מצלמה תרמית

מצלמה תרמית - מבט חודר קירות

רטיבות בדירה היא דבר בעייתי לא רק מבחינה אסטטית או כלכלית, אלא, חשוב מכך, מדובר על בעיה היכולה לגרום לבעיות רפואיות מסובכות הנובעות מהטחב, העובש, הפטריות והלחות המתפשטת ומושכת אליה חרקים ומזיקים שונים.

דיירי בתים ודירות השוכנים בקרבת רטיבות משמעותית, סובלים, לא פעם, מקשיי נשימה, מאסטמה, מתחושות של סחרחורת וכאבי ראש ומכאבי בפרקי הגפיים, אשר הם רגישים ביותר לשינויי טמפרטורה ואקלים.

מצלמה תרמית לאיתור נזילות - תרמו פרו

זיהוי נזילות בעזרת מצלמה תרמית

בעוד שבעבר היה קשה מאוד לזהות נכסים בעלי כשלי בנייה וכשלים טכניים היוצרים בעיות של צנרת ואיטום, מה שמביא לעלייה בהסתברות להצטברות רטיבות וטחב, הרי שכיום קל מאוד לאתר מפגעים שכאלו ולפעול לתיקונם עוד בשלב הבנייה או עדיין בשלב שבו הנזק עוד לא משמעותי וניתן לתיקון. 

לתרופת הפלא החשובה כל כך קוראים מצלמה תרמית והיא מצלמה שמצלמת בטכניקת אור אינפרא אדום המזהה נקודות חמות השונות ממצב השגרה של המתחם, כך שכל שינוי בתוואי השטח נקלט ומזוהה באופן מדויק ומיידי, דבר שמקל, כמובן, על בעלי המקצוע בטיפול ובתיקון הנזק.

שימושים נוספים

בעזרת מצלמה תרמית ניתן לסרוק אזורים שלמים המועדים לפורענות, אזורים כגון חדר אמבטיה, מטבח, קיר חיצוני או מרפסת, לאתר בהם סדקים ופיצוצי צנרת ולפעול לאיטום ולבידוד עוד לפני שהסדק הופך לקרע והפיצוץ הופך להצפה, דבר שיחייב טיפול רב מערכתי ארוך יותר, מסובך יותר ובהכרח יקר הרבה יותר. 

פעמים רבות שאפו בני האדם להצליח "לחדור" קירות ולראות דרכם, ועם מצלמה תרמית הפועלת בטכניקת אינפרא אדום, הדבר הופך לאפשרי ואפילו לנפוץ בעולם השיפוצים, הבנייה והאינסטלציה. 

מאחר ומדובר על מקצוענים ובעלי מומחיות, ולא על אנשים פרטיים שאינם באים מעולמות אלו, הרי שהאפשרות להשתמש בסיועה האדיב של מצלמה תרמית לא נגישה ולכן חשוב שכל דייר וכל מי שמתכוון לרכוש נכס או לשכור אחד, יקפיד להביט היטב על אזורים רגישים ולהיעזר במומחי אינסטלציה וצנרת בעלי מצלמה תרמית כזו על מנת לוודא כי הבית יבש, אטום והבידוד שלו ראוי ומספק למגורי אדם או משפחה.

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

פתיחת סתימות קשות
הגורמים והדרכים לפתיחת סתימות

פתיחת סתימות היא עניין פעוט עבור שרברב מקצועי, אך זהו פגם שניתן למנוע בקלות יחסית בפרמטרים פשוטים של התנהלות אישית. צריך להימנע משפיכת שמן בישול לתוך כיור, לזרוק ניירות שאינם מתמוססים לתוך האסלה ולהימנע משפיכת אוכל מוצק שנותר בסיר לאסלה או לכיור.

פתיחת סתימות באבן יהודה
פתיחת סתימות באבן יהודה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה באבן יהודה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות באבן יהודה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות באליכין
פתיחת סתימות באליכין

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה באליכין להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות באליכין במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בהוד השרון
פתיחת סתימות בהוד השרון

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בהוד השרון להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בהוד השרון במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בהרצליה
פתיחת סתימות בהרצליה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בהרצליה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בהרצליה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בחדרה
פתיחת סתימות בחדרה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בחדרה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בחדרה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בכוכב יאיר
פתיחת סתימות בכוכב יאיר

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בכוכב יאיר להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בכוכב יאיר במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בכפר יונה
פתיחת סתימות בכפר יונה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בכפר יונה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בכפר יונה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בכפר סבא
פתיחת סתימות בכפר סבא

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בכפר סבא להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בכפר סבא במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בנתניה
פתיחת סתימות בנתניה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בנתניה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בנתניה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות ברעננה
פתיחת סתימות ברעננה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה ברעננה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות ברעננה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות ברמת השרון
פתיחת סתימות ברמת השרון

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה ברמת השרון להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות ברמת השרון במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בקדימה צורן
פתיחת סתימות בקדימה צורן

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בקדימה צורן להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בקדימה צורן במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בפרדסיה
פתיחת סתימות בפרדסיה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בפרדסיה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בפרדסיה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות במבשרת ציון
פתיחת סתימות במבשרת ציון

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה במבשרת ציון להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות במבשרת ציון במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בבית שמש
פתיחת סתימות בבית שמש

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בבית שמש להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בבית שמש במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בקרית יערים
פתיחת סתימות בקרית יערים

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בקרית יערים להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בקרית יערים במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בצור הדסה
פתיחת סתימות בצור הדסה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בצור הדסה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בצור הדסה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות במודיעין עילית
פתיחת סתימות במודיעין עילית

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה במודיעין עילית להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות במודיעין עילית במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות באופקים
פתיחת סתימות באלעד

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה באלעד להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות באלעד במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!