איתור נזילות מים

✅מבצעים איתור נזילות מים 

✔️מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה.

✅ לכל סוגי המגזרים – פרטי / עיסקי 

✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✅איתור הנזילה עד לפיתרון הבעיה.

✔️מחירם הוגנים ומתן שירות מקצועי ואמין.

✅התקשרו עכשיו לאיתור נזילות מים:

052-5137790 – 24 שעות ביממה

תוכן עניינים

איתור נזילות מים ובעיות רטיבות - איך מטפלים?

אולי אתם לא יודעים, אבל מאחורי הקירות של הבית שלכם ומתחת לרצפה מסתתרת צנרת האינסטלציה של הבית, זו שאחראית על אספקת המים לדירה. עם הזמן וכתוצאה מבלאי טבעי, עלולים להתרחש כשלים בצנרת.

כשלים אלה גורמים לנזילות מים סמויות בתוך הקיר או מתחת לרצפה, כך שסביר להניח שאתם בכלל לא תדעו שהיא קיימת. הדבר נכון במיוחד בדירות ישנות בהן יש צנרת אינסטלציה ישנה מאד מברזל, כזו שסובלת מחלודה ובלאי מוגבר, מה שיכול לגרום לנזילות מים ובעיות רטיבות.

איתור נזילות מים - מדוע וכיצד?

נזילות מים זה אולי בין המקרים הכי מבאסים שיכולים לצוץ פתאום משום מקום בבית או במשרד. לעיתים מדובר בנזילה קלה לתיקון וגלויה לעין ולעיתים נזילה סמויה שדורשת אינסטלטור לאיתור נזילות מים. 

אין ספק שאם מדובר בפיצוץ בצנרת הביוב כזה שמצריך המון התעסקות וחפירה על מנת לאתר את הנזילה המצב מבאס שבעתיים. לפחות אפשר להתנחם בכך שאנו יודעים כבר את מקור הנזילה ואין צורך להשתמש במכשירי איתור נזילות כמו מצלמה טרמית לאיתור נזילות.

נזילות מים - למה הם מתרחשות?

שאלה מצויינת אפשר לומר, והתשובות עליה הן מגוונות ותקצר היריעה מלהכיל ולספר. אך בכל זאת נאמר בכמה מילים בעניין נזילות מים. בראש ובראשונה הסיבה העיקרית לנזילות מים היא צנרת בלויה במערכת האינסטלציה בבניין או בבית. כשישנה נזילה בצנרת לעיתים מדובר בנזילה סמויה, כזו שנמצאת מאחורי הקירות ולא ניתן לראות אותה. ישנם סוגי נזילות נוספות:

  • נזילה מהתקרה 
  • נזילה מהמרזב
  • נזילה בברז
  • נזילה מהניאגרה 
  • נזילה מהחלון
  • נזילה מהמזגן
 

נזילות הן עולם בפני עצמו בתחום האינסטלציה, וכשהן קורות אסור להזניח ויש לטפל בבעיה בהקדם האפשרי. אם כן, במידה ואתם קוראים את המאמר הזה וגיליתם נזילה אל תחכו התקשרו עכשיו למאתר נזילות מים בהקדם האפשרי.

אז אך תדעו שיש לכם נזילה בבית?

סביר להניח שאת הנזילה הסמויה תגלו רק באמצעות איתור רטיבות בקירות ובתקרה. בנוסף, סביר להניח שתראו עובש על הקיר, טיפות מים, ירקת, שינויי צבע ועוד שלל חוויות לא נעימות כל כך.

אופציה נוספת ופחות נעימה לאיתור נזילות מים היא באמצעות חשבון מים מנופח מהרגיל, כך שאם אתם מזהים שיש חריגה, סביר להניח שיש לכם נזילה בבית ואתם צריכים לאתר אותה כמה שיותר מהר. אגב, אחד מהגורמים הנפוצים לחריגה בחשבון המים הוא נזילה מהניאגרה, כך שכדאי לבדוק זאת לפני שמזמינים איתור.

