כזה אלא להקדים ולתקן את הנזילה בהקדם מה שיחסוך מכם הוצאות מיותרות על נזקים בצנרת ובתקרה או בקיר.

סוג נזילה אחר וקשה יותר לאיתור הוא נזילה סמויה – במקרה כזה, לא ניתן לאתר את הנזילה ללא אמצעים טכנולוגיים מתקדמים כגון מצלמה טרמית לאיתור נזילות. גם אם ייתכן ובמצב של נזילה סמויה תיתקלו בכתמי עובש על הקיר אתם עלולים לטעות ולחשוב ששם מקור הנזילה. אך אנו מציעים לא לסמוך על כך ובטח ובטח שלא לבצע הרס מיותר ללא הזמנת חברה מקצועית המתמחה באיתור נזילות.

צילום תרמי לאיתור נזילות זהו פיתרון מצוין לאתר את הנזילה במהירות ובמקצועיות. ככל שתעשו זאת מוקדם יותר תחסכו זמן, כסף והמון עוגמת נפש שתגיע בעקבות הנזקים שייווצרו בעתיד מהנזילה שלא טופלה כראוי.

כיצד נאתר נזילות באמצעות מצלמה טרמית באשדוד?

אז כמו שציינו לעיל, מצלמה טרמית לאיתור נזילות באשדוד הינה פיתרון מצוין למקרים של נזילות סמויות או גלויות כאחד. המצלמה הינה מבוססת חום ויודעת להבחין בהבדלי הטמפרטורות. מאתר הנזילה המפעיל את המצלמה הטרמית מקבל תמונה של האזור המצולם.

כל אזור בתמונה עשוי להיות צבוע בצבע אחר המצביע על גובה הטמפרטורה. המצלמה תציג טווח צבעים הנעים מכחול עד אדום ומה שכלול בתוכם. צבע אדום יצביע על אזור חם, צבע כחול יצביע על אזור קר מה שבעצם יצביע לנו על מקור הנזילה.

מצלמה טרמוגרפית לאיתור נזילות

המצלמה הינה מבוססת על טכנולוגיית אינפרה אדום כך שבאמצעות נוכל לסרוק את הצנרת שנמצאת מאחורי הקירות ולזהות את מקור הנזילה והרטיבות מבלי להרוס את הקירות או הרצפות בצורה עיוורת. בעזרת הצילום הטרמי ההרס יהיה מזערי ונקודתי ויתבצע היכן שנגלה את נזילת המים בצנרת מה שיוביל לטיפול מהיר ומקצועי יותר עם מינימום נזק.

מה הגורמים הנפוצים לנזילות מים

  • ליקויי בנייה של מערכת האינסטלציה
  • חיבורי צנרת רופפים
  • פיצוץ או סדקים בצנרת
  • בעיות איטום בקירות ובחלונות
  • בלאי בצנרת האינסטלציה במבנה
  • איטום לקוי של כלים סניטריים כגון אסלות כיורים אמבטיות ועוד.
  • נזילה בדירה למעלה או מהשכן ליד
  • איטום לקוי של גג הבית וחדירה עקב מי גשמים
איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור נזילות באשדוד במצלמה טרמית – כיצד מתבצע התהליך?

אז ישנם כמה וכמה תהליכי בדיקה לאיתור נזילות במצלמה טרמית. נפרט את השלבים העיקריים של איתור הנזילה. ראשית, נתחיל לבצע חיפוש וסקירה במבנה על מנת לאתר סימני רטיבות במערכת האינסטלציה כגון: כתמי עובש, איטום לקוי סביב ברזים, ועוד.

בדיקת הפרשי לחץ מים

לאחר מכן נבצע בדיקה של הפרשי לחץ מים בצנרת. מדובר בבדיקה שנעשית באמצעות חיבור מנומטר (שעון לחץ מים) למערכת המים שבעזרתו נבדוק אם קיימים הפרשי לחץ שיכולים להעיד על נזילה, בנוסף בעזרת בדיקה זו נוכל לדעת אם מדובר בנזילה מצנרת המים החמים או הקרים.

סוג הנזילה ושיטת האיתור

לאחר שאיתרנו היכן נמצאת הנזילה נתאים לה את סוג ושיטת האיתור המתאים ביותר. כגון במקרה של נזילה בקיר נצטרך להשתמש במצלמה טרמית. לעומת זאת, במידה ומדובר בנזילה מחוץ למבנה עדיף יותר לאתר באמצעות גז.

במידה ומדובר בנזילה מהסוג שמצריך איתור במצלמה טרמית נשתמש במצלמה על מנת לאתרה. המצלמה הטרמית מאפשר מיפוי וסריקה של המבנה דרך אריחי הקרמיקה או הקירות, תקרה ועוד.

