ניקוי שורשים בביוב

ניקוי שורשים בביוב 

✔️מתמחים בשירותי השמדת שורשים.

✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה

✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✅ביצוע העבודה עד לפיתרון הסתימה

✔️מחירים הוגנים ושירות מקצועי

✅התקשרו עכשיו לניקוי שורשים בביוב:

052-5137790 – 24 שעות ביממה

ניקוי שורשים בביוב – הבעיות והטיפול היעיל ביותר

תוכן עניינים

חדירת שורשים לביוב נחשבת לתופעה נפוצה ומטרידה מאד וההתמודדות איתה מהווה אתגר גדול מאד עבור בעלי המקצוע בתחום בכל הקשור לניקוי שורשים בביוב.

במידה ומדובר בשורשים שחדרו כבר לצנרת והתפשטו לאורך התוואי שלה, הנזק יכול להיות אף בלתי הפיך.

התסמין הנפוץ ביותר לחדירת שורשי ביוב לצנרת היא סתימה בביוב. במצב כזה, השורשים יצרו את קוטר הצנרת ומי השופכין יתקשו לעבור דרכה. כתוצאה מכך, הביוב פשוט יצוף בקומת הקרקע של הבניין, חוויה לא נעימה במיוחד.

מעבר לעובדה שהשורשים יכולים לגרום לסתימה, הם יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך לצנרת הביוב. הכוח של השורשים הוא כה עצום, מה שיכול לגרום לסדקים ושברים של ממש בצנרת.

במצב כזה, אתם תחוו נזילות סמויות מצנרת הביוב, שהאיתור והתיקון שלהן יכול להוות אתגר לא פשוט בכלל לבעלי המקצוע בתחום. מכאן, המרחק לתסמינים לא נעימים עמו עובש, ירקת וריחות לא נעימים במיוחד הוא קצר מאד.

מה הסיבות לחדירת שורשים לביוב?

ישנן סיבות לא מעטות לחדירת שורשים למערכת הביוב, שניתן למנוע אותן עוד לפני שבכלל הבעיה הקיימת. הסיבה העיקרית והראשונה לחדירת שורשים לביוב מתחילה בגלל שתילת עצים בגינת הבית ליד מערכת קווי הביוב כתוצאה מחוסר  ידע היכן עוברת תוואי הצנרת. 

סיבה נוספת שגורמת לסתימת שורשים בביוב היא חדירת שורשי העצים אל תוך צנרת הביוב דרך חריצים וסדקים קטנים. עם הזמן השורשים מתעבים כתוצאה מההזנה שהם מקבלים ממי הביוב שכוללת בתוכה חיידקים וחלבונים הטובים לשורשים. לכן במידה ונתקלתם בסתימות חוזרות ונשנות ייתכן ומדובר בסתימת שורשים המצריכה פיתרון בהקדם האפשרי.

נציין שלגבי פתיחת סתימת שורשים לא תוכלו לעשות זאת בעצמכם היות ומדובר בסתימה מורכבת העלולה להיות אף מסובכת במיוחד. להבדיל מסתימות אחרות וקלות שאיתן תוכלו להתמודד לבד, במקרה של סתימת שורשים תצטרכו להזמין אינסטלטור מקצועי עם הכלים המתאימים לפתיחת סתימת שורשים על מנת שיוכל לטופל בבעיה בהקדם אחת ולתמיד.

איך ניתן להוציא ולנקות שורשים מהביוב

ראשית חשוב לציין, אינסטלטור לא יכול לנקות לכם את השורשים מצנרת הביוב, הוא אולי יכול לנקות את השורשים באופן זמני אך הבעיה תחזור על עצמה שוב ושוב ללא פיתרון מקצועי בכלים המתאימים.

הוא יוכל להציע לכם את שירותיו ולנסות להסיר את השורשים באמצעות ספירלה חשמלית או מוטות חשמליים על מנת לחסוך לכם קצת כסף, אך דעו שבסופו של דבר הזול עלול לעלות לכם ביוקר, גם מבחינת התוצאה בשטח וגם מבחינת הכסף שתצטרכו לשלם.

מעבר לעובדה שסביר להניח שהוא לא יצליח לפתוח את הסתימה, תלישה של השורשים עלולה לגרום יותר נזק מתועלת.

במצב כזה, השורש יתעבה ויתפצל ורק יזרז את הגדילה שלו. לכן יש חשיבות מכרעת לשימוש בכלים מתאימים על מנת למגר את התופעה מהשורש, תרתי משמע.

רובוט לחיתוך וכרסום שורשים

האופציה המומלצת ביותר לחיתוך שורשים בצנרת היא באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים, כמו רובוט לחיתוך שורשים למשל.

הרובוט עובד באמצעות טכניקה מתקדמת של לחץ מים גבוה, בשילוב חותך באמצעות פלזמה או קונבנציונלי מסתובב עם מנוע הידרואולי חזק במיוחד ומכרסם את השורשים.

