עבודות ביוב

עבודות ביוב בסטנדרט גבוה יתבצעו על ידי הגורמים המוסמכים לכך. בין אם מדובר בשבר בקו הביוב, שקיעת קו הביוב או שמא מדובר במפגעים אחרים – יש להתמודד עם המצב הנתון היטב. וזאת תוך שיתוף פעולה עם תרמו פרו, החברה מספקת מענה מקצועי בתחום התקנה ותיקון מערכות הביוב, פתיחת סתימות ביוב וסתימות קשות בעזרת ציוד מתקדם.

עבודות ביוב

עבודות ביוב – תיקון וטיפול על ידי המומחים

איכות חיינו נמדדת לפי מספר פרמטרים עיקריים. החל מרכישת השכלה, איתור עבודה מספקת, הקמת משפחה ועד רכישת בית – היבטים אלו ואחרים יובילו לשגרת יום-יום גבוהה ואיכותית, ללא כל ספק. עם זאת, נהוג לומר כי האדם מתכנן תכניות ואלוהים צוחק. אחת הדוגמאות הבולטות לכך כוללת את הופעתם של ליקויים שונים במערכת הביוב. מדובר במצב לא נעים כלל אשר יכול להשפיע על תחושת השגרה והרוגע שעטפה אותנו מספר רגעים לפני כן.

טיפול במערכות ביוב

אין ספק, מערכת הביוב ותפקודה השוטף מחזיקה בהשפעה רבה על חיינו. כאשר נוצרים ליקויים במערכת זו, יהיה עלינו לפנות אל לפנות אל הגורמים המוסמכים ולבקש כי יבצעו עבודות ביוב מהמעלה הראשונה. כאשר אנו מדברים על עבודות טיפול ותיקון של הביוב, הכוונה היא למענה על הכשלים השונים הנוצרים. החל מכניסתם של שורשי עצים לתוך מערכת הביוב, שבר בקו הביוב או שמא מדובר בשקיעתו – יש לטפל בבעיות אלו על הצד הטוב ביותר.

כדי לטפל בבעיות על הצד הטוב ביותר, על אנשי המקצוע לאבחן את מקור הבעיה. וזאת, תוך שימוש בציוד המתאים. בהתאם לאופי הבעיה, כך ניתן יהיה לחזור לשגרה במהרה.

עבודות ביוב – הפתרון המוצלח ביותר

כיום, ישנות עבודות שונות המספקות מענה למערכת הביוב. בין אם מדובר בשטיפת קווי הביוב, בניית מערכות אלו, שאיבת הצפות או שמא מדובר בפעולות אחרות – יש לשתף פעולה אך ורק עם המומחים. זאת לאור העובדה שהם מחזיקים בציוד, בהכשרה ובניסיון הדרושים. כדי להתמודד מצב זה כראוי, אתם מוזמנים לפנות אל תרמו פרו. אנו מאמינים כי ככל שתפנו מוקדם יותר תוכלו לחסוך בעלויות ונזקים מיותרים וכמובן עוגמת נפש.

אנו מציעים פתרונות מתקדמים בטכנולוגיית אל הרס לעבודות ביוב, ניתן לפנות למוקד שלנו 052-5137790 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, במקרי חירום אנו זמינים עבורכם 24 שעות עם צוות אינסטלטורים מקצועי.

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

צנרת
צנרת

סתימות יכולות להיות בכל סוגי הצינורות, בין אם זו צנרת PVS, צנרת SP, צנרת פלסטיק או צנרת מים, בין אם זה אצלכם בבית או שזו חיצונית. זוהי ללא ספק אחת מהתקלות הכי נפוצות שיש באינסטלציה.

מערכות אינסטלציה
מערכות אינסטלציה

איכות חיים גבוהה נמדדת לפי היבטים שונים – כאשר התקנת מערכות אינסטלציה הן חלק בלתי נפרד מכך. כאשר אנו מדברים על מערכות אלו, הכוונה היא למערכת צינורות המותקנת במבנה הבית. כמו כן, מערכות אלו לרוב עשויות מחומרים כדוגמת אלומיניום, פלסטיק, ברזל ועוד. לפרטים נוספים על נושא זה, צרו קשר עם תרמו פרו.

