תיקון צנרת ללא הרס

✅מבצעים תיקון צנרת ללא הרס

✔️מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה.

✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי 

✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✅ביצוע העבודה עד לפיתרון הבעיה.

✔️מחירם הוגנים ומתן שירות מקצועי ואמין.

✅התקשרו עכשיו לתיקון צנרת ללא הרס:

052-5137790 – 24 שעות ביממה

תוכן עניינים

תיקון צנרת ללא הרס - איך מחדשים ומתקנים?

ממש כמו כל אביזר אינסטלציה אחר, גם צנרת הביוב שלנו עשויה לסבול מתקלות חוזרות ונשנות העלולות להגיע לידי מצב שתצטרכו לבצע תיקון צנרת ללא הרס למערכת הביוב שלכם. אם מדובר במקרה חירום חייגו עכשיו למוקד שלנו 052-5137790 ונשמח לסייע בדבר ולתת לכם ייעוץ טלפוני ללא עלות. לרשותינו הכלים המתקדמים ביותר בתחום תיקוני הצנרת שבעזרת נבצע תיקון או חידוש צנרת ללא הרס ונזק מיותר.

בחלק מהמקרים התקלות האלה נגרמות כתוצאה מהתנהלות לא נכונה שלנו, כמו השלכת מגבונים, לכלוך קשה ושאריות מזון לאסלה ולכיור. בחלק מהמקרים תקלות אלה עשויות לנבוע כתוצאה מחדירת שורשים לעומק הצנרת. 

לא משנה מה הגורם לתקלה, ככל שתזניחו אותה יותר, כך הנזק שעלול להיגרם לצנרת הביוב שלכם הוא גדול יותר, מה גם שאיתור ותיקון התקלה עשויים להיות מורכבים יותר. לכן, עליכם לפנות כמה שיותר מהר לגורם מקצועי שיאתר את התקלה ויבצע תיקון צנרת ללא הרס.

באיזה מקרים נבצע תיקון צנרת ללא הרס?

לרוב כאשר יש סתימות או הצפות בביוב ניתן לפתוח ולשחררן לא צורך בנזק לצנרת אלא בשיטות הרגילות בעזרת ביובית ועוד. לעיתים ישנם מצבים מסויימים שגם לאחר שחרור הסתימה או תיקון הנזילה בצנרת יוותר נזק לצנרת הביוב. 

בעבר היה צורך לבצע חפירות וממש להוציא את כל צנרת הביוב ולהחליפה בצנרת חדשה. כיום, ישנם שיטות מתקדמות לתקן את הצנרת באופן נקודתי ולמנוע נזק גדול והוצאות מרובות. נמנה כעת את המקרים המיוחדים בהם ייתכן ונזדקק לבצע תיקון צנרת ללא הרס ונזק מיותר.

חדירת שורשים לביוב - ניקוי ללא הרס

תופעה מוכרת ונפוצה כמעט בכל בית פרטי בישראל הינה תופעת השורשים בביוב שחודרים לעומק הצנרת. לרוב זה יקרה מכיוון שהעצים נשתלו בסמוך למערכת האינסטצליה ושולחים את שורשיהן לכל עבר. במידה ויש כבר נזילות מצנרת הביוב או סדקים בקווי הביוב זה מספיק בשביל ששורשי העץ אפילו הקטנים ביותר יתחילו לחדור לצנרת.

עם הזמן השורשים מתעבים וגדלים עד שיוצרים סדקים נוספים ונזק בצנרת. הם מונעים מפסולת השופכן לעבור בצורה תקינה בתוואי הביוב מה שלבסוף יגרום לסתימת שורשים שתצריך תיקון צנרת ללא הרס. לאחר ניקוי שורשים נאבחן אם צנרת הביוב נפגעה ובמידה וכן נבצע תיקון צנרת נקודתי על מנת להחזיר את המצב לקדמותו.

צנרת ביוב לקויה - תיקון ללא הרס

ישנם מקרים בהם צנרת הביוב לקויה עקב התקנה לא נכונה או בלאי טבעי של שנים מה שיוצר חורים וסדקים בקוו הביוב. ייתכן ואף ישנם שיפועי ביוב לא נכונים דבר שמעכב את זרימת המים או יוצר סתימות מקומיות. אם כך, במידה ומדובר בצנרת ביוב ישנה לפעמים נצטרך להחליף את קוו הביוב או לבצע תיקון נקודתי ללא נזק מיותר הנקרא גם חידוש צנרת ללא הרס.

באיזה מקרים לא ניתן לבצע תיקון צנרת ללא הרס?

  • קוטר לא תקין של צנרת הביוב שאינו מאפשר לבצע תיקון צנרת ללא הרס.
  • צנרת לקויה ובלאי גבוה שאינם מאפשרים חידוש צנרת ללא הרס.
  • כאשר ישנו כשל תכנוני בצנרת הביוב
  • כשלים חמורים בתכנון הצנרת.

במקרים המצויינים לעיל רוב הסיכויים שלא ניתן לבצע תיקון צנרת ללא נזק לצנרת הקיימת וייתכן ואף נצטרך לבצע החלפה של קוו הביוב על מנת להחזיר את מערכת הביוב לתקינות מלאה.

כך מאתרים תקלות ומבצעים תיקון צנרת ביוב ללא נזק!

אז במידה ויש נזילה מצנרת הביוב או שאתם סובלים מסתימות חוזרות ונשנות, זה הזמן להפעיל את כל האמצעים הטכנולוגיים על מנת לאתר את הגורם לתקלה ולתקן אותה. ככל שתזניחו את התקלה, כך הנזק לצנרת ולתשתית בסביבה עשוי להיות גדול יותר.

