תרמו פרו פתרונות אינסטלציה בטכנולוגיית אל הרס

פתיחת סתימות

✔️ פתיחת סתימות בפריסה ארצית!

✅ מומחים בפתיחת כל סוגי הסתימות.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ ייעוץ טלפוני ללא עלות.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות מקצועי.

✅ להצעת מחיר לשירותי פתיחת סתימות חייגו:

התקשרו עכשיו: 052-5137790 ☎️

פתיחת סתימות  – המדריך המלא וכל מה שצריך להכיר!

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות. מוזמנים להתקשר עכשיו 052-5137790 אנחנו כאן כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולאפשר לכם ליהנות ממערכת אינסטלציה עובדת על הצד הטוב ביותר.

במאמר הבא ננסה לתת לכם טיפים והמלצות שנולדו מההיכרות שלנו עם התחום על פתיחת סתימות ועל האופן בו אתם יכולים לעזור לנו לעשות את העבודה הכי טוב שאפשר.

פתיחת סתימות יכולה להיות קלה ולעיתים גם מורכבת

אנחנו נותנים שירותי פתיחת סתימות עבור מגוון גדול של מקרים. אנחנו יודעים כי פתיחת סתימות הוא תהליך שאנחנו יכולים לעשות בלי קשר לתנאים הקיימים. אבל במידה רבה ניתן להפוך את התהליך של פתיחת סתימות לקלה יותר כל עוד יש מי שמכיר בכך שיש בעיה בזמן.

לא רק זה אלא שתהליך של פתיחת סתימות הוא לעולם תהליך שנולד מתוך הצטברות. הצטברות של גורמים שהובילו בסופו של דבר לכך שנוצרה סתימה בה יש לטפל בהקדם האפשרי. שימו לב כי פתיחת סתימות ביוב הוא תהליך שבדרך כלל נולד כתוצאה מכמה גורמים.

לעיתים מדובר במערכת אינסטלציה ישנה שלה אגן ניקוז מעט קטן מדי ולעיתים מדובר על מערכת אינסטלציה שפשוט אף אחד לא היה שם כדי לברר מה הבעיה ומדוע זו לא עובדת על הצד הטוב ביותר. ההמלצה היא בכל מקרה, לשים לב שלא נוצרת הזנחה.

איזורי שירות עיקריים לפתיחת סתימות:

 

אינסטלטור מומחה לפתיחת כל סוגי הסתימות

הסיבה בגינה חשוב לבחור באינסטלטור מיומן עבור פתיחת סתימה מקצועית היא שהרבה פעמים נדמה כאילו מדובר על בעיה קלה בעוד שבפועל אנחנו מדברים על בעיה מורכבת בהרבה. פתיחת סתימה היא כמובן פעולה אותה מבצעים כאשר מערכת הניקוז לא מצליחה לקחת את כל המים המלוכלכים ולהעביר אותה לאגן הניקוז המיועד לכך ולכן מה שהיא עושה זה פשוט עומדת במקום כתוצאה מעצם זר שנקע בתוכה.

התפקיד שלנו הוא להבין מה מקור הבעיה ומדוע החפץ נתקע. כלומר, על פניו ניתן לפתוח את הסתימה בשורה של פרקטיקות עליהן נדבר בהרחבה, אבל חשוב להבין האם יש בעיה שמובילה לכך שהתקלה תתרחש שוב ושוב.

מה הדרכים עבור פתיחת סתימות?

שחרור סתימה הוא תהליך בו אנחנו עושים את המניפולציות האפשריות כדי להזיז את החומר שנתקע בתוך הצינור. חשוב לדעת כי לא בכל פעם מדובר על אותו סוג חומר שנתקע בתוך הצינור ולכן לא בכל פעם הפעולה אותה נבצע תהיה אותה הפעולה.

פתיחת סתימה היא בסופו של יום עבודה מורכבת ויש לבצע אותה על הצד הטוב ביותר בהתאם למצב. אבל בגדול, אנחנו מדברים על השימוש הנפוץ באחת הטכניקות הבאות עבור פתיחת סתימות מוצלחת:

פתיחת סתימות על ידי שימוש בוואקום

שימוש בוואקום הוא שימוש נפוץ גם בקרב אלו שמנסים לפתור את הבעיה בה הם נתקלו באופן פרטי. כלומר, פתיחת סתימה יכולה להיות באמצעות פומפה, כזו שמנסה פשוט להזיז את החפץ בעזרת אוויר דחוס שמאפשר להעלות עצמים למעלה. לעיתים, אינסטלטור מומחה לפתיחת סתימות, במידה והוא מזהה כי מדובר על תקלה שלא נוגעת לבית אחד בלבד אלא לשורה של בתים, ייעזר בכלי מיוחד לו קוראים 'ביובית' שמאפשר שאיבה בוואקום של מערכת הביוב ומנקזת את כל התכולה שלה כדי לאפשר חזרה תקינה של מים זורמים בצינור.

