תיקון פיצוץ בצנרת

תוכן עניינים

✅תיקון פיצוץ בצנרת ללא הרס

✔️מתמחים בתיקון פיצוץ צינור מים

✅ דו"ח מקיף על תיקון הבעיה

✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✅ביצוע העבודה עד לפיתרון הבעיה

✔️מחירים הוגנים ושירותי מקצועי

✅התקשרו עכשיו להזמנת תיקון פיצוץ בצנרת:

052-5137790 – 24 שעות ביממה

מערכת האינסטלציה היא אולי המערכת החשובה ביותר בכל בית, אנחנו, כאן בחברת 'תרמו פרו' שמנו לנו למטרה לתת שירות טוב ומהימן של תיקון פיצוץ בצנרת ללא כל שהיות בכל זמן. עכשיו אתם יכולים לפנות אלינו בטלפוון 052-5137790 או להשאיר פנייה באתר כדי שנוכל לתת לכם שירות בעבור כל בעיה. אנחנו, בחברת 'תרמו פרו' יודעים לתת מענה עבור מגוון רחב של תקלות: תיקון פיצוץ בצנרת גלויה, תיקון פיצוץ בצנרת לא גלויה, תיקון צנרת בבניין משותף, תיקון פיצוץ צינור בגינה ועוד! אם אתם מחפשים לקבל שירות טוב במחיר שווה לכל כיס, זה המקום הנכון.

תיקון פיצוץ בצנרת הוא התשובה למספר תקלות

רבים טועים לחשוב כי תיקון פיצוץ בצנרת זו פעולה אותה לא ניתן היה למנוע. על פניו תיקון פיצוץ צינור מים זה חלק טבעי מהעולם, משהו עליו כל אחד נדרש לשלם בשלב זה או אחר במהלך חייו. אבל אנחנו, בתור אנשי מקצוע מנוסים, רוצים להדגיש כי תיקון פיצוץ בצנרת הוא לרוב תגובה למספר כשלים שלא טופלו בזמן. בין אם אנחנו מדברים על תיקון פיצוץ בצנרת גלויה ובין אם אנחנו מדברים על תיקון פיצוץ בצנרת לא גלויה, מדובר על תהליך, על תופעה שמתרחשת רק לאחר שכמה גורמים הצטרפו יחד והביאו להיווצרותה של התקלה.

תיקון פיצוץ בצנרת הוא בדרך כלל תשובה לפיצוץ שנוצר כתוצאה מלחץ רב שהופעל על מערכות האינסטלציה. מדובר על חוק פיזיקאלי פשוט למדי, אם ננפח בלון ביותר מדי אוויר, הבלון לא יצליח להכיל את כמות האוויר ויתפוצץ. כך גם מערכת המים של כל אחד מאיתנו, אם הצינור יאלץ להכיל כמות גדולה מדי של מים במרחב קטן, הצינור לא יעמוד בלחץ ויתפוצץ. עד כאן הכל ברור, אבל מדוע שצינור המים לא יצליח להכיל את כמות המים בתוכו?

 

תיקון פיצוץ בצינור מים הוא בדרך כלל כתוצאה מסתימה

על פניו עולה השאלה, מדוע תיקון פיצוץ בצינור מים הוא כתוצאה מסתימה, הרי סתימה היא תקלה אחת בעוד שפיצוץ בצינור זו תקלה אחרת. אבל מה שחשוב לדעת הוא שהצינורות של הבית או הבניין, נוצרו עבור ספיקה של כמות מים מוגבלת. כך שבמידה ופסולת נתקעת לאורך הצינור, כמות המים שאמורה לעבור בצינור שיוצר במיוחד לשם המטרה הזו, לא יכולה לעבור, כך מצטברים יותר מדי מים, נוצר פיצוץ ועכשיו זה הזמן לקרוא לאינסטלטור מומחה, במקרה שלנו אנשי המקצוע של 'תרמו פרו' שיבואו לבצע תיקון פיצוץ בצנרת.