סוגי נזילות מים - גלויות וסמויות

כמו שציינו למעלה ישנם כמה סוגי נזילות חלקם גלויות וחלקם עשויות להיות סמויות ונסתרות מהעין. ייתכן וזה יצריך מכם להזמין חברה לאיתור נזילות מים שמתמחה בתחום ועם הכלים והציוד המתאים לאיתור הנזילה. על מנת לסבר את האוזן במה מדובר נציין את סוגי הנזילות השכיחות והמוכרות:

נזילה מהתקרה

לרוב, כשיש נזילה מהתקרה זה קורה בד"כ כתוצאה מריבוי מסיבי של גשמים בימי החורף הסוערים. הסיבה העיקרית לכך נעוצה באיטום לקוי בתקרה, ייתכן וישנם גם מרזבים סתומים שגורמים להצפת הגג ולחדירת מים למבנה.

על מנת לאתר ולתקן את הבעיה באופן מדוייק יש להמתין שהגג יתייבש. לאחר הייבוש נזמין אינסטלטור שמתמחה באיטום גגות שיסדר את הליקויים וימנע מצב כזה בעתיד.

עצה שלנו, אל תחכו לחורף! עוד בימי הקיץ החמים תעלו לגג או שתזמינו בעל מקצוע שיעשה זאת ויבדוק אם האיטום בגג תקין ובמידת הצורך יסייד ויטפל בליקויים. רק כך תחסכו כסף ועוגמת נפש מיותרת בחורף הקרוב. 

נזילה מהמרזב

בהמשך למה שכתבנו לעיל חשוב לבדוק את תקינות המרזבים בגג ולוודא שאין סתימה במרזב. תפקידם של המרזבים הוא להעביר את מי הגשם שנאספו על הגג לתוך מערכת הביוב התת קרקעית. 

ייתכן וגם מדובר במרזב בלוי שכבר עשה את שלו והתיישן יותר מיין בחבית, כך שאין אופציה אחרת אלא להחליף אותו. זיכרו, מרזב תקול וסתום מחליפים בהקדם ומונעים נזילת מים אל תוך ביתכם. 

נזילה מהמזגן

כיום ניתן למצוא בכל בית בישראל מזגן שעובד שעות נוספות בחודשי הקיץ הלוהטים. ייתכן ותיתקלו בתופעה דיי מוכרת של נזילות מים שיורדים מהמזגן ישירות לרצפת הבית. במקרה כזה יכולות להיות כמה סיבות לטפטופי המים כגון: מחסור בגז, פילטר סתום, סתימה בצינור הניקוז ועוד.

נסו לאבחן מהיכן מגיעה הנזילה ואולי תצליחו גם לדעת מה הסיבה. אנו ממליצים לא לפרק שום חלק במזגן ובמידה והמזגן עדיין באחריות פנו לחברה ובקשו שירות בעניין. במידה והאחריות נגמרה הזמינו איש מקצוע לטיפול בבעיה, מה שבטוח אם אין לכם ידע בנושא אל תתעסקו עם חשמל ומים מבטיחים לכם שהם לא חברים טובים במיוחד.

איתור נזילה בניאגרה

נזילה מהניאגרה

אחת מנזילות המים הנפוצות בכל בית בישראל היא נזילה בשירותים יותר נכון בניאגרה. אם בלילה שמעתם פתאום את מיכל המים בשירותים מתמלא מעצמו ייתכן וישנה נזילה בניאגרה. אתם שואלים איך אפשר לבדוק? מדובר בבדיקה שתוכלו לבצע בעצמכם.

ראשית, ייבשו טוב טוב את פנים האסלה וגשו כעת למטבח והביאו איתכם צבע מאכל בצבע כלשהו. כעת שיפכו מעט לתוך פנים האסלה בצדדים היכן שהמים אמורים לרדת והמתינו לראות אם צבע המאכל מתפזר וצובע את המים, במידה וכך הדבר ככל הנראה מדובר בנזילה מים מהניאגרה.

