ניקוי שורשים בביוב בראשון לציון

תוכן עניינים

✔️ניקוי שורשים בביוב בראשון לציון

✔️מתמחים בשירותי ניקוי שורשים בביוב.

✔️ דו"ח מקיף על שחרור הסתימה 

✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ביצוע העבודה עד לניקוי אחרון השורשים.

✔️מחירים הוגנים ושירות מקצועי.

✔️התקשרו עכשיו לניקוי שורשים בביוב בראשון לציון:

052-5137790 – 24 שעות ביממה

ניקוי שורשים בביוב בראשון לציון – איך מסירים אותם?

ראשון לציון הינה עיר גדולה וותיקה ומטבע הדברים קיימים בה בתים ישנים עם תשתית אינסטלציה ישנה ובלויה. במידה ואתם מחפשים חברה שמבצעת ניקוי שורשים בביוב בראשון לציון כדאי שתפנו למומחים בתחום – תרמו פרו – חייגו אלינו 052-5137790 ונגיע לטפל בבעיה בהקדם האפשרי. תופעת השורשים בביוב הינה מוכרת ונפוצה כמעט בכל הבתים הפרטיים בישראל ובעיקר בבתים ישנים. לרוב, במקרים כאלו נבחין בצנרת ביוב ישנה ובלויה מאוד. מטבע הדברים לאחר שימוש של שנים בצנרת, מגלים עם הזמן שורשים בביוב. בהמשך המאמר נרחיב איך ולמה נוצרים שורשים בביוב ואיך מנקים אותם. 

ניקוי שורשים בביוב בראשון לציון – מדוע חשוב להוציא אותם בהקדם?

צנרת ביוב ישנה עשויה להיות בלויה עם סדקים וחורים שמשם שורשי העץ עשויים להיכנס ולהתפתח שם. שורשי העץ שמצליחים להיכנס לקוו הביוב בדרך כלל הם בעובי שיערה, כן כן אתם שומעים נכון! לאחר שהם נכנסו הם ניזונים מהמים והחלבונים שנמצאים בתעלות הביוב.

עם הזמן הם מתפתחים וגדלים עד שהם יוצרים סתימה בביוב שמפריעה למעבר המים והפסולת בצנרת הביוב. מדובר בסיוט אמיתי שכן זה עלול לגרום לריחות לא נעימים בסביבה וכמובן לחסום את מעבר המים של השירותים, מקלחות, אמבטיות ועוד

איך תגלו אם יש לכם סתימת שורשים בצנרת הביוב?

לרוב ניתן להבחין בניקוז מים איטי מכיור השירותים או האמבטיה. בנוסף, כשתפתחו את המים בשירותים הם פשוט יצופו. ייתכן וגם ריחות לא נעימים שיעלו מפתחי הניקוז יצביעו על כך שישנם שורשים בביוב.

נאמר שהדרך היחידה לבדוק באמת מה קורה בביוב היא באמצעות הזמנת שרברב שיגיע עם הכלים המתאימים שאותם נפרט בהמשך. רק נאמר שאם גיליתם סתימת שורשים בביוב, אל תחכו עם זה והזמינו עכשיו את תרמו פרו לביצוע בדיקה מקיפה וטיפול בהתאם.

חדירת שורשים לביוב – כך מנקים אותם

אז אם גיליתם ששורשים חדרו למערכת הביוב שבביתכם או במשרד נסביר כיצד ניתן לנקות אותם בצורה מקצועית אחת ולתמיד. כמובן שהדבר ייעשה בעזרת אינסטלטור מומחה לניקוי שורשים בביוב.

חומר כימי להשמדת שורשים בביוב בראשון ציון

ישנם חומרים כימיים שונים לניקוי והשמדת שורשים בביוב וניתן למצוא אותם בכל מיני חנויות שמספקים אותם. נציין ונאמר שבשיטה הזו הפיתרון הינו זמני והעלות יקרה, כך שכדאי לשקול שוב אם הפיתרון הזה מתאים עבורכם.