תיקון צנרת פאט'צ patch

איתור עם מצלמת ביוב

באמצעות המצלמה בעל המקצוע יוכל לזהות במדויק את מקור הכשל בצנרת ולהציע לכם פתרון הולם לבעיה. במידה ויש לכם שורשים בצנרת למשל, בעל המקצוע יוכל לזהות את תוואי החדירה שלהם לצנרת ולבדוק לאילו כשלים הם גרמו.

רובוט צילום לקווי ביוב

פיתרון טכנולוגי מתקדם נוסף למקרים בהם תצטרכו תיקון פנים צנרת ביוב, היא איתור באמצעות רובוט. באמצעות שיטה זו, יחדירו מצלמת רכב רובוטית שתפקידה לנוע בתוך תוואי הצנרת ולאתר את המקור לכשל. מדובר ברובוט גמיש במיוחד, כזה שיכול לנוע בחופשיות ובקלות בתוך הצנרת המפותלת, כזה שיודע לאתר חורים זעירים מאד ואף חיבורים לא תקינים.

בדיקת הצפה בעזרת בלון

בעל המקצוע יוכל לאתר את המקור לכשל באמצעות בדיקת הצפה למערכת הצינורות על ידי בלוני הצפה. באמצעות שיטה זו, בעל המקצוע יסתום את פתח הכניסה ויציף מים מהפתח שמנגד. לאחר שמפלס המים יעלה, בעל המקצוע ימתין מספר דקות על מנת לבדוק האם יש נזילות מהצנרת.

איך מתקנים צנרת ביוב ללא הרס?

בניגוד לשנים עברו, כיום עומדות בפניכם מספר אופציות מקצועיות ויעילות לתיקון צנרת הביוב לא הרס.

שיטת ההתזה - לתיקון ללא נזק

באמצעות שיטה זו, הצוות המקצועי יחדיר את הרובוט עליו דיברנו לתוך הצנרת. בנקודה שבה הרובוט מזהה את הכשל, הוא מבצע תיקון בהתזה של חומר אפוקסי. מדובר בחומר חזק ועמיד במיוחד, שלאחר שהוא מתקשה הוא יוצר שכבה חדשה, קשיחה ועמידה לאורך זמן.

תיקון בשיטת ההטלאה (פאטצ')

האופציה השנייה היא תיקון צנרת הביוב באמצעות שיטת ההטלאה (Patch). במהלך העבודה בעל המקצוע יחדיר לצנרת טלאי מסיבי זכוכית וקרבון מוספג בפולימרים. את הטלאי מצמידים בלחץ גבוה ולאחר 40 דקות אתם מקבלים מקטע צנרת חדש לגמרי.

שרוול פולימרי בצנרת

שיטה נפוצה נוספת היא באמצעות החדרת שרוול פולימרי לתוך הצנרת בטכנולוגיה מתקדמת. מדובר בשיטה עמידה במיוחד המספקת פתרון הולם ובעצם מהווה תחליף להחלפת צנרת ביוב.

כך תבחרו חברה מקצועית לתיקון צנרת ללא הרס

לפני שאתם ממהרים לבחור בחברה הראשונה שקופצת לכם בגוגל, ודאו שאתם בוחרים בחברה בעלת מוניטין ארוך שנים וניסיון רב בתחום, כמו תרמו פרו למשל. בחרו בחברה שיש לה את הציוד הכי מתקדם, את המילה האחרונה בעולם הטכנולוגיה. נזילה בצנרת הביוב היא תקלה שאסור להזניח, שכן ככל שהזמן עובר הנזק עלול להיות גדול יותר.

זכרו – לא כל אינסטלטור יכול לאתר תקלות בביוב, בטח ובטח שלא לתקן אותן ללא הרס. אתם ודאי לא רוצים לשלם שוב ושוב לאינסטלטור שיספק לכם מענה חלקי מאד לבעיה ולזרוק את הכסף לפח, אז חייגו עכשיו 052-5137790 לתרמו פרו ונשלח אליכם צוות מקצועי ואמין בהקדם האפשרי!

בדיוק בשביל זה כתבנו את המאמר. תיקון צנרת ללא הרס מתבצע במקרים מוסיימים שצויינו בתוך המאמר, היכנסו לקרוא עכשיו.

כמובן! אנו זמינים עבורכם 24 שעות ומוכנים בכל רגע לקריאה של תיקון או בעיה הדורשת תייקון צנרת ללא הרס, ומתחייבים לתת את השירות הטוב ביותר עד לפיתרון הבעיה.

טווח המחירים הינו רחב ותלוי בחומרת וסוג הבעיה, על מנת שתוכלו לדעת את המחיר לתיקון צנרת ללא הרס היכנסו עכשיו למאמר ולמחירון שלנו המופיע באתר.

בהחלט! לרשותינו צוות אינסטלטורים הזמין עבורכם 24 שעות ביממה ויגיע לכל מקום בארץ בהקדם האפשרי על מנת לשרת אתכם ולפתור את התקלה ולתקן את צנרת הביוב על הצד הטוב ביותר. לרשימת האיזורים היכנסו לאתר שלנו.

בוודאי! אנו דוגלים בשקיפות עם לקוחותינו כך שפירסמנו עבורכם מחירון מלא לשירותי אינסטלציה. היכנס עכשיו וצפו בעצמכם.

שאלה מצויינת! בדיוק בשביל זה כתבנו את המאמר. היכנסו עכשיו ותראו בעצמכם למה כדאי לכם להזמין אותנו לתיקון צנרת ביוב ללא הרס.

אינסטלטור 24 שעות ביממה

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!

5/5 - (24 דירוגים)