צילום קווי ביוב

תוכן עניינים

מצלמים ומתקנים: הכל על צילום קווי ביוב

אין ספק שאין טיימינג טוב לסתימה במערכת הביוב, בטח כאשר התסמין הנפוץ שלה מגיע בדמות של הצפת ביוב בבית. במאמר הבא נסביר מה גורם לסתימה בביוב, מתי תצטרכו לעשות צילום קווי ביוב, איך העבודה מתבצעת בפועל וגם, איך בוחרים בעל מקצוע אמין בתחום? כל התשובות לפניכם.

מה גורם לסתימה בביוב?

ברוב המקרים הגורם לסתימה בביוב נובע כתוצאה מהתנהלות לא נכונה שלנו או של השכנים שלנו. מה זה אומר בפועל? השלכה של פסולת שלא מתכלה כמו מגבונים, תחבושות הגייניות ואפילו מזון שלא מתפרק כמו קפה, עלולים לגרום לסתימה.

בנוסף, גם השומן שמתפרק מהאוכל עלול לגרום לסתימה, שכן הוא נוטה להידבק לדפנות של צנרת קו הביוב ולהצר את הקוטר שלה. במצב כזה, מי השופכין יתקשו לעבור דרך הצנרת הצרה והדרך לסתימה מורכבת היא קצרה מאד.

מתי תצטרכו לעשות צילום לקו הביוב?​

אז במידה וכבר הזמנתם כמה פעמים אינסטלטור שלא הצליח לפתור את הבעיה, או שהסתימה חזרה על עצמה מספר ימים לאחר תום העבודה, סביר להניח שיש סתימה מורכבת ועמוקה בצנרת. במצב כזה, יש להתמודד עם הכשל בצורה קצת שונה, לרבות ניקוי קווי ביוב במידת הצורך.

מקרים נוספים בהם מומלץ לבצע את הצילום הם מקרים בהם תרצו לבחון את איכות צנרת הביוב. זה קורה בדרך כלל כשרוצים לרכוש דירה יד שנייה בדרך כלל. במיוחד בדירות ישנות שכבר סובלות מרטיבות תקלות אינסטלציה חוזרות ונשנות, אתם תרצו לוודא שאתם לא מכניסים ראש בריא למיטה חולה, שצנרת הביוב תקינה ושלא יהיו לכם הפתעות לא נעימות.

אגב, גם כשאתם רוכשים דירה חדשה מקבלן, מומלץ לבצע בדיקה של צנרת הביוב על מנת להימנע מהפתעות לא נעימות כבר בשנה הראשונה שלכם בנכס.

צילום קו ביוב - כך זה עובד בפועל

ראשית חשוב לציין שעל מנת לבצע את הצילום יש לפתוח את הסתימה באופן כזה שיאפשר לבצע את העבודה ביעילות. פתיחת סתימות בצנרת היא לעיתים משימה מאד מורכבת, אך על מנת להשיג את התוצאות המיוחלות פשוט אין ברירה.

את הסתימה ניתן לפתוח ברוב המקרים באמצעות שטיפת קווי ביוב בלחץ מים, שטיפה שפשוט תפורר את הגורם לסתימה בצנרת או תדחק אותו החוצה.

לאחר מכן בעל המקצוע יוכל לבצע שימוש בכל פתרונות הטכנולוגיה המתקדמים שיש ברשותו על מנת לאתר את הכשל בצנרת הביוב ולספק מענה הולם לבעיה.

צילום צנרת ביוב מצלמה תרמית

צילום צנרת ביוב

האופציה הנפוצה ביותר כיום בקרב בעלי מקצוע בתחום היא לבצע צילום צנרת ביוב באמצעות מצלמה מיוחדת שמסוגלת לשדר בשידור ישיר על גבי מסך ייעודי את תוואי הצנרת.

כיום חלק מבעלי המקצוע מבצעים שימוש בטכנולוגיה חדשה ומתקדמת ביותר, בדמות רובוט צילום בביוב. מדובר אמנם ברובוט שלא מסוגל לדבר, אך הוא בהחלט יכול לנוע בתוך הצנרת עצמה ולסייע לבעל המקצוע לאתר את הכשל.

כך תבחרו בעל מקצוע אמין

אז לפני שאתם ממהרים להזמין את בעל המקצוע הראשון שמופיע לכם בגוגל, אנו ממליצים לכם לתת את הדגש על מספר אלמנטים שיעזרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה, אם אתם צריכים ייעוץ ועזרה בנושא מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

אהבתם? שתפו עכשיו!

שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור נזילות במצלמה טרמית ✅איתור נזילות במצלמה טרמית ✔️מתמחים בכל איתור נזילות המים ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע העבודה עד לפיתרון הבעיה! ✔️מחירים

קרא עוד »

תיקון פנים צנרת

תיקון פנים צנרת תוכן עניינים ✅תיקון פנים צנרת  ✔️מתמחים בכל סוגי תיקוני צנרת ביוב ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע העבודה עד לפיתרון הבעיה!

קרא עוד »

ניקוי שורשים בביוב

ניקוי שורשים בביוב ניקוי שורשים בביוב  ✔️מתמחים בשירותי השמדת שורשים. ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע העבודה עד לפיתרון הסתימה ✔️מחירים הוגנים ושירות מקצועי

קרא עוד »

תיקון צנרת ללא הרס

תיקון צנרת ללא הרס ✅מבצעים תיקון צנרת ללא הרס ✔️מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה. ✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי  ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע העבודה עד

קרא עוד »

איתור נזילות מים

איתור נזילות מים ✅מבצעים איתור נזילות מים  ✔️מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה. ✅ לכל סוגי המגזרים – פרטי / עיסקי  ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅איתור הנזילה עד לפיתרון

קרא עוד »