בעיית שורשים בביוב מצריכה פיתרון מקיף ורחב מכיוון שחומרים אלו לא מגיעים ולא מטפלים ב"שורש" הבעיה תרתי משמע. הצעה שלנו המשיכו לקרוא את הפתרונות האחרים במאמר והמוצלחים יותר.

ביובית להוצאת שורשים בביוב בראשון לציון

ביובית לפתיחת סתימות שורשים בראשון לציון הינה משאית עם מיכל מים ענק המסוגל לבצע שאיבות ביוב או פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה ועוצמתי. לביובית ישנו צינור מים שנכנס לעומק קוו הביוב ובאמצעות לחץ המים הגבוה יבצע שטיפה לצנרת הביוב שתסיר את השורשים לגמרי.

כמו כן, לאחר ניקוי השורשים ישנו צורך לבצע בדיקה נוספת בכדי לוודא שהשורשים הוסרו. מכיוון, שאפילו אם נשארו מעט מאוד שורשים הם עשויים לצמוח במהירות מחדש וכך תצטרכו להזמין את האינסטלטור שוב.

רובוט לחיתוך שורשים בביוב - דרך מצויינת להיפטר מהם

כיום עם התפתחות הטכנולוגייה בתחום האינסטלציה ניתן למצוא רובוטים חכמים המצויידים במצלמה ויכולים לנוע בתוך עומק צנרת הביוב. הרובוט מסוגל לחתוך ולכרסם את השורשים ללא הרס ונזק מיותר לצנרת הביוב. אנו בתרמו פרו מחזיקים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום.

על מנת לאתר את סתימת השורשים בצנרת נכניס את הרובוט שנשלט מבחוץ על יד המפעיל אל תוך קוו הביוב. הרובוט מצוייד במצלמה וכבל ובקצהו ישנם להבי חיתוך שיחתכו ויכרסמו את השורשים שישטפו לאחר מכן. לאחר שסיימנו לנקות את השורשים נבדוק אם צנרת הביוב תקינה ללא חורים וסדקים. במידת הצורך נבצע תיקון צנרת ללא הרס באמצעות שיטת ההטלאה בכדי למנוע חזרה של הבעיה על עצמה.

בנוסף לניקוי שורשים בביוב נציין שהרובוט מסוגל לפתוח סתימות ביוב שונות ולאחר מכן לבצע תיקון בשיטת ההטלאה. הרובוט מסוגל לחתוך עצמים שונים כגון, חתיכות מתכת, בטון, שורשים, ועוד. חייגו 052-5137790 לתרמו פרו פתרונות אינסטלצייה בטכנולוגיית אל הרס ותהיו בראש שקט עד לפיתרון הבעיה.

דיזה לחיתוך שורשים בביוב

קיימות דיזות שונות עבור מטרות נרחבות בהתאם לצורך הבעיה, שמסוגלות לבצע פתיחת סתימה בביוב וגם לשטוף את קוו הביוב. הדיזה למעשה הינה ראש מתכת שמחובר לקצה צינור לחץ מים שבעזרתה נבצע את חיתוך השורשים מהביוב.

לבעיית שורשים בביוב נשתמש בדיזה שכוללת סכיני ברזל ושרשראות המסתובבות במהירות הגבוהה ביותר וחותכת את השורשים. על מנת להימנע מנזק לצנרת הביוב אנו מרכיבים על הדיזה מעין הגנה שתואמת לקוטר הצינור. כך אנו מגנים על הצינור מפני פגיעה מה שאומר שאין חשש לנזק לצנרת.

מה המחיר לניקוי שורשים בביוב בראשון לציון?

לפני שנתחיל לדבר על המחיר אנו מבטיחים מחיר הוגן ביחס למתחרים בשוק. המחיר הינו פרמטר חשוב ללקוחותינו, אך לפני המחיר ולפני שהזמנתם אינסטלטור לניקוי שורשים בביוב בראשון לציון חשוב לבדוק שיש לו את ההסמכה, הכלים, הניסיון והאמצעים לפיתרון הבעיה.