 

איך מבצעים תיקון פיצוץ בצנרת

תהליך של תיקון פיצוץ בצנרת, בין אם מדובר על תיקון פיצוץ בצנרת גלויה ובין אם מדובר על תיקון פיצוץ בצנרת לא גלויה, כולל כמה שלבים. זה נכון שבמקרה של תיקון פיצוץ בצנרת גלויה ניתן לדלג על כמה שלבים מהותיים במקרה של תיקון פיצוץ בצנרת לא גלויה, אבל בבסיס העבודה מדובר על תהליך דומה:

 

מאתרים את הנקודה בה נוצרה התקלה

כאמור, במקרה של תיקון פיצוץ בצנרת גלויה מדובר על תהליך פשוט יותר. אבל בכל מקרה, כל תהליך של תיקון פיצוץ בצנרת דורש עבודה מקדימה ומתן תשומת לה לנסיבות שהובילו לתקלה. הרי אם לא נפתור את שורש הבעיה, נגיע בכל פעם מחדש לבצע תיקון פיצוץ בצנרת ולא ניתן פיתרון לטווח ארוך.

 

מבצעים תיכנון שכולל אבחון של נקודות התורפה

תהליך של תיקון פיצוץ בצנרת משתנה מפעם לפעם בשל האופי של התקלה. יש מקרים בהם קל יותר להגיע לנקודה בה יש להחליף את הצינור, לעיתים מדובר על אתגר מורכב יותר בגלל הזווית בה מונח הצינור, המיקום שלו, העובדה כי מדובר על תיקון פיצוץ בצנרת לא גלויה למשל, מה שדורש הורדה של אריחים או מרצפות וכן הלאה. לכן, חשוב לבצע תכנון מקדים שיבטיח כי התיקון ייעשה על הצד הטוב ביותר עם כמה שפחות נזק.

 

ביצוע העבודה בהתאם לתכנון המקורי

על פניו מדובר על החלק 'הקל' של העבודה, פשוט ביצוע העבודה על פי התכנון המקדים. אלא שתהליך של תיקון פיצוץ בצנרת הוא תהליך שלעיתים מתברר מורכב יותר לאורך תהליך התיקון. אנחנו בחברת 'תרמו פרו' מקפידים על בחירה לא רק של אינסטלטורים המכירים את החומר, אלא אלו שיכולים לחשוב מחוץ לקופסא ולתת מענה יצירתי לאור המידע הטכני, כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

 

סיום העבודה, פתיחת זרם המים ובחינה של התיקון

לפני ביצוע תיקון פיצוץ בצנרת יש לסגור כמובן את זרם המים כדי לבצע את התיקון ללא גרימה של נזקים מיותרים. בסוף התהליך יש לפתוח את המים כדי שיעברו בצינורות בבטחה ויוכיחו כי התיקון נעשה כמו שצריך ללא כל בעיה.

 

איתור נזילות במקרה של פיצוץ בצינור מים

במקרה של פיצוץ בצנרת לא גלויה מדובר על תיקון פיצוץ צינור מים בנקודה המוסתרת באמצעות קיר או אריחים. הרי רוב מערכת האינסטלציה עליה אנחנו נשענים מוסווית מאחורי הקירות של הבית שלנו. במקרה של תיקון פיצוץ בצנרת לא גלויה עלינו לקחת בחשבון כי מדובר על נקודה בה אנחנו צריכים להבין היטב היכן התקלה ממוקמת כדי לא להרוס קיר שלם אלא רק את הנקודה בה אנחנו מעוניינים לבצע תיקון. הדבר נכון אגב גם במקרה של תיקון פיצוץ צינור בגינה, היכן שפעמים רבות נמצא דשא, עציצים וגורמים נוספים שעלולים למנוע מאיתנו לאתר בעין את מיקומה של התקלה. תהליך של איתור נזילות הוא תהליך בו אנשי המקצוע נעזרים בכלים מתקדמים כדי לבצע חיפוש ממוקד של הנקודה בה מתרחשת התקלה.

