תרמו פרו פתרונות אינסטלציה בטכנולוגיית אל הרס

אינסטלטור בשפלה

העבודה של אינסטלטור בשפלה היא עבודה חשובה וכזו הדורשת עדינות וידע רב. על מנת שגם אתם תדעו להזמין שרברב בשוהם מתוך מחשבה ושיקול דעת, ערכנו מאמר שיתן לכם את כל המידע הדרוש לכם.

✔️ שירותי שרברב ואינסטלטור בשפלה!

✅ מתמחים בשירותי שרברבות.

✔️ לכל סוגי המגזרים- פרטי / עיסקי.

✅ מחירים הוגנים ומתן שירות מקצועי.

✔️ התקשרו עכשיו לאינסטלטור בשפלה:

התקשרו עכשיו: 052-5137790 ☎️

כל המידע על עבודה של אינסטלטור בשפלה

כשהכל טוב אנחנו לא חושבים על זה בכלל, כנראה שהניסיון או המיומנות הדרושים עבור העבודה של שרברב בשפלה לא יהיו משהו שנחשוב עליו. אבל, הסטטיסטיקה יכולה ללמד אותנו כי תקלות בצנרת, בביוב ובכל המערכות העדינות הללו, הוא מה שתתקלו בו אם תרצו ואם לא תרצו בכך.

שירות מהיר ומענה מקצועי, זה רק תרמו פרו

לפני שנמשיך, דעו כי שרברב בשפלה תמצאו בחברת 'תרמו פרו'. מי שיעמוד לצדכם ברגעים לא פשוטים, מי שיבטיח כי יינתן פיתרון מלא לתקלה ומענה גם לחודשים הקרובים והשנים הבאות, הוא אינסטלטור בשפלה מטעם חברת 'תרמו פרו'.

אנחנו שמחים לתת לקהל הלקוחות שלנו, שירות מעולה ומקצועי כבר חמש עשרה שנים. בנאמנות, הקפדה על הפרטים הקטנים ומקצוענות ללא פשרות. אם אתם צריכים שרברב בשפלה, זה הזמן שלכם ליצור קשר ולקבל מענה מקצועי במהירות.

כמה מילים על מערכת האינסטלציה ועל התפקיד של אינסטלטור בשפלה

אנחנו כל כך רגילים למערכת האינסטלציה עד שאנחנו לא זוכרים תמיד כי באמת, מדובר על נס טכנולוגי. בעבר הרחוק, הדרך להביא מים נקיים ולהוציא מים מלוכלכים, הייתה רק באמצעות דליים אותם נשאו, בדרך כלל, נשות הבית. היום, כל שצריך הוא לפתוח את הברז או לפתוח את חור הניקוז באמבטיה.

מערכת הצינורות המתקדמת הזו, אותה נראה בכל בית, אצל עניים ועשירים כאחד, היא למעשה מערכת מורכבת יותר ממה שאפשר לזהות במבט חטוף. מדובר על שורה ארוכה של צינורות המחוברים זה לזה במטרה לאפשר למים לזרום בלי שום תקלות.

אלא, שלאורך השנים, עם הזמן, אנחנו לא יכולים שלא לצפות לכך שייווצרו בעיות כאלו ואחרות. העבודה של אינסטלטור מוסמך בשפלה, היא למצוא פתרון לכל תקלה שיכולה להיווצר. האמינו לנו, מדובר על שורה ארוכה של תקלות מסוגים שונים, להם שרברב בשפלה, בעל ניסיון, צריך לתת מענה.

אינסטלטור בשפלה
אינסטלטור בשפלה

מה התקלות השכיחות במערכת הביוב והאינסטלציה?

בגדול, המטרה של המערכת היא להעביר מים. בין אם נקיים, אם מדובר על מערכת הצינורות שמביאה את המים לבית, בין אם מדובר על מערכת הצינורות שתפקידה לנקז את המים המלוכלכים. בגדול, אנחנו מדברים על כמה סוגים שכיחים של תקלות נפוצות:

נזילה או דליפה של מים יכולה להביא לביקור של שרברב בשפלה

לעיתים הנזילה נוצרת בגלל חיבור לא מוצלח של הצינורות אלו אל אלו. במקרים אחרים, הבעיה מתרחשת בגלל כרסום של מזיקים את הצינורות, לפעמים גם לוותק של המערכת יש משקל והצינורות פשוט נשחקים לאורך הדרך.

במקרה הזה שירותי אינסטלציה של אינסטלטור בשפלה, יתחילו בבירור על מקום הנזילה. את זה מבצעים בעזרת שורה של טכניקות שונות, בניהן: איתור נזילות במצלמה טרמית, איתור נזילות מים על ידי בחינה של סיפור המקרה ועוד. התפקיד של שרברב בשפלה יהיה למצוא את הנקודה בה מתרחשת התקלה ולסתום את הסדק בכלים ידניים.

האתגר של כל אינסטלטור מקצועי, הוא למצוא את הדרך לתקן את הנזילה גם כשזו ממוקמת בעומק האדמה או מאחורי הקיר. המטרה היא לעשות הכל כדי לפתור את הבעיה בצורה ממוקדת ולמנוע פגיעה במערכות אחרות באותו הזמן.

תקלה שכיחה היא היווצרות של סתימות במערכת הביוב, משלל סיבות

אין שרברב בשפלה שלא מבצע פתיחת סתימות קשות או פשוטות, בכל יום עבודה. בדרך כלל, אינסטלטור עד הבית מגיע כדי לפתור בעיה שנוצרה בגלל סתימה במערכת. סתימה יכולה להיות הצטברות של לכלוך המונע זרימה של המים.