רובוט כזה מסוגל לחתוך ולנקות את שורשי הביוב ביעילות ובמהירות, לרבות גזעים עבים במיוחד.

על מנת למנוע נזקים לצנרת, רובוט להסרת שורשים בצנרת יבצע את החיתוך באמצעות סכין מסתובבת וייחודית המתכווננת ממש לפי תוואי הצנרת.

אחרי הכל, אין טעם בתיקון מהיר של התקלה, באם הוא עלול לגרום לנזק בלתי הפיך.

איך מונעים חדירת שורשים לביוב?

האופציה הנפוצה והזולה ביותר למניעת חדירה של שורשים לביוב היא באמצעות קוטל שורשים בביוב. מדובר למעשה בתערובת של כימיקלים שאותה יש לשפוך לביוב אחת לשנה, על מנת להרוג את השורשים שכבר נמצאים בצנרת ולמנוע מהשורשים החדשים לחדור.

מדובר בחומר שעולה כמה מאות שקלים, אך ברור שלא מדובר בפתרון הולם לבעיה, אלא רק כפלסטר שטחי ומקומי.

אופציה נוספת היא ניקוי הוצאת שורשים מהביוב באמצעות כרסום שלהם, שזו למעשה התקפה יזומה של השורשים. מדובר בקיצוץ עוצמתי שפשוט אמור להשבית את פעילות השורשים למשך מספר שנים.

תיקון צנרת ביוב שניזוקה עקב שורשים?

ישנם מקרים שבעקבות הזנחה של המצב הקיים השורשים התקבעו בצנרת וגרמו לה לנזקים שמחייבים את תיקונה על מנת למנוע הישנות של המצב.

לאחר שניקינו את השורשים בביוב והוצאנו את כל המפגעים מתוך תעלות הצנרת נאבחן את המצב בעזרת מצלמה אופטית לביוב ובמקרה הצורך נבצע תיקון נקודתי ככל והדבר מתאפשר ללא הרס ושבירה מיותר של קירות או רצפה.

רובוט הסרת שורשים מביוב - תרמו פרו

מהם האפשרות לתיקון צנרת לאחר ניקוי שורשים בביוב?

כיום באמצעות הטכנולוגיה המפותחת בתחום ישנם כמה שיטות לתקן את הצנרת עם מינימום הרס ומקסימום מקצועיות, לפניכם השיטות המתקדמות ביותר בתחום כיום:

תיקון באמצעות שיטת ההטלאה (patch pipe)

לאחר שאיתרנו את מקום הנזק בצנרת וניקינו את השורשים אנו מחדירים שרוול שעליו ליפפנו את חומר האטימה העשוי מבדי זכוכית ודבק אפוקסי ומבצעים הטלאה.

כאשר הגענו לנקודת קוו הביוב שניזוק אנו מנפחים את השרוול וממתינים לייבוש החומר וכך בעצם נוצר לנו צינור פנימי חדש שמונע חדירת שורשים לתוכו ומנגד מונע נזילת מים ממנו כלפי חוץ.

תיקון זה ניתן לבצע בכל סוגי הצנרת כגון: פלדה, אסבסט, בטון, גבריט, פוליאתילן, p.v.c ועוד

תיקון באמצעות ליינרים (שרוול פולימרי)

לאחר שהסרנו וניקינו את השורשים אנו מחדירים שרוול פולימרי לצנרת. 

השרוול מורכב מדבקים ומוכנס לתוך הצנרת הניזוקה כך שבסוף התהליך נקבל צינור חדש לכל אורך הצנרת ללא חיבורים מיותרים שעלולים שוב לגרום לאותה בעיה של חדירת שורשים לביוב.

גם בשיטה זו ניתן לבצע את התיקון שנותן לנו פיתרון עמיד לאורך זמן בכל סוגי הצנרת כגון: פלדה, אסבסט, בטון, גבריט, פוליאתילן, p.v.c ועוד.

תיקון צנרת בשיטת ההתזה

במקרים של צנרת בזווית חדה וקשה או שישנו קושי בגישה למקום הנזק עקב התנאים הסביבתיים, אנו נשתמש בשיטת ההתזה שנפרט עליה מיד.

לפני התיקון אנו נבצע צילום של הצנרת על מנת לזהות את הכשלים ואת הבעיה הקיימת לאחר מכן נתיז בעוצמה דבק אופקסי לצנרת שייתייבש במהירות וכך נקבל צנרת חדשה ואחידה שתמנע ותחסוך מאיתנו ניקוי שורשים בביוב כל פעם מחדש

בשיטה זו נקבל פיתרון מקצועי ואטום לאורך שנים שתמנע חדירת שורשים חוזרת. נציין שגם בשיטה זו להשתמש בכל סוגי הצנרת הקיימים כמו שפירטנו לעיל.