חידוש צנרת ביוב
חידוש צנרת ביוב

צנרת ביוב היא לב ליבה של כל בניין ולעיתים ללא טיפול נכון ותחזוקה או עקב בלאי, היא יכולה להתקלקל. מערכת זאת, צוברת בלאי עם השנים והוא זה שפוגע בעמידותה ובתפקודה. אך עם מגוון הרב של השכלולים והפיתוחים בתחום, ניתן לחדש את צנרת המים ללא חפירות וללא קידוחים כלל. תהליך זה מתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר מעודכנים בכלל הפיתוחים האחרונים בשוק ומחזיקים במכשירים בעלי טכנולוגיה מתקדמת לצורך עבודות אלו.

בדיקת רטיבות
בדיקת רטיבות

סימני רטיבות הם בין הנושאים המטרידים ביותר עבור בעלי ושוכרי דירות. קודם כל, סימני הרטיבות מעידים בהכרח על בעיה מסוימת. בין אם הבעיה קשורה למבנה, לתשתית או למעטפת, היא לעולם לא תחלוף מעצמה אלא דורשת טיפול יסודי.

פתיחת סתימות ביוב - תרמו פרו
פתיחת סתימות

פתיחת סתימות היא עניין פעוט עבור שרברב מקצועי, אך זהו פגם שניתן למנוע בקלות יחסית בפרמטרים פשוטים של התנהלות אישית. צריך להימנע משפיכת שמן בישול לתוך כיור, לזרוק ניירות שאינם מתמוססים לתוך האסלה ולהימנע משפיכת אוכל מוצק שנותר בסיר לאסלה או לכיור.

החלפת צנרת
החלפת צנרת

כאשר מגיעים למצב של צורך באקט של החלפת צנרת, בין אם בגלל רטיבות, סתימה או אפילו בהחלטה מושכלת בעת הרמת מרצפות או החלפת אמבטיה, חייבים לקרוא לבעל מקצוע מיומן ומנוסה האמון על תחום החלפת צנרת

מצלמה תרמית לאיתור נזילות - תרמו פרו
מצלמה תרמית

בעזרת מצלמה תרמית ניתן לסרוק אזורים שלמים המועדים לפורענות, אזורים כגון חדר אמבטיה, מטבח, קיר חיצוני או מרפסת, לאתר בהם סדקים ופיצוצי צנרת ולפעול לאיטום ולבידוד עוד לפני שהסדק הופך לקרע והפיצוץ הופך להצפה, דבר שיחייב טיפול רב מערכתי ארוך יותר, מסובך יותר ובהכרח יקר הרבה יותר.

רטיבות בדירה
רטיבות בדירה

אחד מפגעי החורף הקשים ביותר לבתים בישראל הוא הפגיעה בבידוד התקרה והקירות ויצירת רטיבות בדירה, אשר מהווה גורם משמעותי בעליית תחלואה, בהיחלשות תקרה וקירות, בפגיעה ביכולת הבידוד של הקונסטרוקציה עצמה ובסך הכל בפגיעה כלכלית משמעותית לאורך זמן הנובעת מפגיעה בתשתית הדירה, בפגיעה אפשרית בחוטי חשמל בתוך הקירות ובהיווצרות עובש וטחב בנקודות שונות ברחבי הבית.

מצלמת סיב אופטי
מצלמת סיב אופטי לבעיות צנרת

בשנים האחרונות פיתחו מדענים מצלמת סיב אופטי אשר, בנוסף להיותה בעלת תכונות מתקדמות ביותר בכל הקשור לצילום, היא גם קטנטנה ויכולה לחדור, בעזרת צינור או מתקן פונדקאי, לכל חור ולכל סדק, כך שהמפעיל המצלם צריך פשוט לטייל עם אותה מצלמת סיב אופטי בתוך האובייקט ולאתר כל מה שירצה בהקרנה על מסך מוניטור צמוד, גדול וקל לצפייה.

מילון מונחי אינסטלציה
מילון מונחי אינסטלציה

לקוחות רבים מתלוננים על אינסטלטורים המדברים בשפה מקצועית כך שאי אפשר להבין אותם אז הכנו לכם מילון מונחי אינסטלציה ומונחים בשרברבות

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!