 

אלו כלים מאפשרים איתור נזילות מתקדם

בדרך כלל הכלים בהם ניעזר לשם כך יהיו מצלמות תרמיות, שמאפשרות בחינה של השטח יצירה של מאין 'מפה' המבוססת על נקודות חמות וקרות, שמאפשרת לנו לזהות היכן ממוקמת התקלה, בנקודות הקרות יותר כמובן. לעיתים, במקרה של תיקון צנרת ביוב ללא הרס, במידה והנקודה בה עלינו לבצע את התיקון ממוקמת עמוק בתוך המערכת, ניאלץ לבחון את תרכות הגז שתאפשר לנו להבין היכן ממוקם הפיצוץ, כלומר הנזילה ותוביל אותנו לבחינה של האפשרויות העומדות בפנינו.

 

האם קיים הבדל בתהליך התיקון בין בית פרטי לבית משותף

תיקון צנרת בבניין משותף לא שונה במובן הטכני מתהליך של תיקון פיצוץ בצנרת בכל מקרה אחר. אלא שכמובן שמקרה של תיקון צנרת בבית משותף מעורר מחלוקות רבות יותר מאשר מקרים של תיקון פיצוץ בצנרת בבית פרטי. פעמים רבות המחלוקות מתעוררות סביב שאלות כמו עלות תיקון פיצוץ בצנרת. שכן אף אחד לא מעוניין לשלם מחיר עבור אף אדם אחר. כמובן שכל מקרה דורש התייחסות אחרת, מה שאנחנו, העובדים בחברת 'תרמו פרו' יכולים להגיד הוא שאנחנו עושים כל מאמץ כדי לשמור על מחיר הוגן על מנת להבטיח כי כל מי שצריך יקבל מענה מקצועי ללא כל חשש.

 

האם ניתן לפנות לסיוע מקצועי בכל שעה

כל אינסטלטור יודע כי תיקון פיצוץ בצנרת זה לא משהו שמעורר גלים של אהדה בקרב הלקוחות. אנחנו מודעים לכך שפעמים רבות אתם מגיעים לקריאה לעזרה כאשר אתם במצוקה אמיתית, התקלה מונעת מכם להמשיך בשגרת חיים תקינה ופעמים רבות בהחלט מדובר על מצב חירום של ממש. לכן חשוב לנו להיות כאן עבורכם בכל שעה. תיקון צנרת מים זו עבודה אותה אנחנו מבצעים על בסיס יום יומי כולל שבתות וחגים כדי להבטיח כי קהל לקוחותינו לא יישאר לבד במקרה חירום.

 

לעיתים העבודה נעשית בכמה שלבים

כאשר אנחנו מדברים על תיקון צנרת אנחנו לעיתים מדברים על תהליך מורכב שכולל מספר מפגשים. כמובן שקיימים מקרים פשוטים יותר, אבל בדרך כלל, אם הגענו לכדי תהליך של תיקון פיצוץ צנרת, עלינו לקחת בחשבון תהליכים כמו חידוש צנרת ביוב או תיקון צנרת ביוב ללא הרס בהיקף נרחב, מה שדורש עבודה בכמה שלבים, שתאפשר לכם לקיים שגרת חיים רגילה לצד עבודות התשתית.

 

לא תמיד מדובר על פיצוץ

כאמור, בדרך כלל תהליך של תיקון פיצוץ בצנרת הוא המוצא האחרון. אבל הרבה פעמים אנחנו מגיעים עבור פעולות פשוטות כמו תיקון חור בצינור מים פשוט או תיקון חור בצינור ביוב, שהוא תהליך מעט מורכב יותר אבל פשוט יחסית לתיקון של פיצוץ בצינור. מה שחשוב להגיד הוא שתהליך של תיקון פנים צנרת הוא תהליך עליו אסור לפסוח בשום שלב. במידה ואתם מזהים עליה חדה בתשלומי המים שלכם, מריחים ריח לא טוב בגינה או בכניסה לבניין, רואים כתמים כהים על הקירות ומבחינים בהצטברות של עובש בנקודות הללו, זה הזמן לקרוא לאיש מקצוע מיומן. הזנחה עלולה להוביל במהירות להחמרה משמעותית שתדרוש תיקון עמוק ומורכב יותר.