ניקוי שורשים בביוב כמה עולה?

אם נודה על האמת, האופציה הכי טובה עבורכם היא פשוט להזמין חברה המתמחה בחיתוך וניקוי שורשים בצנרת באמצעות פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, כמו חברת תרמו פרו.

אז אם אתם מעוניינים לקבל פיתרון מקצועי אחת ולתמיד חייגו למוקד שלנו 052-5137790 ונגיע אליכם לטפל בבעיה בדחיפות האפשרית במחיר הוגן עם צוות אינסטלטורים מקצועי ומוסמך לטפל בבעיית השורשים.

תרמו פרו - ניקוי שורשים בביוב

כדאי להזמין חברה מקצועית לטיפול בבעיה, כזו תוכל לנקות את השורשים מהביוב שלכם ללא נזק לצנרת. 

היא תוכל לצלם את תוואי הצנרת ולזהות היכן נמצא המקור לסתימה או הכשל, להציג לכם אותו על פני מסך ייעודי ולהציע לכם פתרון תמידי ומקצועי לתיקון התקלה.

אז אם נמאס לכם לשלם לאינסטלטורים בכל פעם מחדש, פשוט צרו קשר או שהתקשרו עכשיו למוקד הפניות שלנו 052-5137790 ואנו נגיע אליכם בהקדם על מנת לאתר את התקלה ולתקן אותה.

מדובר בתופעה מצוייה ומציקה במיוחד! במידה והשורשים כבר חדרו למערכת הביוב הם עשויים לסתום את הצנרת, ישנם סיבות מגוונות לבעיה היכנסו למאמר וקראו עכשיו!

ראשית נציין כי יש לתת מענה רציני לבעיה, פתרונות זולים ולא רציניים עשויים להחמיר את המצב, אינסטלטורים ברוב המקרים לא יוכלו לתת מענה מתאים עקב מחסור בציוד מתאים. היכנס וצפו בפתרונות הרצויים.

כיום ישנם שיטות מתקדמות לתיקון הצנרת ולהסרת הבעיה בטכנולוגיית אל הרס כך שישנו חיסכון ניכר בעלויות התפעול, מוזמנים להיכנס לאתר וליצור קשר לקבלת ייעוץ חינם והצעת מחיר אטרקטיבית.

אינסטלטור 24 שעות ביממה

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

אינסטלטור מומלץ שרברב מומלץ תרמו פרו
אינסטלטור מומלץ

אינסטלטור מומלץ ✅אינסטלטור מומלץ  ✔️מתמחים בשירותי שרברבות. ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✅ביצוע העבודה עד לפיתרון

אינסטלטור חירום 24 שעות, שרברב חירום תרמו פרו
אינסטלטור חירום

אינסטלטור חירום תוכן עניינים ✅אינסטלטור חירום בכל שעה ✔️מתמחים בשירותי אינסטלציה. ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות.

שירותי ביובית 24 שעות - תרמו פרו
שירותי ביובית 24 שעות

שירותי ביובית 24 שעות תוכן עניינים הביוב עלה באמצע הלילה? הכל על שירותי ביובית 24 שעות האמת שסתימה בביוב יכולה

פתיחת סתימות במרזב - תרמו פרו
שטיפה ופתיחת סתימה במרזב

פתיחת סתימות במרזב ✅מבצעים פתיחת סתימות במרזב  ✔️מתמחים בחידוש וניקוי מרזבים. ✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי  ✔️ייעוץ טלפוני

איתור נזילות בצנרת - תרמו פרו
איתור נזילות בצנרת

איתור נזילות בצנרת ✅מבצעים איתור נזילות בצנרת ✔️מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה. ✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי  ✔️ייעוץ

איתור נזילות במצלמה טרמית
איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור נזילות במצלמה טרמית ✅ שירותי איתור נזילות במצלמה טרמית ✔️ מתמחים בכל איתור נזילות המים ✅ דו"ח מקיף על תיקון

תיקון פנים צנרת - תרמו פרו
תיקון פנים צנרת

תיקון פנים צנרת תוכן עניינים ✅תיקון פנים צנרת  ✔️מתמחים בכל סוגי תיקוני צנרת ביוב ✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה ✔️ייעוץ

צילום קווי ביוב - תרמו פרו
צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב ✅ מומחים לצילום קווי ביוב באופן מדוייק! ✔️שימוש במצלמה אופטית לביוב. ✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי /

תיקון צנרת ללא הרס
תיקון צנרת ללא הרס

תיקון צנרת ללא הרס ✅מבצעים תיקון צנרת ללא הרס ✔️מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה. ✅ לכל סוגי המגזרים- פרטי /

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!

איזורי שירות נוספים

5/5 - (19 דירוגים)