פתיחת סתימות בצנרת ביוב בעזרת פתיחה פיזית של הצנרת

לעיתים הפתרון הטוב ביותר הוא פשוט לפתוח את המערכת ולהבין מה הבעיה. האתגר המשמעותי הוא שהמערכת ממוקמת בתוך הקירות, כלומר, מאחורי הטיח או פעמים רבות יותר, מאחורי האריחים המצפים את חדר האמבטיה והשירותים. במקרה הזה תהליך של פתיחת סתימה יכלול הוצאה של האריחים, מעבר על הצנרת עצמה וניסיון לזהות את הנקודה בה חיבור הצינורות מאפשר פתיחה בטוחה של המערכת וניקוי של זו מהחומרים שנתקעו בפנים.

פתיחת סתימה בצנרת על ידי שימוש בספירלה חשמלית או 'זחל'

האתגר הגדול עומד לפתחנו כאשר אנחנו מעוניינים לבצע פתיחת סתימות מקצועית בנקודה אליה קשה לנו יותר להגיע. אם זה משום שמדובר על נקודה הממוקמת רחוק בתוך מערכת הביוב. לכן, לעיתים, הדרך הנכונה לבצע שחרור סתימה הוא על ידי שימוש באחד מהכלים הללו שמאפשרים לנו לגשת לנקודות עמוקות יותר בתוך המערכת ולפנות אותן כנדרש.

פתיחת סתימות בעזרת נוזל מיוחד לפתיחת סתימות

ישנם מקרים, בייחוד כאשר אנחנו מדברים על פתיחת סתימה במטבח או פתיחת סתימה באמבטיה, בהם המטרה היא להוציא שומנים שנתקעו לאורך הצינור ומונעים מהמים להמשיך ולזרום מטה אל עבר מערכת הניקוז. לעיתים, הדבר הנכון לעשות הוא לשפוך מעט חומר שתפקידו להמיס את החומרים הללו כדי להביא לכדי שחרור סתימה בקלות. מה שחשוב לדעת הוא שלא תמיד הדבר הנכון והמקצועי הוא להיעזר בחומרים הללו ולעיתים הדבר עלול רק להזיק למערכת האינסטלציה. לכן, חשוב לתת לאותו אינסטלטור פתיחת סתימות לחשוב מה הדבר הנכון לעשות.

פתיחת סתימות היא עבודה למקצוענים בלבד!

הרבה פעמים, אנחנו בחברת 'תרמו פרו' רואים שוב ושוב איך תהליך של פתיחת סתימות פשוט הופך למשהו שמשאיר את הלקוחות עם יותר בלאגן ממה שהיה לפני כן. זאת משום שכאשר פתיחת סתימות לא נעשית על ידי אינסטלטור מומחה לסתימות, אפילו תהליך של פתיחת סתימות בצנרת הביתית הופכת לעניין משמעותי.

שכן לא פעם הליך של פתיחת סתימות בצנרת כוללת שורה של טיפולים שיש לבצע במערכת האינסטלציה או בקירות של הבית. כאשר ניגשים לתהליך בלי לבצע תכנון מקדים בצורה טובה,הדבר עלול להביא פשוט ליצירה של עוד נזק שיהיה קשה לתקן בסופו של דבר. זו הסיבה בגינה חשוב כל כך לתת את העבודה לאנשי מקצוע מנוסים. זו הסיבה בגינה חשוב לתת למי שיודעים לעשות את העבודה לעשות אותה על הצד הטוב ביותר.

לעיתים כדי לתכנן את העבודה היטב יש לבצע פעולות מקדימות שיאפשרו דיוק לאורך העבודה. כמו צילום קווי ביוב וכיוצא באלו שיאפשרו לנו להבין טוב יותר, כבר מההתחלה, איפה ממוקמת הבעיה ואיך אנחנו מעוניינים לתקן אותה בסופו של דבר.

מה המחיר של פתיחת סתימות ביוב?

רבים שואלים על מחיר פתיחת סתימות ביוב. התשובה לכך היא מורכבת והיא כוללת אבחנה בין סוגים שונים של מקרים. מטבע הדברים במידה ומדובר על מקרה פשוט יחסית, מחיר פתיחת סתימות ביוב יהיה נמוך בהרבה, אם אנחנו מדברים על הליך מורכב יותר, מחיר העבודה יעלה בהתאמה.

בין היתר המחיר של פתיחת סתימות גם נוגע לשעה בה קוראים לאיש מקצוע. אינסטלטור 24 שעות נמצא כאן תמיד לשירותכם, מתוך ההבנה כי פתיחת סתימות לעיתים צריכה להתרחש בשעות לא שעות. אבל חשוב להבין כי הרבה פעמים בידכם יש את הכוח לקרוא עבור שירותי אינסטלציה שימנעו הופעה של אינסטלטור בשעות לא צפויות ובכך ימנעו מכם לשלם יותר עבור התיקון בסופו של דבר.

איך תדעו מתי להזמין אינסטלטור מקצועי?

