מצלמה תרמית

מצלמה תרמית - מבט חודר קירות

רטיבות בדירה היא דבר בעייתי לא רק מבחינה אסטטית או כלכלית, אלא, חשוב מכך, מדובר על בעיה היכולה לגרום לבעיות רפואיות מסובכות הנובעות מהטחב, העובש, הפטריות והלחות המתפשטת ומושכת אליה חרקים ומזיקים שונים.

דיירי בתים ודירות השוכנים בקרבת רטיבות משמעותית, סובלים, לא פעם, מקשיי נשימה, מאסטמה, מתחושות של סחרחורת וכאבי ראש ומכאבי בפרקי הגפיים, אשר הם רגישים ביותר לשינויי טמפרטורה ואקלים.

מצלמה תרמית לאיתור נזילות - תרמו פרו

זיהוי נזילות בעזרת מצלמה תרמית

בעוד שבעבר היה קשה מאוד לזהות נכסים בעלי כשלי בנייה וכשלים טכניים היוצרים בעיות של צנרת ואיטום, מה שמביא לעלייה בהסתברות להצטברות רטיבות וטחב, הרי שכיום קל מאוד לאתר מפגעים שכאלו ולפעול לתיקונם עוד בשלב הבנייה או עדיין בשלב שבו הנזק עוד לא משמעותי וניתן לתיקון. 

לתרופת הפלא החשובה כל כך קוראים מצלמה תרמית והיא מצלמה שמצלמת בטכניקת אור אינפרא אדום המזהה נקודות חמות השונות ממצב השגרה של המתחם, כך שכל שינוי בתוואי השטח נקלט ומזוהה באופן מדויק ומיידי, דבר שמקל, כמובן, על בעלי המקצוע בטיפול ובתיקון הנזק.

שימושים נוספים

בעזרת מצלמה תרמית ניתן לסרוק אזורים שלמים המועדים לפורענות, אזורים כגון חדר אמבטיה, מטבח, קיר חיצוני או מרפסת, לאתר בהם סדקים ופיצוצי צנרת ולפעול לאיטום ולבידוד עוד לפני שהסדק הופך לקרע והפיצוץ הופך להצפה, דבר שיחייב טיפול רב מערכתי ארוך יותר, מסובך יותר ובהכרח יקר הרבה יותר. 

פעמים רבות שאפו בני האדם להצליח "לחדור" קירות ולראות דרכם, ועם מצלמה תרמית הפועלת בטכניקת אינפרא אדום, הדבר הופך לאפשרי ואפילו לנפוץ בעולם השיפוצים, הבנייה והאינסטלציה. 

מאחר ומדובר על מקצוענים ובעלי מומחיות, ולא על אנשים פרטיים שאינם באים מעולמות אלו, הרי שהאפשרות להשתמש בסיועה האדיב של מצלמה תרמית לא נגישה ולכן חשוב שכל דייר וכל מי שמתכוון לרכוש נכס או לשכור אחד, יקפיד להביט היטב על אזורים רגישים ולהיעזר במומחי אינסטלציה וצנרת בעלי מצלמה תרמית כזו על מנת לוודא כי הבית יבש, אטום והבידוד שלו ראוי ומספק למגורי אדם או משפחה.

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

צנרת
צנרת

סתימות יכולות להיות בכל סוגי הצינורות, בין אם זו צנרת PVS, צנרת SP, צנרת פלסטיק או צנרת מים, בין אם זה אצלכם בבית או שזו חיצונית. זוהי ללא ספק אחת מהתקלות הכי נפוצות שיש באינסטלציה.

עבודות ביוב
עבודות ביוב

עבודות ביוב בסטנדרט גבוה יתבצעו על ידי הגורמים המוסמכים לכך. בין אם מדובר בשבר בקו הביוב, שקיעת קו הביוב או שמא מדובר במפגעים אחרים – יש להתמודד עם המצב הנתון היטב. וזאת תוך שיתוף פעולה עם תרמו פרו, החברה מספקת מענה מקצועי בתחום התקנה ותיקון מערכות הביוב, פתיחת סתימות ביוב וסתימות קשות בעזרת ציוד מתקדם.