מה שמפריע בשעה ששוטפים כלים או כאשר רוצים להוריד את המים בשירותים. סתימה יכולה להיות גם חדירה של שורשים אל תוך המערכת, מה שדורש ביצוע של הסרת שורשים בביוב, תיקון פנים צנרת, שימוש בשלל הכלים של שירותי ביובית ועוד.

מדובר על תופעה שלא רק שהיא שכיחה, אלא כזו שיכולה להביא לשרשרת של תקלות הנובעות זו מזו. הזנחה בדרך כלל גורמת לעליה של מי הביוב, פיצוץ בצנרת ועוד. כך שהעבודה של אינסטלטור בשפלה היא להצליח לתת את המענה המקצועי הטוב ביותר, במהירות, באחריות, כדי למנוע את הסחרור הזה שמוביל לתקלות נוספות.

למה חשוב לבחור בתבונה שרברב בשפלה?

כאשר עומדים מול תקלה, כאשר מחפשים אינסטלטור 24 שעות, הלחץ גובר על שיקול הדעת. תקלה מעוררת הרבה מתח, וודאי כשזו מתגלה בשעות מאוחרות בלילה או בסופי שבוע, כך שכל מה שמעניין את הלקוח, בצדק, זה למצוא אינסטלטור חירום ולא להסתבך יותר. אבל, אל תשכחו כי אם לא תבחרו נכון אינסטלטור בשפלה, התוצאה של התיקון, עלולה להביא אתכם להזמין בעל מקצוע שוב ושוב. הסיבה לכך היא שאף פעם תקלה לא נוצרת יש מאין.

בדרך כלל, אנחנו יכולים לראות ולהצביע על שורה של אירועים שגרמו להיווצרות התקלה, אנחנו יכולים לעשות פעולות אקטיביות שימנעו מהמקרה לחזור שנית. בין אם על ידי החלפה של הצנרת, צילום קווי ביוב וקבלת תמונה מהימנה על המצב של המערכת, הסרת הסתימה הנוכחית ושאיבה של פסולת קודמת ועוד. שרברב בשפלה בעל ניסיון, הוא גם שרברב שיש לו את הכלים ואת הידע שיעזור לו לתקן את התקלה ולדאוג לתחזוקה של המערכת גם לשנים הבאות.

הזמינו אינסטלטור בשפלה ואל תחכו שיהיה מאוחר מידי

כאמור, מערכת הביוב ומערכת המים, בכל מקום, אלו מערכות עדינות וכאלו שצריך לשים לה אליהן. אנחנו יודעים, אין לכם זמן בתוך סדר היום העמוס שלכם לתת מענה למה שלא מפריע לכם במידה משמעותית עכשיו. אבל, אם לא תזמינו אינסטלטור בשפלה בתוך פרק זמן קצר, התוצאה תהיה תקלה חמורה יותר. התיקון יהיה יקר יותר ומורכב יותר, מה שאתם יכולים למנוע, כל עוד תקפידו להזמין אינסטלטור בשפלה בזמן.

כמה עולה עבודה של אינסטלטור בשפלה?

עלות ביקור אינסטלטור היא בין 300-1500 ₪ בערך. בדרך כלל, ביקור יחיד של אינסטלטור וביצוע תיקון פשוט, יעלו 500 ₪ בערך. המחירים מתחילים לקפוץ כשמדובר על שירות הניתן בשבתות וחגים, בשעות מאוחרות בלילה, אם התיקון דורש שימוש בכלים מתקדמים ובכוח אדם נוסף וכן הלאה.

הרבה פעמים אנחנו רואים לקוחות הנמנעים מלקבל את המענה המקצועי המלא, מתוך ניסיון לחסוך בכסף. אם יש משהו עליו אנחנו יכולים להמליץ בכל לב, הוא לא לוותר על קבלת שירות מלא. בסופו של דבר, תיקון חד פעמי, גדול ככל שיהיה, יהיה הרבה יותר זול בטווח הארוך, מאשר קבלת שורה ארוכה של תיקונים נקודתיים שלא מביאים לפיתרון ממשי.

אינסטלטור בשפלה  – מחירוןמחיר (לפני מע"מ)
פתיחת סתימה פשוטה280-500 ₪
חיתוך שורשים בביוב400-1500 ₪
איתור נזילה ללא מצלמה טרמית300-900 ₪
פתיחת סתימה בביוב650-1400 ₪

שירותי אינסטלציה בשפלה זה רק עם המקצוענים מתרמו פרו

חברת 'תרמו פרו' מעניקה שירותים אינסטלציה לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ. אנחנו לא מוותרים על שירות טוב ואיכותי, גם כשתנאי השטח ולוח הזמנים לא עומדים לטובתינו. אם אתם צריכים אינסטלטור בשפלה, אם אתם מחפשים בעלי מקצוע עם חמש עשרה שנות ניסיון בתחום, עכשיו, יש לכם הכתובת.

טווח המחירים הינו רחב ותלוי בחומרת וסוג הבעיה, על מנת שתוכלו לדעת את המחיר היכנסו עכשיו למאמר ולמחירון שלנו המופיע באתר.

אנו מבצעים את כל סוגי עבודות האינסטלציה הדרושים עבור לקוחותינו: פתיחת סתימות, איתור נזילות, תיקון צנרת ללא הרס, שירותי ביובית, הוצאת שורשים בביוב ועוד מגוון שירותים המופיעים באתר.

מה היה לנו עד עכשיו?

שירותים נוספים שלנו

צור קשר

מחפשים אינסטלטור? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

שירותים נוספים

איזורי שירות נוספים