חידוש צנרת ביוב ללא חפירה

צנרת ביוב היא לב ליבה של כל בניין ולעיתים ללא טיפול נכון ותחזוקה או עקב בלאי, היא יכולה להתקלקל. מערכת זאת, צוברת בלאי עם השנים והוא זה שפוגע בעמידותה ובתפקודה. אך עם מגוון הרב של השכלולים והפיתוחים בתחום, ניתן לחדש את צנרת המים ללא חפירות וללא קידוחים כלל. תהליך זה מתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר מעודכנים בכלל הפיתוחים האחרונים בשוק ומחזיקים במכשירים בעלי טכנולוגיה מתקדמת לצורך עבודות אלו.

חידוש צנרת ביוב

מה עושים במקרה של תקלה בצנרת ביוב?

חשוב לציין כי לא בכל מקרה של תקלה יש צורך בהחלפה כוללת של צנרת המים והביוב ובמקרים מסוימים ניתן לתקן את התקלה  ולשים סוף לכאוס של בעיות אלו. אך לעתים אין מנוס, בעיקר כאשר מדובר בצנרת די ישנה  ויש צורך לבצע חידוש והחלפה של כלל הצנרת והביוב.

על מנת לוודא את העניין ולהיות בטוחים כי ניתן לתקן את התקלה בדרכים שונות, יש צורך להיעזר בבעל מקצוע מומחה שיבצע בדיקה מעמיקה של התקלת וייתן את חוות דעתו בנושא. לרוב כאשר מדובר בבעל מקצוע מומחה המגיע עם ציוד מתאים הכולל מצלמה טרמית, הוא יכול לאבחן את התקלה תוך מספר דקות ולקבוע האם מדובר בתקלה פשוטה או שיש להחליף את כל הצנרת.

כיצד מתבצע התהליך של חידוש הצנרת ללא חפירה?

חברה הנותנת מענה מקצועי בתחום זה, עובדת לרוב עם הטכנולוגיות החדישות ביותר ובשיטות עבודה מתקדמות הכוללות שרוול ספוג איכותיים, שהם חייבים לעמוד בדרישות התקן. את חידוש הצנרת ניתן לבצע בדרכים שונות, ניתן לבצע זאת באמצעות החלפת מקטעים של הצינור ולא את כולו או באמצעות שיטת השרוול הפופולרית.

קודם לכן יש לאבחן היטב את הצנרת על מנת להתאים את שיטת הטיפול וחידוש הצנרת, בדיקה זאת בודקת את התפצלות הצנרת מאתרת את חיבורי ה– T ובהתאם לממצאי הבדיקה נערכת עבודת החידוש על פי תכנון מדויק.

יתרונות רבים של שיטת השרוול

לשיטה זאת, יש יתרונות רבים, מכיוון שאין צורך כלל וכלל בקידוחים וחפירות והיא מתבצעת בקלות רבה ועל פי תקנים בין לאומיים. התהליך מתבצע בכמה שלבים פשוטים.

בשלב הראשון על בעל המקצוע לבצע תכנון של הצינור החדש על פי תוכנת מחשב ייחודית וגם לאסוף מידע רב ונתונים הקשורים לצינור המים כמו למשל – כמות זרימת המים, טמפרטורת המים הזורמים, סוג השפכים המועברים בצינור, עומסי המים, תנוחות הקו ועוד פרמטרים נוספים שיסייעו לו לעבור את השלב הראשוני בהצלחה רבה.

בשלב השני של העבודה, מתבצעת החלפת הצנרת והחדרתה דרך שרוול מיוחד הספוג בחומרים המתאימים לצורך משימה זאת. חומרים אלו, למעשה לאחר מכן מתקשים ונוצרת שכבה חדשה ועמידה. בשלב הסופי, יש לבצע בקרה קפדנית על איכות הצנרת וזרימת המים ובכן צילום נוסף המאשר את תקינות הצנרת החדשה.

כיצד תוכלו לדעת כי אכן מדובר בבעל מקצוע אמין לחידוש צנרת?

בחירת בעל מקצוע כמו אינסטלטור אמין, או לחלופין חברה המספקת את שירותים אלו, עליכם לבדוק היטב את בעל המקצוע על פי מספר פרמטרים על מנת להיות בטוחים כי מדובר בעל מקצוע אמין ומומחה. הפרמטרים הם: ניסיון, מקצועיות, אדיבות ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

אנו בתרמו מתמחים בחידוש צנרת ביוב ללא חפירות עם מיטב הטכנלוגיה והמומחים בתחום. צרו עימנו קשר במוקד שלנו 052-5137790 ונשמח לסייע ולעזור בהקדם האפשרי

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

צנרת
צנרת

סתימות יכולות להיות בכל סוגי הצינורות, בין אם זו צנרת PVS, צנרת SP, צנרת פלסטיק או צנרת מים, בין אם זה אצלכם בבית או שזו חיצונית. זוהי ללא ספק אחת מהתקלות הכי נפוצות שיש באינסטלציה.

