חידוש צנרת ביוב ללא חפירה

צנרת ביוב היא לב ליבה של כל בניין ולעיתים ללא טיפול נכון ותחזוקה או עקב בלאי, היא יכולה להתקלקל. מערכת זאת, צוברת בלאי עם השנים והוא זה שפוגע בעמידותה ובתפקודה. אך עם מגוון הרב של השכלולים והפיתוחים בתחום, ניתן לחדש את צנרת המים ללא חפירות וללא קידוחים כלל. תהליך זה מתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר מעודכנים בכלל הפיתוחים האחרונים בשוק ומחזיקים במכשירים בעלי טכנולוגיה מתקדמת לצורך עבודות אלו.

חידוש צנרת ביוב

מה עושים במקרה של תקלה בצנרת ביוב?

חשוב לציין כי לא בכל מקרה של תקלה יש צורך בהחלפה כוללת של צנרת המים והביוב ובמקרים מסוימים ניתן לתקן את התקלה  ולשים סוף לכאוס של בעיות אלו. אך לעתים אין מנוס, בעיקר כאשר מדובר בצנרת די ישנה  ויש צורך לבצע חידוש והחלפה של כלל הצנרת והביוב.

על מנת לוודא את העניין ולהיות בטוחים כי ניתן לתקן את התקלה בדרכים שונות, יש צורך להיעזר בבעל מקצוע מומחה שיבצע בדיקה מעמיקה של התקלת וייתן את חוות דעתו בנושא. לרוב כאשר מדובר בבעל מקצוע מומחה המגיע עם ציוד מתאים הכולל מצלמה טרמית, הוא יכול לאבחן את התקלה תוך מספר דקות ולקבוע האם מדובר בתקלה פשוטה או שיש להחליף את כל הצנרת.

כיצד מתבצע התהליך של חידוש הצנרת ללא חפירה?

חברה הנותנת מענה מקצועי בתחום זה, עובדת לרוב עם הטכנולוגיות החדישות ביותר ובשיטות עבודה מתקדמות הכוללות שרוול ספוג איכותיים, שהם חייבים לעמוד בדרישות התקן. את חידוש הצנרת ניתן לבצע בדרכים שונות, ניתן לבצע זאת באמצעות החלפת מקטעים של הצינור ולא את כולו או באמצעות שיטת השרוול הפופולרית.

קודם לכן יש לאבחן היטב את הצנרת על מנת להתאים את שיטת הטיפול וחידוש הצנרת, בדיקה זאת בודקת את התפצלות הצנרת מאתרת את חיבורי ה– T ובהתאם לממצאי הבדיקה נערכת עבודת החידוש על פי תכנון מדויק.

יתרונות רבים של שיטת השרוול

לשיטה זאת, יש יתרונות רבים, מכיוון שאין צורך כלל וכלל בקידוחים וחפירות והיא מתבצעת בקלות רבה ועל פי תקנים בין לאומיים. התהליך מתבצע בכמה שלבים פשוטים.

בשלב הראשון על בעל המקצוע לבצע תכנון של הצינור החדש על פי תוכנת מחשב ייחודית וגם לאסוף מידע רב ונתונים הקשורים לצינור המים כמו למשל – כמות זרימת המים, טמפרטורת המים הזורמים, סוג השפכים המועברים בצינור, עומסי המים, תנוחות הקו ועוד פרמטרים נוספים שיסייעו לו לעבור את השלב הראשוני בהצלחה רבה.

בשלב השני של העבודה, מתבצעת החלפת הצנרת והחדרתה דרך שרוול מיוחד הספוג בחומרים המתאימים לצורך משימה זאת. חומרים אלו, למעשה לאחר מכן מתקשים ונוצרת שכבה חדשה ועמידה. בשלב הסופי, יש לבצע בקרה קפדנית על איכות הצנרת וזרימת המים ובכן צילום נוסף המאשר את תקינות הצנרת החדשה.

כיצד תוכלו לדעת כי אכן מדובר בבעל מקצוע אמין לחידוש צנרת?

בחירת בעל מקצוע כמו אינסטלטור אמין, או לחלופין חברה המספקת את שירותים אלו, עליכם לבדוק היטב את בעל המקצוע על פי מספר פרמטרים על מנת להיות בטוחים כי מדובר בעל מקצוע אמין ומומחה. הפרמטרים הם: ניסיון, מקצועיות, אדיבות ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

אנו בתרמו מתמחים בחידוש צנרת ביוב ללא חפירות עם מיטב הטכנלוגיה והמומחים בתחום. צרו עימנו קשר במוקד שלנו 052-5137790 ונשמח לסייע ולעזור בהקדם האפשרי

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

פתיחת סתימות קשות
הגורמים והדרכים לפתיחת סתימות

פתיחת סתימות היא עניין פעוט עבור שרברב מקצועי, אך זהו פגם שניתן למנוע בקלות יחסית בפרמטרים פשוטים של התנהלות אישית. צריך להימנע משפיכת שמן בישול לתוך כיור, לזרוק ניירות שאינם מתמוססים לתוך האסלה ולהימנע משפיכת אוכל מוצק שנותר בסיר לאסלה או לכיור.

פתיחת סתימות באבן יהודה
פתיחת סתימות באבן יהודה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה באבן יהודה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות באבן יהודה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות באליכין
פתיחת סתימות באליכין

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה באליכין להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות באליכין במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בהוד השרון
פתיחת סתימות בהוד השרון

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בהוד השרון להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בהוד השרון במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בהרצליה
פתיחת סתימות בהרצליה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בהרצליה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בהרצליה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בחדרה
פתיחת סתימות בחדרה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בחדרה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בחדרה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בכוכב יאיר
פתיחת סתימות בכוכב יאיר

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בכוכב יאיר להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בכוכב יאיר במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בכפר יונה
פתיחת סתימות בכפר יונה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בכפר יונה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בכפר יונה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בכפר סבא
פתיחת סתימות בכפר סבא

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בכפר סבא להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בכפר סבא במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בנתניה
פתיחת סתימות בנתניה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בנתניה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בנתניה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות ברעננה
פתיחת סתימות ברעננה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה ברעננה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות ברעננה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות ברמת השרון
פתיחת סתימות ברמת השרון

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה ברמת השרון להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות ברמת השרון במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!