מערכות אינסטלציה
מערכות אינסטלציה

איכות חיים גבוהה נמדדת לפי היבטים שונים – כאשר התקנת מערכות אינסטלציה הן חלק בלתי נפרד מכך. כאשר אנו מדברים על מערכות אלו, הכוונה היא למערכת צינורות המותקנת במבנה הבית. כמו כן, מערכות אלו לרוב עשויות מחומרים כדוגמת אלומיניום, פלסטיק, ברזל ועוד. לפרטים נוספים על נושא זה, צרו קשר עם תרמו פרו.

חידוש צנרת ביוב
חידוש צנרת ביוב

צנרת ביוב היא לב ליבה של כל בניין ולעיתים ללא טיפול נכון ותחזוקה או עקב בלאי, היא יכולה להתקלקל. מערכת זאת, צוברת בלאי עם השנים והוא זה שפוגע בעמידותה ובתפקודה. אך עם מגוון הרב של השכלולים והפיתוחים בתחום, ניתן לחדש את צנרת המים ללא חפירות וללא קידוחים כלל. תהליך זה מתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר מעודכנים בכלל הפיתוחים האחרונים בשוק ומחזיקים במכשירים בעלי טכנולוגיה מתקדמת לצורך עבודות אלו.

בדיקת רטיבות
בדיקת רטיבות

סימני רטיבות הם בין הנושאים המטרידים ביותר עבור בעלי ושוכרי דירות. קודם כל, סימני הרטיבות מעידים בהכרח על בעיה מסוימת. בין אם הבעיה קשורה למבנה, לתשתית או למעטפת, היא לעולם לא תחלוף מעצמה אלא דורשת טיפול יסודי.

פתיחת סתימות ביוב - תרמו פרו
פתיחת סתימות

פתיחת סתימות היא עניין פעוט עבור שרברב מקצועי, אך זהו פגם שניתן למנוע בקלות יחסית בפרמטרים פשוטים של התנהלות אישית. צריך להימנע משפיכת שמן בישול לתוך כיור, לזרוק ניירות שאינם מתמוססים לתוך האסלה ולהימנע משפיכת אוכל מוצק שנותר בסיר לאסלה או לכיור.

החלפת צנרת
החלפת צנרת

כאשר מגיעים למצב של צורך באקט של החלפת צנרת, בין אם בגלל רטיבות, סתימה או אפילו בהחלטה מושכלת בעת הרמת מרצפות או החלפת אמבטיה, חייבים לקרוא לבעל מקצוע מיומן ומנוסה האמון על תחום החלפת צנרת

רטיבות בדירה
רטיבות בדירה

אחד מפגעי החורף הקשים ביותר לבתים בישראל הוא הפגיעה בבידוד התקרה והקירות ויצירת רטיבות בדירה, אשר מהווה גורם משמעותי בעליית תחלואה, בהיחלשות תקרה וקירות, בפגיעה ביכולת הבידוד של הקונסטרוקציה עצמה ובסך הכל בפגיעה כלכלית משמעותית לאורך זמן הנובעת מפגיעה בתשתית הדירה, בפגיעה אפשרית בחוטי חשמל בתוך הקירות ובהיווצרות עובש וטחב בנקודות שונות ברחבי הבית.

מצלמת סיב אופטי
מצלמת סיב אופטי לבעיות צנרת

בשנים האחרונות פיתחו מדענים מצלמת סיב אופטי אשר, בנוסף להיותה בעלת תכונות מתקדמות ביותר בכל הקשור לצילום, היא גם קטנטנה ויכולה לחדור, בעזרת צינור או מתקן פונדקאי, לכל חור ולכל סדק, כך שהמפעיל המצלם צריך פשוט לטייל עם אותה מצלמת סיב אופטי בתוך האובייקט ולאתר כל מה שירצה בהקרנה על מסך מוניטור צמוד, גדול וקל לצפייה.

מילון מונחי אינסטלציה
מילון מונחי אינסטלציה

לקוחות רבים מתלוננים על אינסטלטורים המדברים בשפה מקצועית כך שאי אפשר להבין אותם אז הכנו לכם מילון מונחי אינסטלציה ומונחים בשרברבות

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!