אנו בתרמו פרו דוגלים בשקיפות מול לקוחותינו. פירסמנו עבורכם מחירון אינסטלטורים מעודכן ל2021 כך שאנו ממליצים לכם לצפות ולקבל אינדיקציה על המחירים לשירותי אינסטלציה, כמו פתיחת סתימת שורשים בביוב.

בכל מקרה מחיר הסרת שורשים בביוב בראשון לציון תלוי בכמה פרמטרים כגון: מה חומרת המצב של השורשים בביוב, מה עומק הצנרת והיכן היא ממוקמת, שעת הזמנת הביקור, האם ישנם נזקים נוספים עקב השורשים בצנרת?

כדי שלא תהיו במתח נציין שמחיר ניקוי שורשים בביוב בראשון לציון הינו החל מ-500₪ ועשוי להשתנות בהתאם לפרמטרים השונים שציינו לעיל. לקבלת הצעת מחיר מדויקת ללא כל התחייבות אתם מוזמנים להתקשר אלינו 052-5137790 ונשמח לסייע לכם 24 שעות ביממה.

כיצד לבחור חברה המתמחה בהסרת שורשים בראשון לציון?

כאמור, תחום האינסטלציה הינו רחב היקף בעל תחומים מגוונים המכיל אינסטלטורים רבים. לכן, כאשר מגלים בעיית שורשים בביוב עקשנית במיוחד שמצריכה אינסטלטור שישחרר את הסתימה אנו ממליצים לבדוק טוב לפני שהזמנתם אחד כזה.

כיום ישנם המון אינסטלטורים בראשון לציון ועניין החיפוש מאתגר מאוד, אך יחד עם זאת זהו שלב חשוב מאוד בדרך לפיתרון. נציין שיש שני דברים חשוב שיש לעשות לפני שבוחרים באינסטלטור לניקוי סתימת שורשים:

  • ניסיון ומקצועיות – כשאתם מחפשים שרברב לניקוי שורשים בביוב תבדקו שיש לו את הכלים המתאימים, לפיתרון הבעיה. זאת אומרת שאין שום סיבה לחפש אינסטלטור שמתמחה באיתור נזילות מים כשאתם זקוקים בעצם לפתיחת סתימת שורשים. אל תתביישו, תשאלו עוד בטלפון מה הניסיון שיש לו במקרים כאלו ובאיזה כלים הוא משתמש.
  • חוות דעת – דבר נוסף שאנו מציעים לבדוק לפני בחירת שרברב הינו חוות דעת. מדובר בעצם ב"חכמת ההמונים", שכן חוות הדעת הינה סימן והוכחה מצויינת לאיכות ומקצועיות עבודתו של האינסטלטור ותהווה גורם מכריע בבחירתו לפיתרון בעיית השורשים בביוב.

ניקוי שורשים בביוב – תטפלו בהקדם בבעיה!

במידה וגיליתם סתימת שורשים בביוב בראשון לציון ואין לכם מושג איך מנקים ופותרים את הבעיה אל תחכו עם זה! אנו בטוחים שאם הגעתם עד לכאן בטח כבר הבנתם שניקוי שורשים בביוב זה דבר שמצריך אינסטלטור עם הכלים המתאימים לבעיה. 

פנו אלינו לתרמו פרו ונגיע אליכם בהקדם האפשרי עם מיטב הציוד וצוות מקצועי ובעל ניסיון ונפתור את הבעיה אחת ולתמיד. אנו מתחייבים למחיר הוגן ושירות אדיב.

ככל שתפנו אלינו מוקדם יותר כשגיליתם שישנם שורשים בביוב, כך הפיתרון יהיה מהיר יותר וקל יותר. חייגו אלינו למוקד השירות שלנו בראשון לציון 052-5137790 ונגיע לנקות לכם את השורשים בקוו הביוב ונחזיר את זרימת המים בצנרת למצב תקין.

אנו מספקים בנוסף את כל שירותי האינסטלציה בראשון לציון והסביבה: פתיחת סתימות ביוב, איתור נזילות במצלמה טרמית, איתור נזילות מים, שירותי ביובית 24 שעות, אינסטלטור חירום ועוד.

