רטיבות בדירה

רטיבות בדירה - עובש, טחב וריחות לא נעימים

אחד מפגעי החורף הקשים ביותר לבתים בישראל הוא הפגיעה בבידוד התקרה והקירות ויצירת רטיבות בדירה, אשר מהווה גורם משמעותי בעליית תחלואה, בהיחלשות תקרה וקירות, בפגיעה ביכולת הבידוד של הקונסטרוקציה עצמה ובסך הכל בפגיעה כלכלית משמעותית לאורך זמן הנובעת מפגיעה בתשתית הדירה, בפגיעה אפשרית בחוטי חשמל בתוך הקירות ובהיווצרות עובש וטחב בנקודות שונות ברחבי הבית.

רטיבות בדירה נוצרת כאשר מים חודרים דרך חלונות לא אטומים או דרך סדקים בתקרה או בצנרת ואין להם מהיכן לצאת, כך שהם נאלצים להישאר בתוך הקירות ולחלחל לתוך חרכים וסדקים, דבר היוצר, מעבר לכתמי מים כהים על התקרה ועל הקירות, גם משקעים קטנים על מרצפות הסמוכות לקירות ולתקרה.

רטיבות בדירה

נזקים אפשריים עקב רטיבות בדירה

כל אלו מהווים כר פורה להצטברות פטריות ועובש, כמו גם גורם משיכה למזיקים שונים התרים אחר מקומות לחים ומלאי עובש המשמשים להם כמזון. ככל שבעלי הנכס יאחרו לטפל בבעיות רטיבות בדירה, כך המפגע הבריאותי לדייריו יהפוך למשמעותי יותר.

הנזק הכלכלי שייאלץ לשאת על מנת לשפץ לחלוטין את תוככי המבנה, להחליף צנרת ותשתיות, לבצע איטום מחדש וזיפות הגג, לבצע הדברה מקיפה לשם סילוק המזיקים וכמובן לנקות את התקרה והקירות מפטריות ומעובש, יהיה עצום ורב והרבה פעמים יצריך פתיחת תקציב משק הבית ואפילו לקיחת הלוואה או מחזור משכנתא.

הגורמים לרטיבות ונזילות בבית או בעסק

רטיבות בדירה הנובעת מבעיות בבידוד ובאיטום קירות חיצוניים יכולה להביא גם למצב של עלייה בצריכת החשמל לצרכי חימום או בשל קצרים מקומיים הנגרמים ממפגש בין מים לחשמל, לאורך זמן עולה הסבירות לקצר משמעותי או, אפילו, לניתוק מוחלט מזרם החשמל, בשל אותה רטיבות בדירה. 

כל אלו מהווים פן נוסף בחשיבות הטיפול המוקדם והנכון בבעיות של רטיבות בדירה, וכל פעולה מקדימה, המיועדת למנוע מצב של התפשטות רטיבות התחלתית, היא ראויה ומבורכת. 

ההמלצה החד משמעית היא, ואת זאת יעידו כל בעלי המקצוע האמינים והמנוסים בתחום הטיפול בבעיות של רטיבות בדירה, לבצע בדיקה מקדמית של הנכס לפני שכירתו או קנייתו, לוודא, עוד לפני עונת הגשמים, כי כל הפתחים על הגג ובין התקרה לקירות אטומים באופן הרמטי שימנע חדירת מים ולבצע איטום מחדש של חלונות, מרפסות ותקרות היכן שהדבר מתבקש.

רטיבות ברצפה

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

אינסטלטור מוסמך בחולון
אינסטלטור מוסמך בחולון

לחפש אינסטלטור מוסמך בחולון זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך בחולון בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך בבת ים
אינסטלטור מוסמך בבת ים

לחפש אינסטלטור מוסמך בבת ים זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך בבת ים בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך ברמת גן
אינסטלטור מוסמך ברמת גן

לחפש אינסטלטור מוסמך ברמת גן זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך ברמת גן בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך בתל אביב
אינסטלטור מוסמך בתל אביב

לחפש אינסטלטור מוסמך בתל אביב זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך בתל אביב בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך באור יהודה
אינסטלטור מוסמך באור יהודה

לחפש אינסטלטור מוסמך באור יהודה זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך באור יהודה בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך בכפר שמריהו
אינסטלטור מוסמך בכפר שמריהו

לחפש אינסטלטור מוסמך בכפר שמריהו זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך בכפר שמריהו בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך ביפו
אינסטלטור מוסמך ביפו

לחפש אינסטלטור מוסמך ביפו זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך ביפו בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך בפתח תקווה
אינסטלטור מוסמך בפתח תקווה

לחפש אינסטלטור מוסמך בפתח תקווה זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך בפתח תקווה בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך בקרית אונו
אינסטלטור מוסמך בקרית אונו

לחפש אינסטלטור מוסמך בקרית אונו זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך בקרית אונו בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך בגבעתיים
אינסטלטור מוסמך בגבעתיים

לחפש אינסטלטור מוסמך בגבעתיים זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך בגבעתיים בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך בסביון
אינסטלטור מוסמך בסביון

לחפש אינסטלטור מוסמך בסביון זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך בסביון בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך באזור
אינסטלטור מוסמך באזור

לחפש אינסטלטור מוסמך באזור זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך באזור בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך בכפר חבד
אינסטלטור מוסמך בכפר חב"ד

לחפש אינסטלטור מוסמך בכפר חב"ד זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך בכפר חב"ד בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך בראש העין
אינסטלטור מוסמך בראש העין

לחפש אינסטלטור מוסמך בראש העין זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך בראש העין בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך במודיעין מכבים רעות
אינסטלטור מוסמך במודיעין מכבים רעות

לחפש אינסטלטור מוסמך במודיעין מכבים רעות זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך במודיעין מכבים רעות בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך בבני ברק
אינסטלטור מוסמך בבני ברק

לחפש אינסטלטור מוסמך בבני ברק זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך בבני ברק בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך בבית דגן
אינסטלטור מוסמך בבית דגן

לחפש אינסטלטור מוסמך בבית דגן זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך בבית דגן בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך באלעד
אינסטלטור מוסמך באלעד

לחפש אינסטלטור מוסמך באלעד זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך באלעד בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך בשוהם
אינסטלטור מוסמך בשוהם

לחפש אינסטלטור מוסמך בשוהם זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך בשוהם בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

אינסטלטור מוסמך בגני תקווה
אינסטלטור מוסמך בגני תקווה

לחפש אינסטלטור מוסמך בגני תקווה זו לא תמיד משימה קלה. אנחנו יודעים, אתם במתח, אתם רק רוצים שהבעיה תגיע לסיומה ואתם לא יודעים איפה מתחילים. לכן אנחנו כאן, עם מידע מקצועי וטיפים שיאפשרו לכם, בסופו של דבר, לבחור שרברב מוסמך בגני תקווה בביטחון מלא שזה איש המקצוע אותו אתם צריכים.

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!