עבודות ביוב
עבודות ביוב

עבודות ביוב בסטנדרט גבוה יתבצעו על ידי הגורמים המוסמכים לכך. בין אם מדובר בשבר בקו הביוב, שקיעת קו הביוב או שמא מדובר במפגעים אחרים – יש להתמודד עם המצב הנתון היטב. וזאת תוך שיתוף פעולה עם תרמו פרו, החברה מספקת מענה מקצועי בתחום התקנה ותיקון מערכות הביוב, פתיחת סתימות ביוב וסתימות קשות בעזרת ציוד מתקדם.

מערכות אינסטלציה
מערכות אינסטלציה

איכות חיים גבוהה נמדדת לפי היבטים שונים – כאשר התקנת מערכות אינסטלציה הן חלק בלתי נפרד מכך. כאשר אנו מדברים על מערכות אלו, הכוונה היא למערכת צינורות המותקנת במבנה הבית. כמו כן, מערכות אלו לרוב עשויות מחומרים כדוגמת אלומיניום, פלסטיק, ברזל ועוד. לפרטים נוספים על נושא זה, צרו קשר עם תרמו פרו.

בדיקת רטיבות
בדיקת רטיבות

סימני רטיבות הם בין הנושאים המטרידים ביותר עבור בעלי ושוכרי דירות. קודם כל, סימני הרטיבות מעידים בהכרח על בעיה מסוימת. בין אם הבעיה קשורה למבנה, לתשתית או למעטפת, היא לעולם לא תחלוף מעצמה אלא דורשת טיפול יסודי.

פתיחת סתימות ביוב - תרמו פרו
פתיחת סתימות

פתיחת סתימות היא עניין פעוט עבור שרברב מקצועי, אך זהו פגם שניתן למנוע בקלות יחסית בפרמטרים פשוטים של התנהלות אישית. צריך להימנע משפיכת שמן בישול לתוך כיור, לזרוק ניירות שאינם מתמוססים לתוך האסלה ולהימנע משפיכת אוכל מוצק שנותר בסיר לאסלה או לכיור.

החלפת צנרת
החלפת צנרת

כאשר מגיעים למצב של צורך באקט של החלפת צנרת, בין אם בגלל רטיבות, סתימה או אפילו בהחלטה מושכלת בעת הרמת מרצפות או החלפת אמבטיה, חייבים לקרוא לבעל מקצוע מיומן ומנוסה האמון על תחום החלפת צנרת

מצלמה תרמית לאיתור נזילות - תרמו פרו
מצלמה תרמית

בעזרת מצלמה תרמית ניתן לסרוק אזורים שלמים המועדים לפורענות, אזורים כגון חדר אמבטיה, מטבח, קיר חיצוני או מרפסת, לאתר בהם סדקים ופיצוצי צנרת ולפעול לאיטום ולבידוד עוד לפני שהסדק הופך לקרע והפיצוץ הופך להצפה, דבר שיחייב טיפול רב מערכתי ארוך יותר, מסובך יותר ובהכרח יקר הרבה יותר.

רטיבות בדירה
רטיבות בדירה

אחד מפגעי החורף הקשים ביותר לבתים בישראל הוא הפגיעה בבידוד התקרה והקירות ויצירת רטיבות בדירה, אשר מהווה גורם משמעותי בעליית תחלואה, בהיחלשות תקרה וקירות, בפגיעה ביכולת הבידוד של הקונסטרוקציה עצמה ובסך הכל בפגיעה כלכלית משמעותית לאורך זמן הנובעת מפגיעה בתשתית הדירה, בפגיעה אפשרית בחוטי חשמל בתוך הקירות ובהיווצרות עובש וטחב בנקודות שונות ברחבי הבית.

מצלמת סיב אופטי
מצלמת סיב אופטי לבעיות צנרת

בשנים האחרונות פיתחו מדענים מצלמת סיב אופטי אשר, בנוסף להיותה בעלת תכונות מתקדמות ביותר בכל הקשור לצילום, היא גם קטנטנה ויכולה לחדור, בעזרת צינור או מתקן פונדקאי, לכל חור ולכל סדק, כך שהמפעיל המצלם צריך פשוט לטייל עם אותה מצלמת סיב אופטי בתוך האובייקט ולאתר כל מה שירצה בהקרנה על מסך מוניטור צמוד, גדול וקל לצפייה.

מילון מונחי אינסטלציה
מילון מונחי אינסטלציה

לקוחות רבים מתלוננים על אינסטלטורים המדברים בשפה מקצועית כך שאי אפשר להבין אותם אז הכנו לכם מילון מונחי אינסטלציה ומונחים בשרברבות

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!