בדיקה נוספת שניתן לעשות במידה ואין ברשותכם צבע מאכל. חיזרו על התהליך הקודם של ייבוש האסלה וכעת לפפו כמה קוביות של נייר טואלט על ידכם והצמידו לחלק העליון באסלה והמתינו מעט לראות אם הנייר נרטב, במידה וכן מדובר בנזילה.

באיזה אמצעים מאתרים נזילות מים?

כיום, ניתן לאתר נזילות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ללא חפירה מיותרת והרס לצנרת, מה שיצריך מכם שיפוץ מיותר. נציין שלא כל האינסטלטורים מסוגלים לאתר נזילות מים במיוחד אם הן סמויות.

כך שבמידה ואתם מתכוונים להזמין אינסטלטור לאיתור נזילות וודאו שהוא מחזיק בכלים המתאימים שיתנו עבורכם מענה מתאים לפיתרון הנזילה.

אנו בתרמו פרו מחזיקים בכל האמצעים המתקדמים ביותר בתחום איתור נזילות כמו: מצלמה טרמית, סיבים אופטיים, מערכת אקוסטית, איתור בגז ידידותי ועוד.

איך מאתרים את הנזילה?​

כיום, בעידן המודרני המציע פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, ניתן לבצע איתור נזילות ללא הרס בקלות ובמהירות. אם בעבר השיטה הנפוצה הייתה הרמת בלטות או שבירה נרחבת של הקיר, כיום פשוט ניתן לוותר על התענוג הזה ולבצע איתור נזילות מים סמויות באמצעות מצלמות וחיישני גז.

איתור נזילות במצלמה טרמית

הקדשנו לכך מאמר שלם שמסביר איך מבצעים איתור נזילות במצלמה טרמית תוכלו לקרוא אותו כאן. נאמר בקצרה שהמצלמה הטרמית הינו כלי מתקדם לגילוי נזילת מים סמויות ובעזרתו ניתן לאתר את הנזילה ללא הרס.

המצלמה הטרמית עובדת על טכנולוגיית אינפרא אדום. מפעיל המצלמה יוכל לראות על המסך את הצבעים השונים, אדום כחול צהוב ירוק, שבעצם מסמלים תרגום למצב הקיים. שבעצם הצבע הכחול מסמן על מקום קר בקיר שככל הנראה שם תהא מקור הנזילה.

כאמור, את הנזילה הסמויה בבית ניתן לאתר באמצעות מספר פתרונות טכנולוגיים מתקדמים. הפתרון הראשון והנפוץ ביותר בקרב בעלי מקצוע בתחום הוא איתור נזילה במצלמה טרמית. המצלמה הטרמית מסוגלת לזהות את הפרשי הטמפרטורה בקיר ובכך להצביע על המקום המדויק שבו יש את הכשל שגורם לנזילה.

המצלמה תציג על גבי מסך ייעודי תמונה תרמו גרפית בגוונים של כחול ואדום, כאשר הצבע הכחול מתייחס לצנרת המים הקרים והצבע האדום לצנרת המים החמים. כך בעל המקצוע יוכל לדעת היכן נמצא מקור הנזילה ולהציע פתרון הולם.

חיישן גז לאיתור נזילות

אופציה נוספת לאיתור נזילות היא באמצעות חיישן גז, שתפקידו לאתר נזילות דווקא במקומות גדולים יותר, כמו חצרות למשל. בעל המקצוע ירוקן את הצנרת ממים, ימלא אותה בחנקן ויזהה את מקור הנזילה באמצעות חיישן שיאתר את דליפת הגז.

אגב, במידה ומדובר בנזילות שנובעות מצנרת הביוב של הבית, כיום קיימים גם פתרונות טכנולוגיים שמאפשרים לבצע צילום קווי ביוב ואיתור של הכשלים בקלות ובמהירות.

