מצלמת סיב אופטי

מצלמת סיב אופטי - לצלם, להבחין, לתקן

עולם המדע מתפתח בקצב מסחרר וחדשות לבקרים אנו עדים לשינויים מפליגים בטכנולוגיה, באפשרויות וביכולות של מכשירים שעד כה לא נחשבו לכה מתקדמים, כמו מצלמות, למשל. 

כבר מעל למאה שנה שבני האדם מצלמים, להנאתם או לפרנסתם, את כל מה שמתרחש מסביבם ואת כל מה שמעניין אותם ומתוך כך התפתחו עולמות חדשים ומרתקים כמו הקולנוע, התקשורת הדיגיטלית וגם דיסציפלינות שאינן בהכרח קשורות לעולם הצילום התקדמו בצעדי ענק כאשר נכנסו אליהן אופציות צילום.

אנו מדברים על תחום הרפואה בו האפשרות לראות, בעין, מה קורה בתוך גוף האדם ולזהות נגיפים, מחלות ומומים קידמה לאין ערוך את הסתברות ההחלמה והטיפול הנכון.

מצלמת סיב אופטי

מצלמת סיב אופטי לאיתור בעיות צנרת ביוב

בשנים האחרונות פיתחו מדענים מצלמת סיב אופטי אשר, בנוסף להיותה בעלת תכונות מתקדמות ביותר בכל הקשור לצילום, היא גם קטנטנה ויכולה לחדור, בעזרת צינור או מתקן פונדקאי, לכל חור ולכל סדק, כך שהמפעיל המצלם צריך פשוט לטייל עם אותה מצלמת סיב אופטי בתוך האובייקט ולאתר כל מה שירצה בהקרנה על מסך מוניטור צמוד, גדול וקל לצפייה. 

בעולם הרפואה הדבר הביא לשיפור עצום בתוצאות של גילוי תסמינים ומחלות ובהצלחות של ניתוחים כירורגיים מסובכים ומסכני חיים, וגם בעולם השיפוצים וההדברות, שניתן לראותו כמעין "רפואה נדל"נית", גילו את מעלות מצלמת סיב אופטי וכיום משתמשים בה בעלי מקצוע רבים בתחומי השיפוץ והבנייה, האמונים על זיהוי בעיות צנרת, ביוב, רטיבות, מרצפות והדברה, לצורך איתור בעיות ללא צורך בפירוק קירות, גגות ומרצפות או אפילו ללא צורך להיכנס לתוך בורות ביוב מצחינים ומסוכנים לבריאות.

שימושים נוספים

למען האמת, ובשביל הגילוי הנאות, חייבים לציין כי מצלמת סיב אופטי יכולה לשמש גם למטרות לא כל כך חיוביות, בעיקר בשל תכונות הריגול שלה- גודלה המזערי ויכולת הניידות שלה לאורך מסלול ארוך וגם בשל העובדה כי המפעיל שלה לא חייב להיות צמוד אליה אלא רק בקרבת מקום, אך, לפחות בכל הנוגע לתחום הצלת החיים או הצלת בית המגורים הפרטי של כל אחד מאיתנו, אין ספק שמדובר בהמצאה שיש לה רק יתרונות ושיש רק לעודד את המשך הפיתוחים והטכנולוגיות הקשורים לעולמות אלו.

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

פתיחת סתימות קשות
הגורמים והדרכים לפתיחת סתימות

פתיחת סתימות היא עניין פעוט עבור שרברב מקצועי, אך זהו פגם שניתן למנוע בקלות יחסית בפרמטרים פשוטים של התנהלות אישית. צריך להימנע משפיכת שמן בישול לתוך כיור, לזרוק ניירות שאינם מתמוססים לתוך האסלה ולהימנע משפיכת אוכל מוצק שנותר בסיר לאסלה או לכיור.

פתיחת סתימות באבן יהודה
פתיחת סתימות באבן יהודה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה באבן יהודה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות באבן יהודה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות באליכין
פתיחת סתימות באליכין

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה באליכין להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות באליכין במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בהוד השרון
פתיחת סתימות בהוד השרון

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בהוד השרון להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בהוד השרון במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בהרצליה
פתיחת סתימות בהרצליה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בהרצליה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בהרצליה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בחדרה
פתיחת סתימות בחדרה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בחדרה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בחדרה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בכוכב יאיר
פתיחת סתימות בכוכב יאיר

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בכוכב יאיר להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בכוכב יאיר במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בכפר יונה
פתיחת סתימות בכפר יונה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בכפר יונה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בכפר יונה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בכפר סבא
פתיחת סתימות בכפר סבא

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בכפר סבא להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בכפר סבא במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בנתניה
פתיחת סתימות בנתניה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בנתניה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בנתניה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות ברעננה
פתיחת סתימות ברעננה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה ברעננה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות ברעננה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות ברמת השרון
פתיחת סתימות ברמת השרון

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה ברמת השרון להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות ברמת השרון במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בקדימה צורן
פתיחת סתימות בקדימה צורן

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בקדימה צורן להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בקדימה צורן במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בפרדסיה
פתיחת סתימות בפרדסיה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בפרדסיה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בפרדסיה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות במבשרת ציון
פתיחת סתימות במבשרת ציון

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה במבשרת ציון להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות במבשרת ציון במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בבית שמש
פתיחת סתימות בבית שמש

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בבית שמש להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בבית שמש במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בקרית יערים
פתיחת סתימות בקרית יערים

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בקרית יערים להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בקרית יערים במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בצור הדסה
פתיחת סתימות בצור הדסה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בצור הדסה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בצור הדסה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות במודיעין עילית
פתיחת סתימות במודיעין עילית

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה במודיעין עילית להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות במודיעין עילית במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות באופקים
פתיחת סתימות באלעד

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה באלעד להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות באלעד במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!