פתיחת סתימות

פתיחת סתימות- השיטפון הוא אסון

מכירים את זה שאתם קמים בבוקר, מתמתחים ויורדים מהמיטה על מנת להגיע לשירותים או אל הילד הבוכה ופתאום מבינים שאו שנשלחתם לשיט רומנטי בוונציה או, סביר יותר, התעוררתם לתוך מציאות של סתימה בשירותים שגרמה להצפה של כל הדירה? מעבר להיות הדבר לא נעים, מייאש ומדכא, מדובר גם על הוצאה כספית לא קטנה הכרוכה בהזמנת שרברב מקצועי, החלפת צינור ואובדן יום עבודה.

 

פתיחת סתימות, למען האמת, היא עסק שניתן לטפל בו באופן עצמאי ופרטי, בתנאי שיודעים מה לעשות ובמה להשתמש. סתימות נגרמות, בדרך כלל, בשל הצטברות חומרים או גופים שומניים שאינם מסיסים או שהם גדולים מדי למעבר בצינור המערכת אל תוך הביוב, הגוף הנתקע מביא לתקיעת מעבר מים או חומרים אחרים, כך שההצטברות ההולכת וגוברת מביאה לפקיעת או לסדיקת הצינור לאחר זמן מה ולהצפת הבית בכל הטוב שהצטבר בו.

פתיחת סתימות ביוב - תרמו פרו

מה הדרכים הביתיות לפתיחת סתימות בעצמך?

דרך אחת, פופולארית ויעילה, שבה אפשר להשתמש לצורך פתיחת סתימות היא השימוש בפומפה הנמצאת בכל בית ובכל דירה. כאשר היא אינה יעילה, אפשר להשתמש בכוס סודה לאפיה או בכוס חומץ המשמשים להמסת חומרים מוצקים ולנטרול שומנים, שפיכתם לתוך הכיור או האסלה, המתנה של כעשר דקות ושפיכת קומקום מים רותחים אל תוך חור הניקוז.

 

באם גם האלמנטים האלו לא יעילים, אין מנוס מלקרוא לאינסטלאטור מקצועי המתמחה בפתיחת סתימות, לוודא כי הוא מוסמך ובעל אישורים ובשום אופן לא להישמע נואש באופן חריג, כך יכולת ניהול המשא ומתן הכספי איתו יהיה אפקטיבי יותר, באם יש לכם את אורך הרוח ואת קור הרוח לעשות זאת בעוד התינוק מנסה לדלות מוצץ מתוך מי הביוב בסלון.

אחזקה ושימוש נכון - תחסוך את הצורך בשירותי פתיחת סתימות

פתיחת סתימות היא עניין פעוט עבור שרברב מקצועי, אך זהו פגם שניתן למנוע בקלות יחסית בפרמטרים פשוטים של התנהלות אישית. צריך להימנע משפיכת שמן בישול לתוך כיור, לזרוק ניירות שאינם מתמוססים לתוך האסלה ולהימנע משפיכת אוכל מוצק שנותר בסיר לאסלה או לכיור.

צריך לזכור שצנרת האינסטלציה פשוט לא בנויה לניקוז מוצקים גדולים או לטיהור שומנים המצטברים בדפנות שלהם. לקראת החגים, כאשר הפעילות במטבח, וכפועל יוצא מכך, גם בשירותים, הופכת למרכזית, ראוי להקדיש לעניין הזה תשומת לב רבה יותר. 

שירותי פתיחת סתימות מבצעים אצל המומחים בתחום

בכל מקרה במידה ונתקלתם במצב של סתימה בשירותים או בביוב, אנו בטוחים שאתם כבר יודעים למי לפנות. אנו בתרמו פרו מתמחים שפתיחת סתימות בעזרת הציוד המתקדם בתחום האינסטלציה יחד עם צוות אינסטלטורים מקצועי הזמין עבורכם 24 שעות ביממה. אנו מעניקים שירות בפריסה ארצית ובמחירים הגונים, צרו קשר דרך האתר או במוקד שלנו 052-5137790

פתיחת סתימות ביוב

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

צנרת
צנרת

סתימות יכולות להיות בכל סוגי הצינורות, בין אם זו צנרת PVS, צנרת SP, צנרת פלסטיק או צנרת מים, בין אם זה אצלכם בבית או שזו חיצונית. זוהי ללא ספק אחת מהתקלות הכי נפוצות שיש באינסטלציה.