 

יצירתיות בעזרת כלים מתקדמים

וודאי שמעתם על מקרים כמו תיקון צנרת בהתזה, תיקון פאץ' או החלפת צנרת ללא שבירת מרצפות. כל אחד מהתהליכים הללו הוא עולם ומלואו ומבטא שימוש בטכניקות שונות כדי להגיע לתוצאה דומה. כלומר, תיקון התקלה תוך יצירה של נזק מועט ככל האפשר לתשתיות של הבית ולשגרת החיים התקינה של הדיירים במקרה של תיקון צנרת בבית משותף או תיקון במערכות האינסטלציה של בית פרטי. היום, הטכנולוגיה נותנת לנו את האפשרות לתת מענה יצירתי עבור מגוון גדול של מקרים ללא קושי. אנשי מקצוע מנוסים המכירים את התחום לעומק ועוקבים בדריכות אחרי השינויים הטכנולוגיים המלווים אותו, יכולים לתת מענה טוב יותר בזכות ארגז כלים מתקדם ואיכותי יותר.

 

כדי לעזור לכם אנחנו צריכים אתכם

חברת 'תרמו פרו' זו חברה שמתמחה במתן מגוון פתרונות מקצועיים עבור תקלות בתחום האינסטלציה. כדי שנוכל לעזור לכם אנחנו צריכים אתכם. אנחנו צריכים שתעזרו לנו לעזור לכם בכלים שנמצאים ברשותינו. אם זה על ידי מתן סיפור הרקע להיווצרותה של התקלה, מה שיאפשר לנו להגיע עם הציוד הדרוש כבר בתחילת התהליך, אם זה על ידי פניה אלינו ברגע בו אתם מזהים כי נוצרה תקלה. משום שאנחנו לא מכירים אתכם ולא יכולים לראות את התקלה לפני שאתם קוראים לנו, חשוב לנו לקבל את כל המידע הרלוונטי כבר בשלבי הקריאה המוקדמים כדי שנוכל לבוא ולבצע את העבודה שלנו במהירות וביעילות גבוהים ככל שניתן.

תקלות הדורשות תיקון פיצוץ בצנרת הן אף פעם לא תקלות שנעים להיתקל בהן, אנחנו נמצאים כאן כדי להפוך את חוויית התיקון למעט יותר קלה, פשוטה ונעימה עבורכם. התקשרו עכשיו 052-5137790 המוקדנים והמוקדניות שלנו כבר נמצאים על הקו מוכנים לקבל את הקריאות שלכם. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו דרך אתר האינטרנט שלנו או דרך קו הטלפון שלנו הפתוח מסביב לשעון.

כמובן! אנו זמינים עבורכם 24 שעות בכל רחבי הארץ ולרשותינו צוות אינסטלטורים מקצועי ובעל וותק בתחום האינסטלציה ומתחייבים לתת את השירות הטוב ביותר.

טווח המחירים הינו רחב ותלוי בחומרת וסוג הבעיה, על מנת שתוכלו לדעת את המחיר היכנסו עכשיו למאמר ולמחירון שלנו המופיע באתר.

בהחלט! לרשותינו צוות אינסטלטורים הזמין עבורכם 24 שעות ביממה ויגיע לכל מקום בארץ בהקדם האפשרי על מנת לשרת אתכם ולפתור את התקלה על הצד הטוב ביותר. לרשימת האיזורים היכנסו לאתר שלנו.

אנו מבצעים את כל סוגי עבודות האינסטלציה הדרושים עבור לקוחותינו: פתיחת סתימות, איתור נזילות, התקנת כלים סניטריים, הוצאת שורשים בביוב ועוד מגוון שירותים המופיעים באתר.

בוודאי! אנו דוגלים בשקיפות עם לקוחותינו כך שפירסמנו עבורכם מחירון מלא לשירותי אינסטלציה. היכנס עכשיו וצפו בעצמכם.

שאלה מצויינת! בדיוק בשביל זה כתבנו את המאמר. היכנסו עכשיו ותראו בעצמכם למה כדאי לכם להזמין אותנו לטיפול בבעיית האינסטלציה שלכם.

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

איזורי שירות נוספים

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!

5/5 - (20 דירוגים)