מצלמת סיב אופטי

מצלמת סיב אופטי - לצלם, להבחין, לתקן

עולם המדע מתפתח בקצב מסחרר וחדשות לבקרים אנו עדים לשינויים מפליגים בטכנולוגיה, באפשרויות וביכולות של מכשירים שעד כה לא נחשבו לכה מתקדמים, כמו מצלמות, למשל. 

כבר מעל למאה שנה שבני האדם מצלמים, להנאתם או לפרנסתם, את כל מה שמתרחש מסביבם ואת כל מה שמעניין אותם ומתוך כך התפתחו עולמות חדשים ומרתקים כמו הקולנוע, התקשורת הדיגיטלית וגם דיסציפלינות שאינן בהכרח קשורות לעולם הצילום התקדמו בצעדי ענק כאשר נכנסו אליהן אופציות צילום.

אנו מדברים על תחום הרפואה בו האפשרות לראות, בעין, מה קורה בתוך גוף האדם ולזהות נגיפים, מחלות ומומים קידמה לאין ערוך את הסתברות ההחלמה והטיפול הנכון.

מצלמת סיב אופטי

מצלמת סיב אופטי לאיתור בעיות צנרת ביוב

בשנים האחרונות פיתחו מדענים מצלמת סיב אופטי אשר, בנוסף להיותה בעלת תכונות מתקדמות ביותר בכל הקשור לצילום, היא גם קטנטנה ויכולה לחדור, בעזרת צינור או מתקן פונדקאי, לכל חור ולכל סדק, כך שהמפעיל המצלם צריך פשוט לטייל עם אותה מצלמת סיב אופטי בתוך האובייקט ולאתר כל מה שירצה בהקרנה על מסך מוניטור צמוד, גדול וקל לצפייה. 

בעולם הרפואה הדבר הביא לשיפור עצום בתוצאות של גילוי תסמינים ומחלות ובהצלחות של ניתוחים כירורגיים מסובכים ומסכני חיים, וגם בעולם השיפוצים וההדברות, שניתן לראותו כמעין "רפואה נדל"נית", גילו את מעלות מצלמת סיב אופטי וכיום משתמשים בה בעלי מקצוע רבים בתחומי השיפוץ והבנייה, האמונים על זיהוי בעיות צנרת, ביוב, רטיבות, מרצפות והדברה, לצורך איתור בעיות ללא צורך בפירוק קירות, גגות ומרצפות או אפילו ללא צורך להיכנס לתוך בורות ביוב מצחינים ומסוכנים לבריאות.

שימושים נוספים

למען האמת, ובשביל הגילוי הנאות, חייבים לציין כי מצלמת סיב אופטי יכולה לשמש גם למטרות לא כל כך חיוביות, בעיקר בשל תכונות הריגול שלה- גודלה המזערי ויכולת הניידות שלה לאורך מסלול ארוך וגם בשל העובדה כי המפעיל שלה לא חייב להיות צמוד אליה אלא רק בקרבת מקום, אך, לפחות בכל הנוגע לתחום הצלת החיים או הצלת בית המגורים הפרטי של כל אחד מאיתנו, אין ספק שמדובר בהמצאה שיש לה רק יתרונות ושיש רק לעודד את המשך הפיתוחים והטכנולוגיות הקשורים לעולמות אלו.

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

צנרת
צנרת

סתימות יכולות להיות בכל סוגי הצינורות, בין אם זו צנרת PVS, צנרת SP, צנרת פלסטיק או צנרת מים, בין אם זה אצלכם בבית או שזו חיצונית. זוהי ללא ספק אחת מהתקלות הכי נפוצות שיש באינסטלציה.

עבודות ביוב
עבודות ביוב

עבודות ביוב בסטנדרט גבוה יתבצעו על ידי הגורמים המוסמכים לכך. בין אם מדובר בשבר בקו הביוב, שקיעת קו הביוב או שמא מדובר במפגעים אחרים – יש להתמודד עם המצב הנתון היטב. וזאת תוך שיתוף פעולה עם תרמו פרו, החברה מספקת מענה מקצועי בתחום התקנה ותיקון מערכות הביוב, פתיחת סתימות ביוב וסתימות קשות בעזרת ציוד מתקדם.