ישנם כמה סיבות עיקריות לתופעה הזאת. הסיבה הראשונה לבעיה הינה שתילת עצים סביב צנרת הביוב. היכנסו למאמר וקראו מה הם הסיבות לשורשים בביוב

כיום שהטכנולוגייה התקדמה, חומרים לקטילת שורשים יתנו מענה זמני לבעיה. אם אתם רוצים לדעת מהו הפיתרון האמיתי לבעיה היכנסו עכשיו.

בוודאי! חשוב להזמין אינסטלטור מומחה בתחום שיגיע עם הכלים הנכונים לניקוי השורשים בביוב, היכנסו למאמר וקראו עוד על איך עושים זאת בצור הנכונה.

המחיר מורכב מכמה פרמטרים, פירטנו זאת במאמר. כמו כן באתר שלנו ניתן לקבל מחירון לכל סוגי הסתימות. היכנסו ותראו בעצמכם.

בוודאי! לרשותינו צוותים הפועלים 24 שעות ביממה ויבצעו עבורכם שירותי ניקוי שורשים מהביוב. להזמנות היכנסו לאתר.

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

ניקוי שורשים בביוב בתל אביב, הסרת שורשים בביוב בתל אביב
ניקוי שורשים בביוב בתל אביב

ניקוי שורשים בביוב בתל אביב תוכן עניינים ✔️ניקוי שורשים בביוב בתל אביב ✔️מתמחים בשירותי ניקוי שורשים. ✔️ דו"ח מקיף על

ניקוי שורשים בביוב חולון, הסרת שורשים בביוב חולון
ניקוי שורשים בביוב בחולון

ניקוי שורשים בביוב בחולון תוכן עניינים ✔️ניקוי שורשים בביוב בחולון ✔️מתמחים בשירותי ניקוי שורשים. ✔️ דו"ח מקיף על תיקון הסתימה

הסרת וניקוי שורשים בביוב באשדוד
ניקוי שורשים בביוב באשדוד

ניקוי שורשים בביוב באשדוד תוכן עניינים ✅ניקוי שורשים בביוב באשדוד ✔️מתמחים בשירותי ניקוי שורשים. ✅ דו"ח מקיף על תיקון הסתימה

הוצאת שורשים בביוב באשקלון
ניקוי שורשים בביוב באשקלון

ניקוי שורשים בביוב באשקלון תוכן עניינים ✅ניקוי שורשים בביוב באשקלון ✔️מתמחים בשירותי ניקוי שורשים. ✅ דו"ח מקיף על תיקון הסתימה

איתור נזילות בצנרת - תרמו פרו
איתור נזילות בצנרת

איתור נזילות בצנרת ✅מבצעים איתור נזילות בצנרת ✔️מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה. ✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי  ✔️ייעוץ

איתור נזילות במצלמה טרמית
איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור נזילות במצלמה טרמית ✅ שירותי איתור נזילות במצלמה טרמית ✔️ מתמחים בכל איתור נזילות המים ✅ דו"ח מקיף על תיקון

תיקון פנים צנרת - תרמו פרו
תיקון פנים צנרת

תיקון פנים צנרת תוכן עניינים ✅תיקון פנים צנרת  ✔️מתמחים בכל סוגי תיקוני צנרת ביוב ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ

צילום קווי ביוב - תרמו פרו
צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב ✅ מומחים לצילום קווי ביוב באופן מדוייק! ✔️שימוש במצלמה אופטית לביוב. ✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי /

ניקוי שורשים בביוב
ניקוי שורשים בביוב

ניקוי שורשים בביוב ניקוי שורשים בביוב  ✔️מתמחים בשירותי השמדת שורשים. ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע

תיקון צנרת ללא הרס
תיקון צנרת ללא הרס

תיקון צנרת ללא הרס ✅מבצעים תיקון צנרת ללא הרס ✔️מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה. ✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי /

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!