עבודות ביוב
עבודות ביוב

עבודות ביוב בסטנדרט גבוה יתבצעו על ידי הגורמים המוסמכים לכך. בין אם מדובר בשבר בקו הביוב, שקיעת קו הביוב או שמא מדובר במפגעים אחרים – יש להתמודד עם המצב הנתון היטב. וזאת תוך שיתוף פעולה עם תרמו פרו, החברה מספקת מענה מקצועי בתחום התקנה ותיקון מערכות הביוב, פתיחת סתימות ביוב וסתימות קשות בעזרת ציוד מתקדם.

מערכות אינסטלציה
מערכות אינסטלציה

איכות חיים גבוהה נמדדת לפי היבטים שונים – כאשר התקנת מערכות אינסטלציה הן חלק בלתי נפרד מכך. כאשר אנו מדברים על מערכות אלו, הכוונה היא למערכת צינורות המותקנת במבנה הבית. כמו כן, מערכות אלו לרוב עשויות מחומרים כדוגמת אלומיניום, פלסטיק, ברזל ועוד. לפרטים נוספים על נושא זה, צרו קשר עם תרמו פרו.

חידוש צנרת ביוב
חידוש צנרת ביוב

צנרת ביוב היא לב ליבה של כל בניין ולעיתים ללא טיפול נכון ותחזוקה או עקב בלאי, היא יכולה להתקלקל. מערכת זאת, צוברת בלאי עם השנים והוא זה שפוגע בעמידותה ובתפקודה. אך עם מגוון הרב של השכלולים והפיתוחים בתחום, ניתן לחדש את צנרת המים ללא חפירות וללא קידוחים כלל. תהליך זה מתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר מעודכנים בכלל הפיתוחים האחרונים בשוק ומחזיקים במכשירים בעלי טכנולוגיה מתקדמת לצורך עבודות אלו.

בדיקת רטיבות
בדיקת רטיבות

סימני רטיבות הם בין הנושאים המטרידים ביותר עבור בעלי ושוכרי דירות. קודם כל, סימני הרטיבות מעידים בהכרח על בעיה מסוימת. בין אם הבעיה קשורה למבנה, לתשתית או למעטפת, היא לעולם לא תחלוף מעצמה אלא דורשת טיפול יסודי.

החלפת צנרת
החלפת צנרת

כאשר מגיעים למצב של צורך באקט של החלפת צנרת, בין אם בגלל רטיבות, סתימה או אפילו בהחלטה מושכלת בעת הרמת מרצפות או החלפת אמבטיה, חייבים לקרוא לבעל מקצוע מיומן ומנוסה האמון על תחום החלפת צנרת

מצלמה תרמית לאיתור נזילות - תרמו פרו
מצלמה תרמית

בעזרת מצלמה תרמית ניתן לסרוק אזורים שלמים המועדים לפורענות, אזורים כגון חדר אמבטיה, מטבח, קיר חיצוני או מרפסת, לאתר בהם סדקים ופיצוצי צנרת ולפעול לאיטום ולבידוד עוד לפני שהסדק הופך לקרע והפיצוץ הופך להצפה, דבר שיחייב טיפול רב מערכתי ארוך יותר, מסובך יותר ובהכרח יקר הרבה יותר.

רטיבות בדירה
רטיבות בדירה

אחד מפגעי החורף הקשים ביותר לבתים בישראל הוא הפגיעה בבידוד התקרה והקירות ויצירת רטיבות בדירה, אשר מהווה גורם משמעותי בעליית תחלואה, בהיחלשות תקרה וקירות, בפגיעה ביכולת הבידוד של הקונסטרוקציה עצמה ובסך הכל בפגיעה כלכלית משמעותית לאורך זמן הנובעת מפגיעה בתשתית הדירה, בפגיעה אפשרית בחוטי חשמל בתוך הקירות ובהיווצרות עובש וטחב בנקודות שונות ברחבי הבית.

מצלמת סיב אופטי
מצלמת סיב אופטי לבעיות צנרת

בשנים האחרונות פיתחו מדענים מצלמת סיב אופטי אשר, בנוסף להיותה בעלת תכונות מתקדמות ביותר בכל הקשור לצילום, היא גם קטנטנה ויכולה לחדור, בעזרת צינור או מתקן פונדקאי, לכל חור ולכל סדק, כך שהמפעיל המצלם צריך פשוט לטייל עם אותה מצלמת סיב אופטי בתוך האובייקט ולאתר כל מה שירצה בהקרנה על מסך מוניטור צמוד, גדול וקל לצפייה.

מילון מונחי אינסטלציה
מילון מונחי אינסטלציה

לקוחות רבים מתלוננים על אינסטלטורים המדברים בשפה מקצועית כך שאי אפשר להבין אותם אז הכנו לכם מילון מונחי אינסטלציה ומונחים בשרברבות

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!