מערכות אינסטלציה
מערכות אינסטלציה

איכות חיים גבוהה נמדדת לפי היבטים שונים – כאשר התקנת מערכות אינסטלציה הן חלק בלתי נפרד מכך. כאשר אנו מדברים על מערכות אלו, הכוונה היא למערכת צינורות המותקנת במבנה הבית. כמו כן, מערכות אלו לרוב עשויות מחומרים כדוגמת אלומיניום, פלסטיק, ברזל ועוד. לפרטים נוספים על נושא זה, צרו קשר עם תרמו פרו.

חידוש צנרת ביוב
חידוש צנרת ביוב

צנרת ביוב היא לב ליבה של כל בניין ולעיתים ללא טיפול נכון ותחזוקה או עקב בלאי, היא יכולה להתקלקל. מערכת זאת, צוברת בלאי עם השנים והוא זה שפוגע בעמידותה ובתפקודה. אך עם מגוון הרב של השכלולים והפיתוחים בתחום, ניתן לחדש את צנרת המים ללא חפירות וללא קידוחים כלל. תהליך זה מתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר מעודכנים בכלל הפיתוחים האחרונים בשוק ומחזיקים במכשירים בעלי טכנולוגיה מתקדמת לצורך עבודות אלו.

בדיקת רטיבות
בדיקת רטיבות

סימני רטיבות הם בין הנושאים המטרידים ביותר עבור בעלי ושוכרי דירות. קודם כל, סימני הרטיבות מעידים בהכרח על בעיה מסוימת. בין אם הבעיה קשורה למבנה, לתשתית או למעטפת, היא לעולם לא תחלוף מעצמה אלא דורשת טיפול יסודי.

פתיחת סתימות ביוב - תרמו פרו
פתיחת סתימות

פתיחת סתימות היא עניין פעוט עבור שרברב מקצועי, אך זהו פגם שניתן למנוע בקלות יחסית בפרמטרים פשוטים של התנהלות אישית. צריך להימנע משפיכת שמן בישול לתוך כיור, לזרוק ניירות שאינם מתמוססים לתוך האסלה ולהימנע משפיכת אוכל מוצק שנותר בסיר לאסלה או לכיור.

החלפת צנרת
החלפת צנרת

כאשר מגיעים למצב של צורך באקט של החלפת צנרת, בין אם בגלל רטיבות, סתימה או אפילו בהחלטה מושכלת בעת הרמת מרצפות או החלפת אמבטיה, חייבים לקרוא לבעל מקצוע מיומן ומנוסה האמון על תחום החלפת צנרת

מצלמה תרמית לאיתור נזילות - תרמו פרו
מצלמה תרמית

בעזרת מצלמה תרמית ניתן לסרוק אזורים שלמים המועדים לפורענות, אזורים כגון חדר אמבטיה, מטבח, קיר חיצוני או מרפסת, לאתר בהם סדקים ופיצוצי צנרת ולפעול לאיטום ולבידוד עוד לפני שהסדק הופך לקרע והפיצוץ הופך להצפה, דבר שיחייב טיפול רב מערכתי ארוך יותר, מסובך יותר ובהכרח יקר הרבה יותר.

רטיבות בדירה
רטיבות בדירה

אחד מפגעי החורף הקשים ביותר לבתים בישראל הוא הפגיעה בבידוד התקרה והקירות ויצירת רטיבות בדירה, אשר מהווה גורם משמעותי בעליית תחלואה, בהיחלשות תקרה וקירות, בפגיעה ביכולת הבידוד של הקונסטרוקציה עצמה ובסך הכל בפגיעה כלכלית משמעותית לאורך זמן הנובעת מפגיעה בתשתית הדירה, בפגיעה אפשרית בחוטי חשמל בתוך הקירות ובהיווצרות עובש וטחב בנקודות שונות ברחבי הבית.

מילון מונחי אינסטלציה
מילון מונחי אינסטלציה

לקוחות רבים מתלוננים על אינסטלטורים המדברים בשפה מקצועית כך שאי אפשר להבין אותם אז הכנו לכם מילון מונחי אינסטלציה ומונחים בשרברבות

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!