כאמור, הבחירה לקרוא עבור שירותי אינסטלציה בזמן היא הרבה פעמים הדרך למנוע פתיחת סתימות קשות. מערכת האינסטלציה זו מערכת עדינה שדורשת מתן תשומת לב. כלומר, ברגע שנוצרת בעיה אסור לתת לה להמשיך ולהתקיים בלי לעשות משהו כי בסופו של דבר, התוצאה תהיה הופעה של תקלה מורכבת וקשה יותר לפיתרון. פתיחת סתימה יכולה להיות קלה בהרבה לו קוראים בזמן למי שצריך על פי בחינה של אחד מהסימנים הבאים:

כאשר אתם מריחים ריח מוזר בבית

לעיתים, במידה ולא מתרחשת בזמן פתיחת סתימות, העצם התקוע בשירותים מונע ממים להמשיך לזרום ונוצרת עליה של מי ביוב. במקרה כזה חשוב להבין כי ככל הנראה המקור לבעיה נעוץ בסתימה בה יש לטפל במהירות הגבוהה ביותר. אין כל סיבה שתריחו ריח לא טוב בבית שלכם. זה לא משנה אם מדובר על מערכת אינסטלציה ישנה או חדשה, אין תירוץ שיכשיר הופעה של ריח רע ברחבי הבית.

במידה ואתם שומעים רעש מוזר בהורדה של מים

אם אתם מורידים מים באסלה ושומעים רעש מוזר, אם מדובר על הורדה של מים במקלחת גם כן, המשמעות היא כי ככל הנראה אנחנו מדברים על סתימה שיש לתת עבורה פתרון בהקדם האפשרי.

כאשר לא יורדים המים

הרבה פעמים בהתחלה לא יורדים מים ויש נטייה להזניח את זה, הרי זה לא כל כך נורא אז אפשר להשאיר את הטיפול בבעיה למחר. אבל האמת היא כי ברגע בו לא יורדים המים, זה האות לקריאה עבור פתיחת סתימות באופן מקצועי שיאפשר למים להמשיך לזרום באופן חופשי אל מערכת הניקוז בלי שום בעיה.

פתיחת סתימות שורשים

במידה ואתם גרים בבית קרקע או בקומה שקרובה לקרקע, ישנם מקרים בהם שורשים של עצים נכנסים אל תוך מערכות האינסטלציה בחיפוש אחר מקור מים ופשוט תוקעות את המערכת כולה. מטבע הדברים מדובר על תהליך מורכב יותר של ניקוי שורשים בביוב. במקרה הזה אנחנו מדברים הרבה פעמים על האופן בו ניתן לבצע פתיחת סתימות מצד אחד אבל פתיחת סתימות ביוב שבאמת מוציאה את השורש ולא פוגעת במערכת כולה. את העבודה יכול לעשות כמובן אינסטלטור מומלץ שידע בדיוק איך לבצע את העבודה באופן העדין ביותר האפשרי.

סתימה שלא מטפלים בה בזמן עלולה להביא לפיצוץ בצנרת ונזילות

בהתחלה נדמה כאילו מדובר על תקלה קלה שלא כל כך קשה לטפל בה. בהמשך אתם עלולים לראות כיצד סתימה שלא מטפלים בה כראוי עלולה להביא לפיצוץ של המערכת כתוצאה מהצטברות של מים במערכות בכמות גדולה מדי. לכן, כאמור, חשוב מאוד לפנות לאנשי המקצוע בזמן, לכל אינסטלטור מומחה ולדאוג לכך שהבעיה תטופל במהירות.

תרמו פרו לשירותיכם 24 שעות לבעיות אינסטלציה

חברת 'תרמו פרו' מעניקה, במחירים נוחים שורה של אפשרויות עבור טיפול במערכת האינסטלציה. אנחנו מגיעים לבית הלקוח במהירות תוך שמירה על האיכות של העבודה שלנו כדי לתת לכם את השקט ואת הביטחון כי יש מי שדואג למערכת האינסטלציה שלכם מההתחלה ועד הסוף.

אנחנו רוצים לעזור לכם ולהיות שם עבורכם בכל שעה. אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו דרך האינטרנט או דרך מספר הטלפון 052-5137790 ולהסביר בדיוק מה אתם צריכים. זאת כדי שנדע לשלוח את אנשי המקצוע הדרושים עבור ביצוע העבודה.

אל תחכו, עשו זאת מהר ככל הניתן. צרו איתנו קשר והמוקדנים שלנו ישמחו לתת לכם שירות ושורה של חבילות אטרקטיביות במחירים נוחים ומשתלמים במיוחד.

בהחלט! עיקר ההתמחות שלנו היא בפתיחת סתימות מורכבות בעזרת ציוד מקצועי ומתקדם בתחום יחד עם צוות אינסטלטורים מומחה.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל זמן על הצד המקצועי הטוב ביותר.

אנו מתמחים בכל סוגי הסתימות הקיימות: סתימות שורשים, סתימות ביוב, סתימות באמבטיה ובשירותים שאיבת הצפות כתוצאה מסתימה ועוד. היכנסו עכשיו למאמר וקראו אודות סוגי הסתימות והגורמים לכך.

מה היה לנו עד עכשיו?

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

שירותים נוספים

איזורי שירות נוספים