לאחר שאיתרנו את הנזילה נבצע תיקון של מוקד הנזילה באופן נקודתי וללא הרס מיותר. במידה ומדובר על נזילה בצנרת ייתכן ונצטרך לבצע תיקון צנרת ללא הרס עליו תוכלו לקרוא במאמר הבא.

היתרון בשימוש במצלמה טרמית לאיתור נזילות באשדוד

איתור במצלמה טרמית היא שיטה מתקדמת לאיתור נזילות שהיתרון הבולט בה הוא החיסכון בשבירה והרס מיותר של צנרת המים. אפשר להמשיל זאת לניתוח שבו מבצעים פעילות כירורגית נקודתית באמצעות מצמה במקום לפתוח את כל האזור המנותח.

עלות איתור נזילות מים במצלמה טרמית

איתור נזילות מים באשדוד זה לא דבר זול במיוחד לכן אם כבר מזמינים מאתר נזילות מים באשדוד כדאי להזמין אחד שהוא מקצועי ומומלץ בתחום. מכיוון שאיתור נזילות במצלמה טרמית הינה שיטה חדשה בתחום איתור נזילות המים אז המחיר והעלות למלאכת האיתור יהיו גבוהים מעט יותר.

צריך לזכור שהאיתור באמצעות מצלמה טרמית הינו מדויק ומהיר יותר שגם האינסטלטור הטוב ביותר באשדוד יתקשה להתחרות במצלמה הטרמית. אנו בתרמו פרו דוגלים בשקיפות והכנו עבורכם מחירון אינסטלציה מעודכן שבעזרתו תוכלו לקבל אינדיקציה על שירותי האינסטלציה השונים.

איך למצוא חברה לאיתור נזילות באשדוד?

תושבי אשדוד יכולים להיות רגועים וליהנות משירות איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית. כל מה שצריך לעשות זה למצוא את האינסטלטור המתאים לביצוע המשימה. לכן, במידה ואתם מתכננים להזמין מאתר נזילות מים באשדוד בדקו וקבלו המלצות ממכרים או מבעלי מקצוע בתחום. בדקו שיש לו את הכלים המתאימים לביצוע מלאכת איתור הנזילה. במידה ואתם צריכים דו"ח בדיקה לחברת הביטוח או לבית המשפט בררו לפני אם הוא יכול להכין לכם אחד כזה ואם זה כלול בעלות הבדיקה.

תרמו פרו - המומחים לאיתור נזילות מים

אנו בתרמו פרו מתחייבים לשירות אמין ומקצועי עד לפיתרון הבעיה ולאיתור הנזילה. עם ניסיון של שנים וצוות אינסטלטורים מקצועי ואדיב נשמח לעמוד לשירותכם באשדוד. כל מה שנותר לכם להתקשר למוקד שלנו באשדוד 052-5137790 ואחד מנציגנו ישמח לסייע לכם בבעיה.

במידה ומדובר במקרה נזילה חמור המצריך שירות 24 שעות ביממה אנו מעמידים לרשותכם אינסטלטור למצבי חירום ובדיוק למקרים כאלה. אנו מתמחים בכל בעיות האינסטלציה ומתחייבים לשירות מקצועי ואמין במחירים הוגנים ולכל כיס!

המצלמה הטרמית מבוססת על קרינת אינפרא, המזהה את הטמפרטורה של האזורים שאותם היא מצלמת. באופן זה ניתן לראות אזורים חמים וקרים בצבעים שונים ובעזרתם לאתר את מקור הנזילה.

אכן כן! מדובר בטכנולוגיה חדשנית שבעזרתה ניתן לאתר את מקור הנזילה ולבצע תיקון נקודתי ללא הרס מיותר. לפרטים נוספים היכנסו למאמר

במקרים בהם אתם חוששים שישנה נזילת מים ואין לכם מושג כל כך איך ניתן לאתר אותה, ישנם מקרים נוספים שכדאי לאתר את הנזילה באמצעות המצלמה. היכנסו וקראו עכשיו

המחיר מורכב מכמה פרמטרים, פירטנו זאת במאמר. כמו כן באתר שלנו ניתן לקבל מחירון אינסטלטורים לכל סוגי איתור נזילות המים, היכנסו ותראו בעצמכם.

בוודאי! לרשותינו צוותים הפועלים 24 שעות ביממה ויבצעו עבורכם איתור נזילות במצלמה טרמית ובכלים נוספים, להזמנות היכנסו לאתר.

תרמו פרו - אינסטלטור

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!

איזורי שירות נוספים