נזקים בטיחותיים ובריאותיים עקב נזילות מים

במקרה חירום של נזילת מים באמצע הלילה פנו לאינסטלטור חירום שזמין 24 שעות לקריאות שירות דחופות. אנו בתרמו פרו מציעים שירות אינסטלטור 24 שעות ביממה עבור לקוחותינו במחירים הוגנים וסבירים

נזילות מים הן מפגע שחשוב לטפל בו בהקדם האפשרי. מעבר לעובדה שאם תזניחו ככל הנראה הנזקים לריהוט, חפצים יקרי ערך, מכשירי חשמל יהיו גדולים יותר. בנוסף, ייתכן וייגרם נזק בטיחותי למבנה, וגרוע מכך עשוי להיגרם נזק בריאותי עקב חיידקים והצטברות עובש במקום הנזילה.

מהניסיון והוותק שלנו, הזנחה של המצב עשוי לגרום להחמרה. אל תצפו שהנזילה תיפסק מעצמה, להפך היא רק תחמיר עם הזמן ותצטרכו להוציא הרבה יותר.

איך לבחור חברה או אינסטלטור לאיתור נזילות מים?

גם לזה הקדשנו מאמר שלם בו אנו מסבירים איך לבחור אינסטלטור מומלץ. כמו כן, פירסמנו מחירון אינסטלטורים מעודכן ל2021 שבעזרתו תוכלו לקבל אינדקציה על טווח המחירים במקרה של איתור נזילות מים. 

לסיום נאמר, מלאכת בחירת חברה לאיתור נזילות היא לא דבר של מה בכך. בטח כשמדובר בביתכם ועלויות כספיות לא נמוכות. אל תמהרו ואל תתפשרו, קבלו המלצות וחוות דעת על האינסטלטור שאתם מעוניינים להזמין ונסו לגשש ולהבין אם מדובר במקצוען או בחאפר.

אנו בתרמו פרו מציעים שירותי אינסטלציה ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר בתחום איתור נזילות המים. אנו מתחייבים לפיתרון הבעיה על הצד הטוב ביותר בעזרת הכלים המתקדמים ביותר לאיתור נזילות. אנו עומדים לרשותכם עם צוות אינסטלטורים מומחים 24 שעות ביממה ובמקרי חירום.

להזמנות חייגו למוקד שלנו 052-5137790 וקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות וסיוע טלפוני ראשוני ללא עלות! כי שירות לפני הכל, בטח ובטח במקרה חירום.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מאתר נזילות?

לפני שאתם מזמינים מאתר נזילות, ודאו שיש לו את הניסיון המתאים בתחום. זכרו, לא כל אינסטלטור יודע לאתר נזילות, כך שזה לא ממש המקום לעגל פינות ולהתפשר על איכות וניסיון בעל המקצוע. מומלץ מאד להזמין בעל מקצוע שיספק לכם את כל הפתרונות בחבילה אחת, כזה שגם יוכל לאתר את מקור הנזילה וגם יוכל לבצע תיקון נזילה בצנרת

בכל אופן, דרשו הצעת מחיר גם על איתור הנזילה וגם על התיקון. מדובר בעבודה לא זולה במיוחד וזכותכם המלאה לבצע סקר שוק, לבחון את הצעות המחיר ולבחור בזו שנראית לכם הכי מקצועית והכי אמינה.

בהחלט! זה עיקר עבודתנו לאתר נזילות ללא הרס 24 שעות לשירותכם, לפרטים נוספים היכנסו לאתר.

כמובן! אנו משתמשים במיטב הטכנולוגיה החדישה בתחום איתור הנזילות על מנת למזער נזקים ולאתר את הנזילה ללא הרס.

טווח המחירים הינו רחב ותלוי בחומרת וסוג הנזילה ומיקומה, על מנת שתוכלו לדעת את המחיר לאיתור נזילות היכנסו עכשיו למאמר ולמחירון שלנו המופיע באתר.

