שירותי ביובית 24 שעות
תוכן עניינים

הביוב עלה באמצע הלילה? הכל על שירותי ביובית 24 שעות

האמת שסתימה בביוב יכולה להיות צרה של ממש עבורכם, בטח ובטח כשמדובר באמצע הלילה או בסופי שבוע, בשעות בהן רוב בעלי המקצוע פשוט לא עובדים. במצב כזה תצטרכו להזמין חברה מקצועית המספקת שירותי ביובית 24 שעות.

מה הגורמים לסתימה בביוב?

פסולת לא מתפרקת

ברוב המקרים מי שגורם לסתימה בביוב היא בעצם אנחנו, או השכנים שלנו. איך זה קורה בפועל? אנו נוהגים להשליך לאסלה פסולת קשה שלא מתפרקת, כמו מגבונים לחים ותחבושות היגייניות. הפסולת הזו חודר לעומק צנרת הביוב, מצרה אותה ופשוט גורמת לסתימה בקו.

שורשים

גרים בבית פרטי או דירת גן? סביר להניח שהגורם לסתימה בביוב הוא חדירת שורשים לצנרת. שורשי העצים מחפשים את דרכם ומוצאים אותה דווקא בתוואי הצנרת של הביוב, שבה הם מקבלים המון מים ובאופן קבוע ושוטף.

במצב כזה, לא תהיה ברירה אלא לבצע חיתוך שורשים בביוב, אך כפי שנציין בסעיף הבא, יש תחילה לבצע איתור ולהבין שזה אכן מקור הסתימה.

לפני שפותחים – מאתרים

לפני שאתם ממהרים להזמין ביובית לפתיחת סתימות, עליכם לאתר תחילה מה גורם לסתימה בצנרת. אמנם מדובר בעבודה שהמחיר שלה לא זול, אך האמינו לנו שזה ישתלם לכם.

אז בניגוד לעבר, היום בעלי המקצוע כבר לא צריכים לנחש היכן נמצאת הסתימה בצנרת ויכולים לעשות שימוש בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים. את הסתימה בביוב בעל המקצוע יוכל לאתר באמצעות צילום של הקו עם מצלמה מיוחדת בעלת סיב גמיש במיוחד.

איש אינסטלציה מקצועי יחדיר את הסיב הזה ויוליך אותו בעומק תוואי הצנרת, תוך שהוא משדר על גבי מסך מיוחד. כך הוא יוכל לאתר במדויק את המוקד של הסתימה ולהציע לכם טיפול מקצועי לבעיה.

סתימה בביוב – איך פותחים?

במידה ויש לכם סתימה בביוב משורשים, אין מנוס ובעל המקצוע יצטרך להשתמש בטכנולוגיה מיוחדת לטיפול בשורשים. כיום תחום האינסטלציה מציע מגוון פתרונות טכנולוגיים, כמו דיזה לקיצוץ שורשים למשל.

אך אין ספק שאחד הפתרונות המתקדמים והיעילים ביותר הוא רובוט לפתיחת סתימה בביוב. מדובר ברובוט שיודע לטייל בתוואי של הצנרת, לצלם אותה ואף להתמודד ולמגר את השורשים שנמצאים בביוב.

במידה ובעל המקצוע זיהה כמות גדולה של שומן בצנרת הביוב, הוא יצטרך לבצע שאיבת ביוב באמצעות ביובית. הצוות המקצועי יחדיר צינור שאיבה לפתח הניקוז של הביוב ופשוט ישאב את השומן לחלוטין, עד שהסתימה תיפתח.

פתיחת סתימה בביוב – כמה זה עולה?

מחיר פתיחת סתימות ביוב עשוי להיות קצת טריקי, שכן ברוב המקרים בעל המקצוע לא יכול לדעת מה מורכבות העבודה עד שהוא לא מתחיל בפעולת האיתור.

לפני הכל חשוב לנו לציין שבמידה ואתם מזמינים שירותי ביובית 24 שעות באמצע הלילה או בסוף השבוע, סביר להניח שתצטרכו לשלם יותר על העבודה. מדובר בשעות שבהן ברוב המקרים בעלי המקצוע לא עובדים ומותר להם לגבות תשלום נוסף על כך.

לכן, לפני שאתם ממהרים להזמין את השירות, כנסו למחירון המומלץ לצרכן ובדקו כמה עולה להזמין ביובית. נסו לקרוא את האותיות הקטנות ואף צרו קשר עם בעל המקצוע על מנת לקבל חצי מושג על המחיר הסופי של העבודה.

חפשו בגוגל מחיר שטיפת קו ביוב, שכן סביר להניח שזו העבודה שיבצעו לכם. עם זאת חשוב לציין שבתחום האינסטלציה זה קצת קשה לתמחר מרחוק את העבודות וברוב המקרים בעלי המקצוע לא יוכלו לעשות את זה בטלפון.

אז אם הביוב עושה לכם צרות, זה הזמן ליצור קשר עם חברת תרמו פרו, חברה מקצועית ומנוסה בתחום שתגרום לביות שלכם לחזור ולתפקד ממש כמו בעבר.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

אהבתם? שתפו עכשיו!

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

תיקון פנים צנרת

תיקון פנים צנרת תוכן עניינים ✅תיקון פנים צנרת  ✔️מתמחים בכל סוגי תיקוני צנרת ביוב ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע העבודה עד לפיתרון הבעיה!

קרא עוד »

צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב ✅ מומחים לצילום קווי ביוב באופן מדוייק! ✔️שימוש במצלמה אופטית לביוב. ✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי  ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ ביצוע העבודה

קרא עוד »

ניקוי שורשים בביוב

ניקוי שורשים בביוב ניקוי שורשים בביוב  ✔️מתמחים בשירותי השמדת שורשים. ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע העבודה עד לפיתרון הסתימה ✔️מחירים הוגנים ושירות מקצועי

קרא עוד »

תיקון צנרת ללא הרס

תיקון צנרת ללא הרס ✅מבצעים תיקון צנרת ללא הרס ✔️מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה. ✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי  ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע העבודה עד

קרא עוד »

איתור נזילות מים

איתור נזילות מים ✅מבצעים איתור נזילות מים  ✔️מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה. ✅ לכל סוגי המגזרים – פרטי / עיסקי  ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅איתור הנזילה עד לפיתרון

קרא עוד »
5/5 - (12 דירוגים)