בדיקת רטיבות

סימני רטיבות בתקרה או ברצפה מעידים בדרך כלל על בעיות איטום ונזילות. הדרך לפתור בעיות כאלה היא לעקוב אחר מקור התקלה ולבצע בדיקת רטיבות וניתן לעשות זאת בעזרת ציוד צילום מתקדם.

בדיקת רטיבות

בדיקת רטיבות בתקרה וברצפה

סימני רטיבות הם בין הנושאים המטרידים ביותר עבור בעלי ושוכרי דירות. קודם כל, סימני הרטיבות מעידים בהכרח על בעיה מסוימת. בין אם הבעיה קשורה למבנה, לתשתית או למעטפת, היא לעולם לא תחלוף מעצמה אלא דורשת טיפול יסודי. שנית, הרטיבות פוגעת באיכות החיים ומסכנת גם ציוד אישי ומכשירי חשמל. על הרקע הזה אפשר להבין את החשיבות של טיפול בסימני הרטיבות ובעיקר את המשמעות של בדיקה מהירה.

בדיקת רטיבות עם ציוד מתאים

בראש ובראשונה שמבצעים בדיקת רטיבות עם חברת אינסטלציה, צריך להבין שהבדיקה שנועדה לאתר את המקור של סימני רטיבות חשובה כי הם עלולים להיגרם מסיבות שונות. ייתכן למשל שסימני רטיבות בתקרה יעידו על בעיה אחרת לגמרי מזו שמלווה סימני רטיבות ברצפה. יתרה על כך, יש הבדל בין סימני רטיבות בבית פרטי וצמוד קרקע לבין סימנים דומים בדירות שנמצאות בקומות גבוהות של בנייני מגורים משותפים. מבחינת בעלי הנכס, אי אפשר לדעת מה עומד מאחורי סימני הרטיבות אלא אם משתמשים בציוד מתאים.

הציוד לאיתור מקור הבעיה

ציוד צילום ובו מצלמות רובוטיות, מצלמות צינור וכמובן מצלמות תרמיות מיועד לאיתור כל סוגי התקלות בעקבות הופעת סימני רטיבות. אפשר להשתמש בציוד הזה בתקרה ובקירות והוא מצמצם את הצורך בהרס ונזק. בעזרת הציוד ניתן לעקוב אחר מקור התקלה גם בהופעת כתמי רטיבות קטנים ולטפל בה לטווח ארוך. חוץ מזה, השימוש בציוד צילום חוסך זמן וכסף עבור אנשים פרטיים ומבטיח חזרה מהירה לשגרה.

גורמים שכיחים להופעת סימני רטיבות

אף על פי שלסימני הרטיבות סיבות שונות, יש גורמים שכיחים שעומדים מאחוריהם. ברשימת הגורמים בולטות בעיקר תקלות שקשורות לבעיות איטום ונזילות: ההבדל הוא שבעיות איטום גורמות לחדירת מים מבחוץ ולכן הן לרוב מתבטאות בתקרה, בעוד נזילות מגיעות מהצנרת ולכן סימני הרטיבות שמלווים אותן מופיעים על הרצפה. בכל מקרה, צריך לבחון כל מקרה לגופו והדרך לעשות זאת עוברת בהפעלת ציוד צילום ייעודי.

מאפיינים של רטיבות בקיר פנימי

רטיבות בקיר פנימי יכולה למשל להיגרם בגלל פיצוץ בצנרת מים ובקווי ביוב, איטום לקוי, סדק בקיר חיצוני, בעיות איטום בגג, נזילה מהשכנים ועוד. היות ומדובר בקיר פנימי, בלתי אפשרי לעקוב אחר מקור התקלה בלי לבדוק את הצנרת מבפנים. למזלם של אנשים פרטיים, בדיקה של הצנרת מבפנים עם ציוד הצילום לא דורשת מהם לפנות את הנכס.

האינסטלטורים של תרמו פרו מתמחים בהפעלת ציוד צילום לקווי ביוב ויכולים לאתר עבורך את הסיבות לכל סוגי הנזילות. אנו מחכים לשמוע ממך במספר 052-5137790 ומתחייבים להעמיד לרשותך את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עבור בדיקת רטיבות יסודית

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מדובר במקרה דחוף? התקשרו עכשיו 052-5137790 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר.

5/5

מאמרים נוספים

פתיחת סתימות קשות
הגורמים והדרכים לפתיחת סתימות

פתיחת סתימות היא עניין פעוט עבור שרברב מקצועי, אך זהו פגם שניתן למנוע בקלות יחסית בפרמטרים פשוטים של התנהלות אישית. צריך להימנע משפיכת שמן בישול לתוך כיור, לזרוק ניירות שאינם מתמוססים לתוך האסלה ולהימנע משפיכת אוכל מוצק שנותר בסיר לאסלה או לכיור.

פתיחת סתימות באבן יהודה
פתיחת סתימות באבן יהודה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה באבן יהודה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות באבן יהודה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות באליכין
פתיחת סתימות באליכין

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה באליכין להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות באליכין במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בהוד השרון
פתיחת סתימות בהוד השרון

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בהוד השרון להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בהוד השרון במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בהרצליה
פתיחת סתימות בהרצליה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בהרצליה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בהרצליה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בחדרה
פתיחת סתימות בחדרה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בחדרה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בחדרה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בכוכב יאיר
פתיחת סתימות בכוכב יאיר

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בכוכב יאיר להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בכוכב יאיר במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בכפר יונה
פתיחת סתימות בכפר יונה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בכפר יונה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בכפר יונה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בכפר סבא
פתיחת סתימות בכפר סבא

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בכפר סבא להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בכפר סבא במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות בנתניה
פתיחת סתימות בנתניה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה בנתניה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות בנתניה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות ברעננה
פתיחת סתימות ברעננה

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה ברעננה להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות ברעננה במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

פתיחת סתימות ברמת השרון
פתיחת סתימות ברמת השרון

חברת 'תרמו פרו' נותנת לכם את כל שירותי האינסטלציה ברמת השרון להם אתם זקוקים. אנחנו מבצעים פתיחת סתימות ברמת השרון במגוון מקרים, בין אם מדובר על סתימה פשוטה בבית ועד כדי מתן שירות מקיף עבור נזקים שנערכו במערכות ביוב מרכזיות.

עקבו אחרינו בפייסבוק ותהנו מ10% הנחה!