איתור נזילות בצנרת
תוכן עניינים

רטיבות בקיר? כל מה שצריך לדעת על איתור נזילות בצנרת

במידה ויש לכם נזילה בצנרת, סביר להניח שלא תדעו מזה דבר עד שלא תראו סימנים מקדימים על הקיר. במצב של נזילה כזו ולפני שאתם ממהרים לרוץ ולתקן, תצטרכו להזמין שירות של איתור נזילות בצנרת.

נזילה בצנרת – למה זה קורה?

תפקידה של צנרת המים הסמויה בבית היא לספק לכם מים לנקודות השונות. הצנרת הזו יוצאת מהשעון הראשי שנמצא מתחת לבית, עולה במעלה הקיר החיצוני ומשם חודרת פנימה אל תוך הקיר של הדירה.

ברוב המקרים נזילה מהצנרת תתרחש כתוצאה מבלאי טבעי. הדבר נכון במיוחד בכל הקשור לדירות ישנות שבהן צנרת האינסטלציה עשויה מברזל, צנרת מיושנת מאד שפשוט קורסת תחת הנטל, נסדקת ונוזלת.

כך תדעו שיש לכם נזילה

לצערנו אחד הסממנים המרכזיים לנזילת מים סמויה הוא חשבון מים מנופח מהרגיל. במצב כזה, תצטרכו לבצע בדיקת נזילות מים ולוודא שאין לכם נזילה מהניאגרה לדוגמא. בכל אופן, אם שעון המים שלכם זז גם כשאתם לא משתמשים בברזים, אולי יש לכם נזילה סמויה.

במהלך גילוי נזילות בבית נסו להתמקד בסימנים מקדימים שיכולים להעיד על נזילה כזו, כמו איתור רטיבות למשל. ברוב המקרים תוכלו לראות סימנים של, עובש, ירקת, מים מטפטים ושינוי בגוון הקיר. במידה ומדובר בצנרת שנמצאת מתחת לרצפה, סביר להניח שחלק מהמרצפות יתנדנדו.

לפני שפותחים את הקיר – מאתרים

לשמחתנו, בניגוד לעבר כיום איתור נזילות בצנרת כבר לא נחשב לעבודה כל כך מורכבת, הודות לפתרונות טכנולוגיים מתקדמים שמאשרים לבעלי המקצוע לבצע איתור מדויק של הכשל.

כמובן שבמידה ויש לכם נזילה או סתימה בצנרת הביוב ולא בצנרת האינסטלציה של הבית, תצטרכו להזמין צילום קווי ביוב.

האופציה הכי נפוצה כיום היא איתור נזילה במצלמה טרמית. מדובר במצלמה שמסוגלת להרגיש את הבדלי הטמפרטורה בקיר ובתוך כך להצביע על המקום הלח ביותר, שבו בעלי המקצוע חושדים בדרך כלל. המצלמה מציגה תמונה איכותית על גבי מסך ייעודי שבאמצעותו בעל המקצוע יוכל לזהות את מוקד הנזילה ולפתוח את הקיר רק באזור הספציפי הזה.

אופציה נוספת לאיתור נזילה סמויה היא באמצעות חיישן גז. בעל המקצוע ירוקן את צנרת האינסטלציה ממים ויחדיר לתוכה גז חנקן. לאחר מכן, הוא ישתמש בחיישן גז שיצפצף היכן שהוא מזהה שיש דליפה של מים.

כמה עולה התענוג?

אמנם איתור נזילות מים בקיר נחשב לעבודה לא זולה במיוחד, אך אם תיקחו בחשבון את כל החלופות שעומדות בפניכן, אין ספק שמדובר במחיר ששווה לשלם אותו.

ללא שימוש בפיתרון טכנולוגי כל שהוא בעל המקצוע יצטרך לנחש היכן נמצא מקור הנזילה ולבצע שבירה נרחבת של הקיר או המרצפות. במצב כזה, אחרי תיקון הנזילה תצטרכו להיכנס לשיפוץ שיעלה לכם המון כסף, ועוד לא דיברנו על הבלגן וכאב הראש.

מתקשרים רק למומחים

אנחנו יודעים שאתם נתונים תחת לחץ ושיש לכם נזילה פעילה בבית, אך בכל זאת אנו ממליצים לכם להזמין מאתר נזילות מים בעל ניסיון רב שנים בתחום. לפני שאתם מזמינים אותו, בררו כמה שנות ניסיון יש לו בתחום, אילו עבודות הוא כבר ביצע בעבר והאם הוא יכול להפנות אתכם ללקוחות קודמים שלו.

גילוי דליפות מים בבית זה לא משחק ילדים, לכן אנו מציעים לכם להתקשר רק למומחים. 

בחברת תרמו פרו תיהנו משירות אישי, מהיר, יעיל, ממענה מידי ומקצועי לכלל הלקוחות העסקיים והפרטיים.
בסיום ביצוע הבדיקה תקבלו דו"ח מומחה מפורט הכולל את ממצאי הבדיקה, חוות דעת ופיתרון יעיל לטיפול בבעיה. חייגו עכשיו 052-5137790 והזמינו אותנו ותזכו לקבל שירות מקצועי אמין והאיכותי ביותר שיש כיום בשוק.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

אהבתם? שתפו עכשיו!

שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

שירותי ביובית 24 שעות

שירותי ביובית 24 שעות תוכן עניינים הביוב עלה באמצע הלילה? הכל על שירותי ביובית 24 שעות האמת שסתימה בביוב יכולה להיות צרה של ממש עבורכם, בטח ובטח כשמדובר

קרא עוד »

איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור נזילות במצלמה טרמית ✅איתור נזילות במצלמה טרמית ✔️מתמחים בכל איתור נזילות המים ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע העבודה עד לפיתרון הבעיה! ✔️מחירים

קרא עוד »

תיקון פנים צנרת

תיקון פנים צנרת תוכן עניינים ✅תיקון פנים צנרת  ✔️מתמחים בכל סוגי תיקוני צנרת ביוב ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע העבודה עד לפיתרון הבעיה!

קרא עוד »

צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב תוכן עניינים מצלמים ומתקנים: הכל על צילום קווי ביוב אין ספק שאין טיימינג טוב לסתימה במערכת הביוב, בטח כאשר התסמין הנפוץ שלה מגיע בדמות של

קרא עוד »

ניקוי שורשים בביוב

ניקוי שורשים בביוב ניקוי שורשים בביוב  ✔️מתמחים בשירותי השמדת שורשים. ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע העבודה עד לפיתרון הסתימה ✔️מחירים הוגנים ושירות מקצועי

קרא עוד »

איתור נזילות מים

איתור נזילות מים ✅מבצעים איתור נזילות מים  ✔️מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה. ✅ לכל סוגי המגזרים – פרטי / עיסקי  ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅איתור הנזילה עד לפיתרון

קרא עוד »