בהחלט! לרשותינו צוות אינסטלטורים הזמין עבורכם 24 שעות ביממה ויגיע לכל מקום בארץ בהקדם האפשרי על מנת לשרת אתכם ולפתור את התקלה ולאתר את הנזילה בהקדם האפשרי על הצד הטוב ביותר. לרשימת האיזורים היכנסו לאתר שלנו.

בוודאי! אנו דוגלים בשקיפות עם לקוחותינו כך שפירסמנו עבורכם מחירון מלא לשירותי אינסטלציה. היכנס עכשיו וצפו בעצמכם.

אינסטלטור 24 שעות ביממה

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

אינסטלטור מומלץ שרברב מומלץ תרמו פרו
אינסטלטור מומלץ

אינסטלטור מומלץ ✅אינסטלטור מומלץ  ✔️מתמחים בשירותי שרברבות. ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע העבודה עד לפיתרון

אינסטלטור חירום 24 שעות, שרברב חירום תרמו פרו
אינסטלטור חירום

אינסטלטור חירום תוכן עניינים ✅אינסטלטור חירום בכל שעה ✔️מתמחים בשירותי אינסטלציה. ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות.

אינסטלטור 24 שעות, אינסטלטור חירום תרמו פרו
אינסטלטור 24 שעות ביממה

אינסטלטור 24 שעות ביממה תוכן עניינים ✅אינסטלטור 24 שעות ביממה ✔️מתמחים בשירותי אינסטלציה. ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני

מחירון אינסטלטורים
מחירון אינסטלטורים

מחירון אינסטלטורים 2022 תוכן עניינים מחירון אינסטלטורים לשירותי אינסטלציה – מעודכן לשנת 2022 אנו בתרמו פרו דוגלים ביושרה ובכל "האמת

שירותי ביובית 24 שעות - תרמו פרו
שירותי ביובית 24 שעות

שירותי ביובית 24 שעות תוכן עניינים הביוב עלה באמצע הלילה? הכל על שירותי ביובית 24 שעות האמת שסתימה בביוב יכולה

פתיחת סתימות במרזב - תרמו פרו
שטיפה ופתיחת סתימה במרזב

פתיחת סתימות במרזב ✅מבצעים פתיחת סתימות במרזב  ✔️מתמחים בחידוש וניקוי מרזבים. ✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי  ✔️ייעוץ טלפוני

איתור נזילות בצנרת - תרמו פרו
איתור נזילות בצנרת

איתור נזילות בצנרת ✅מבצעים איתור נזילות בצנרת ✔️מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה. ✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי  ✔️ייעוץ

איתור נזילות במצלמה טרמית
איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור נזילות במצלמה טרמית ✅ שירותי איתור נזילות במצלמה טרמית ✔️ מתמחים בכל איתור נזילות המים ✅ דו"ח מקיף על תיקון

תיקון פנים צנרת - תרמו פרו
תיקון פנים צנרת

תיקון פנים צנרת תוכן עניינים ✅תיקון פנים צנרת  ✔️מתמחים בכל סוגי תיקוני צנרת ביוב ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ

צילום קווי ביוב - תרמו פרו
צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב ✅ מומחים לצילום קווי ביוב באופן מדוייק! ✔️שימוש במצלמה אופטית לביוב. ✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי /

ניקוי שורשים בביוב
ניקוי שורשים בביוב

ניקוי שורשים בביוב ניקוי שורשים בביוב  ✔️מתמחים בשירותי השמדת שורשים. ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע

תיקון צנרת ללא הרס
תיקון צנרת ללא הרס

תיקון צנרת ללא הרס ✅מבצעים תיקון צנרת ללא הרס ✔️מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה. ✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי /

איתור נזילות מים תרמו פרו
איתור נזילות מים

איתור נזילות מים ✅מבצעים איתור נזילות מים  ✔️מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה. ✅ לכל סוגי המגזרים – פרטי / עיסקי 

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!

איזורי שירות לאיתור נזילות